29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI RESİMLERİ MESAJLARI TEBRİK KARTLARI GÜZEL SÖZLER


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resimleri Galerisi – cumhuriyetin 90. yılı

29 Ekim mesajları gönder.En güzel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sözleri oku.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları

29 ekim cumhuriyet bayramı mesajları tebrik kartları güzel sözler resimli mesaj (12)

Cumhuriyetimizin 90. yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşamakta olduğumuz bu günde, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kuran Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere; ülkemizin gelişmesinde ve milletimizin çağdaşlaşmasında emeği geçen insanlarımıza şükranlarımı arz eder, aziz vatan toprağı uğruna canlarını feda etmekten çekinmeyen tüm şehitlerimizi rahmetle anarım.

29 ekim cumhuriyet bayramı mesajları tebrik kartları güzel sözler resimli mesaj (10)

Cumhuriyet Bayramınızı en içten duygularımla kutlar, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurulmasını ve gelişmesini sağlayan başta Atatürk olmak üzere tüm devlet büyüklerimizi minnet ve şükran duyguları içerisinde anar, vatanımız ve milletimiz uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet dilerim.

*****

Gururla kutladığımız Cumhuriyetimizin 90. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizin kanlarıyla sulanan vatan topraklarının bütünlüğünü ve Atatürk’ün Türk gençliğine ve Türk milletine en büyük emaneti olan Cumhuriyeti ve Cumhuriyetin tüm kurumlarını, birlik ve beraberlik içinde korumanın azmi ve kararlılığı içinde görevimizin başında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek isterim.

*****

Cumhuriyetimizin ilanının 90.yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde; Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk ve aziz şehitlerimizi şükranla anar, ülkemizin kurulma ve gelişme aşamalarında emeği geçen bütün insanlarımızı minnet duygularımla yad ederim.
***

Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun…

29 ekim cumhuriyet bayramı mesajları tebrik kartları güzel sözler resimli mesaj (2)

Büyük Önderimiz Atatürk’ün eşsiz dehasının eseri olan Cumhuriyetimizin 90. Yıldönümünü kutlamanın haklı gururunu ve onurunu yaşamanın sevinci içerisinde; Halkımızın Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimizi, gazilerimizi ve isimsiz kahramanlarımızı saygıyla anarım. Bayramınız kutlu olsun!

Bu haber 28 Ekim 2013 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve 1 Yorum yapılmış

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI RESİMLERİ MESAJLARI TEBRİK KARTLARI GÜZEL SÖZLER için 1 yorum yapılmış


admin
29 Ekim 2014

29 ekim cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.