8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ RESİMLERİ MESAJLARI TEBRİK KARTLARI FACEBOOK TWİTTER PAYLAŞ


8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ RESİMLERİ MESAJLARI TEBRİK KARTLARI.

Kadınlar günü nerden geliyor, Kadınlar Günü Tarihi nereye dayanır, 8 mart için hangi adımlar atılmış? İşte 8 Mart Kadınlar Günü, En Güzel Dünya Kadınlar Günü mesajları (Kadınlar Günü Mesajları) Kadınlar Günü Sözleri

1975 yılında Dünya Kadınlar Yılı’nı ilan eden Birleşmiş Milletler Örgütü, 16 Aralık 1977 tarihinde 8 Mart’ı tüm kadınları için Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanmasını kararlaştırdı.

8 mart dünya kadınlar günü resimleri mesajları (1)
–Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.
8 mart dünya kadınlar günü resimleri mesajları (2)
–Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü”nü kutluyorum.
8 mart dünya kadınlar günü resimleri mesajları (3)
–Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun
8 mart dünya kadınlar günü resimleri mesajları (4)
–Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü”nü kutluyorum.
8 mart dünya kadınlar günü resimleri mesajları (5)
–8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.
8 mart dünya kadınlar günü resimleri mesajları (6)
–Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun
8 mart dünya kadınlar günü resimleri mesajları (7)
–Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur. Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun…
8 mart dünya kadınlar günü resimleri mesajları (8)
–Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun..Seni çok seviyorum.
8 mart dünya kadınlar günü resimleri mesajları (9)
–Her zaman ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, çocuklarının başında koruyup kollayan kadınlar… Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun…
8 mart dünya kadınlar günü resimleri mesajları (10)

Bu haber 8 Mart 2014 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.