adsense yattımı – google adsense ocak 2013 ödemeleri yapıldımı


ADSENSE PARALARI YATTIMI

web masterların ilgiyle her ay takip ettikleri bir konudur bu , google adsense reklamı ile para kazanan site sahipleri her ayın 20 i ile 25 i arasında birçok sitede takip ettikleri araştırdıkları bu konu üzerine bu yazıyı yazıyorum,

google adsense ödemeleri kur tl olayına geçtikten sonra 21-22-23 tarihlerinde genelde işleme girmekte ve bir sonraki gün ödemeler yapılmakta, yani hesaplara geçmektedir, haftasonlarına denk geldiğinde öbür haftaya sarkmaktadır.

google adsense ödemeleri ortalama her ayın 21-25 . ci günleri tarihleri arasında yapılmaktadır, bu vesile ile ocak 2014 ödemeleri 22. şubat 2014 tarihi itibariyle işleme girmiş olup, 23.02.2014 tarihinde ortalama sabah saat 09:00 ile 12:00 saatleri arasında veya öyleden sonar ödeme alacakları banka hesap numaralarına yatmaktadır.
şimdiden tüm webmaster arkadaşlara hayırlı ve bol kazançlar diliyoruz, bir sonraki ay aynı konuda görüşmek üzere diyoruz.

GOOGLE ADSENSE TARAFINDAN TARAFIMIZA GELEN MAİL

 

Google AdSense’ten tarafınıza bir ödeme yapıldı

Sayın Kullanıcımız,

AdSense kazançlarınız için kısa bir süre önce size bir ödeme yaptık. Ödemeniz, kesinleşmiş ve geçen ayın sonuna kadar birikmiş kazançlarınızın toplamını gösterir.

Daha fazla bilgi için lütfen adresinden hesabınıza giriş yapın ve adresindeki Ödemeler sayfasına gidin. Bu sayfada, ödeme şeklinize bağlı olarak, ödemeyi izlemek veya almak için kullanabileceğiniz bir referans numarası bulunabilir.

Önerdiğimiz ödeme şeklinin banka havalesi olduğunu aklınızda bulundurun. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: Elektronik Fon Transferi nedir?

Tebrikler! Ödemenizi kısa süre içinde alacağınızı umuyoruz.

Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi

Bu haber 28 Şubat 2013 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.