Ankarada yoğun kar yağışı devam edecekmi, 16 ocak 2012 pazartesi okullar tatilmi, ankarada yarın okul varmı


Ankarada yoğun kar yağışı devam edecekmi, 16 ocak 2012 pazartesi okullar tatilmi, ankarada yarın okul varmı

ankaralılar güne beyaz karla uyandı kar yağışı bugün ve yarında devam edecekmi, 16.01.2012 pazartesi yarın ankarada okullar tatilmi işte öğrenciler bunu merak ediyor, henüz böyle bir açıklama yok olursa sizlere duyurulacaktır.

evet herkes bunu merak ediyor, tüm öğrenci ve öğretmenler, valilik ve meb den bir açıklama yapılır diye düşünüyoruz, sizlere duyurulacaktır, yorumlarınızla bu konuya açıklık getirebilirsiniz. bulunduğunuz yerin hava şartlarıyla ilgili yorum yazmayı unutmayın

BUYRUN İLAHİ DİNLEYİN – MÜZİK DİNLEYİN – OYUN OYNAYIN
-

ilahiler dinle ilahiler
İslam Sayfası Ben 10 Oyunları

Kar yağışı devam edecek mi?
Ankaralılar, aralıksız süren yağışla beyaz bir güne uyandı. Meteoroloji kar yağışının bugün de devam edeceğini bildirdi.
Başkent, gece boyunca süren kar yağışıyla beyaza büründü.

Başkentte, dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı, gece boyunca devam etti. Ankaralılar, aralıksız süren yağışla beyaz bir güne uyandı. Belediye ekiplerince gece boyunca yol açma ve tuzlama çalışmaları aralıksız sürdürüldü.

Belediye ekipleri, kaldırımlarda ve üst geçitlerde kar temizliği çalışması yaptı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, kar yağışının bugün de aralıklarla devam etmesi, doğu ve güneydoğu kesimlerde özellikle Elmadağ, Şereflikoçhisar çevrelerinde yer yer yoğun olması bekleniyor.

Yarından itibaren ise kuvvetli soğuk havanın etkisine girecek Başkentte önemli bir yağış beklenmiyor, kuvvetli buzlanma ve don olayının kent genelinde etkili olacağı tahmin ediliyor.

Bu haber 15 Ocak 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.