Araç Kiralama Hizmeti


araç kiralama

araç kiralama

Araç Kiralama Juke’da var Araç Kiralama olan üç tip frenleme sistemi sizi güvenli bir mesafede durdurabilmek için birlikte çalışmaktadır. ABS fren sistemi, panik frenlemede tekerleklerin kilitlenip aracın kontrol dışı kalmasını Rent A Car istanbul önleyerek, direksiyon kontrolünün sürücüde kalmasını ve güvenli bir Kiralama  şekilde aracın durmasını sağlıyor. Elektronik fren güç lüks araç kiralama dağıtım sistemi (EBD) ise farklı yüzey koşullarına göre aracın tekerleklerine farklı kuvvetlerde fren araba kiralama basıncı uygulayıp, aracınızın kaymadan durmasını sağlayan bir sistemdir. Brake Assist (fren destek sistemi) sürücünün kiralık araç fren pedalına basış gücünü anlık ölçümlemelerle kontrol eder. Sistem yeteri kadar basınç algılamadığında frenleme gücünü artırır.

Rent A Car Juke, benzersiz tasarımının yanı sıra sunduğu sürücü, yolcu , yan ve perde hava yastıklarıyla da maksimum güvenliği kiralık minibüs amaçlıyor. Ön hava yastıkları sizi, araca önden gelebilecek darbelere karşı korumayı amaçlar. Rent A Car Yan ve perde hava yastıkları ise baş ve göğüs kafesi bölgenizi yandan gelebilecek darbelere karşı korumayı hedefler.

Minibüs Kiralama Yeni Nissan Juke’ta bulunan Nissan Dynamic Control System (NDCS) ile size sunulan 3 farklı sürüş modundan (NORMAL/SPORT/ECO) herhangi birini seçebilir ,istediğiniz sürüş keyfine minibüs kiralama rahatlıkla ulaşabilirsiniz, ya da klima ayarlarını merkez konsol üzerindeki dijital ekran üzerinden kolayca Minibüs Kiralama yapabilirsiniz. Yine bu ekran üzerinden DRIVE ve ECO INFO bilgilendirme tuşları ile yakıt tüketimi verilerinden , G -Force ,yol bilgisayarı, tork, sıcaklık gibi bir çok veriye gerçek zamanlı ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. vip araç kiralama “Settings” kısmından ise bu dijital ekranın ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

Bu haber 28 Ağustos 2012 tarihinde tarafından ÇAYIRKENT BELDESİ kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.