Avşa Adası


Avşa Adası

Bu yıl arkadaşlarla toplu halde bir tatile çıkalım dedik ama nereye tatile çıkarız hiç birimizin bir fikri yoktu.Sonra hep beraber internet üzerinden araştırma yaparken avşa adası diye bir tatil yerine rastladık.Benim gibi bir çok arkadaşımda bu adayı tanımıyordu.Bu sebeble dahada meraklandık ve avşa adasını internet üzerinden araştırmaya başladık.Doğru çok hoşumuza gitti.Neden derseniz bu adada bizim aradığımız her şey var.Gördüğümüz kadarı ile tertemiz bir deniz, kalabalık iğne atsanız yere düşmeyecek bir plaj ve tabi sabaha kadar açık disco ve barlar.Tam bize göre,heö eğleneceğiz hemde yazın sıcak günlerini avşanın serin sularında denize girerek geçireceğiz.
Ama bu adada nerede kalacağız.Gelip adadada ortada kalmak var birde kalabalığız.Tabi internetten araştırırken karşılaştığımız sitelerde kalınabilecek konaklama tesislerininde bulunduğunu fark ettik ve hemen yer araştırmaya başladık ve çok geçmeden bulduk.Hemen pansiyonu arayarak yerimizide ayırttık bundan sonra tatil gününümüzü beklemekten başka bir iş kalmadı bize.
Heyecanla bekliyoruz,tatil dönüşü anılarımızı buradan sizinle paylaşacağız ha hangi internet sitelerinde ve nereden araştırdık, yer ayırttık diye merak ediyorsanız onuda sizinlen paylaşalım.
Adresler:
http://www.avsa-adasi.com.tr

http://www.avsadahayat.com

http://www.avsa-avsa.com

Bu haber 17 Mayıs 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler:

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.