Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yapılacak olan 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil edecek Can Bonomo


Eurovision Şarkımız belli oluyor
Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yapılacak olan 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil edecek Can Bonomo saat 19:30′de TRT ekranlarında görücüye çıkıyor.

Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmeye hazırlanan Can Bonomo, Bakü’deki yarışmada söyleyeceği şarkıyı ilk kez bu akşam seslendirecek.

Eurovision Şarkı Yarışması için birçok önemli ismin adı geçmiş ancak daha sonra sürpriz bir şekilde Can Bonomo ismi açıklanmıştı. Türkiye ‘yi bu yıl Eurovision Şarkı Yarışması ‘nda temsil edecek olan genç sanatçının gösterdiği performans ve söylediği şarkının alacağını tepki ise şimdiden merak konusu…

57. Eurovision Şarkı Yarışması’nın yarı finalleri 22 ve 24, büyük finali ise 26 Mayıs 2012 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yapılacak.

Karadağ, iki yıl aradan sonra yarışmaya tekrar katılacağını açıklamış, Polonya ise 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapacağını gerekçe göstererek yarışmadan çekilmişti. Bakü’de gerçekleşecek yarışmaya 43 ülke katılacak.

Bu haber 22 Şubat 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.