Bahçelievler Arçelik Servisi Hizmet Garantili


Bahçelievler Arçelik Servisi Hizmet Garantili

İstanbul’un ve Türkiye’nin her köşesinde olduğu gibi Arçelik Teknik Servislerimiz Bahçelievlerde siz müşterilerimize hizmet ulaştırmaktadır. Her zaman en iyi hizmeti arz eden siz müşterilerimize seçkin ve alanında tecrübeli personelimiz ile hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Kullanmakta olduğunuz Arçelik ürünlerinin oluşan ya da oluşabilecek her türlü probleminizi çözmek için en hızlı servisi sağlamak ve sorunlarınızı gidermek bilinci ile servislerimiz her daim kendilerini her anlamda geliştirmekte ve yenilemektedir.

Bahçelievler Arçelik Servisi

Ayrıca müşterilerimize sağlanan hizmetlerimizde temin edilen her türlü yedek parça 1 yıl boyunca Arçelik garantisi ile güvence altına alınmış olup yedek parçalar ile oluşabilecek problemlerinizi tamamen ortadan kaldırmaktayız. Beyaz Eşya Servisi Bu adımımızla müşterilemizin baştan sona memnun kalmasını amaçlamaktayız. Aynı zamanda bizlere her zaman ulaşabilceğiniz çağrı merkezimiz 7/24 sizlere her türlü desteği sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Her daim en iyi hizmeti ulaştırma ilkemiz ile sizleri yetkili servislerimize bekliyoruz.

Bu haber 11 Eylül 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler:

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.