Balık Burcu Günlük Burç Yorumları


Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Eşimin de balık burcu olması sebebiyle çok keyifli bir şekilde burcun özelliklerinden bahsetmek istiyorum.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Anlayışlı ve merhametlidirler.Babalıktan nefret ederler. Güzellikler onların ilgi alanlarının sınırlarını çizer. Sanatın her türlüsüne ilgi duyarlar. Balık burcu olanlar değişken bir yapıya sahiptirler. Onları simgeleyen şeyin de çift balık olmasının nedeni burdur. Balık burcu olanlar sürekli bir kararsızlık hali içerisindedirler.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Her zaman akılları ve duyguları arasında bir mücadele yaşarlar. Merhamet, balık burcunun özellikleri arasında haddinden fazla gelişmiş bir duygudur. Bu yönleri o kadar gelişmiştir ki, başkalarının aklına dahi gelmeyecek konularda duyarlılık gösterirler. Fedakarlık duyguları son derece gelişmiştir. Kimsenin acı çekmesine dayanamazlar. Güçleri yettiğince yardım eli uzatırlar. Güçlerinin yetmediği durumlarda mahzun olurlar. Bazen kendilerini kandırıp, duyarsız olma, görmezden gelme eğilimi gösterirler. Bunun sebebi, yardım edememenin verdiği üzüntüye karşı ayakta kalabilme düşüncesidir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Balık burcunun sezgileri olağan üstü gelişmiştir. Bu yüzden hislerine çok güvenirler. Hayal güçleri de çok gelişmiştir. Uyumlu insanlardır ve herkesle iyi geçinmeye uğraşırlar. Balıklardan emin olun çok iyi eş olur tecrübeyle sabittir. Şimdi de iyi özellikleri kendisinde barındıran balıkların yorumu; Hayal gücünüz artıyor. Fakat bunları hayata geçirme konusunda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip kişiler yaratıcı duygularınızı uyandıracak ve ihtiyacınız olan değişikliği böylece gerçekleştirmeyi başaracaksınız. Sevdiğinizle ilgili beklentileriniz de artacak. Bu nedenle hırslı ve zorlayıcı bir tutum içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekli. Unutmayın hırs size yaramıyor.

Bu haber 19 Eylül 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.