Bank Asya 1. Lig 7. hafta Maçlar hangi kanalda 21 Ekim 22 Ekim 23 Ekim 24 Ekim 2011

- -

Bank Asya 1. Lig 7. hafta Maçlar hangi kanalda 21 Ekim 22 Ekim 23 Ekim 24 Ekim 2011

21 Ekim cuma ,22 Ekim cumartesi 23 Ekim Ekim Pazar ve 24 Ekim 2011 pazartesi günü Turkcell süper lig, Bank Asya 1.lig maçları, Beko Basketbol ligi maçları ve Avrupa maçları var. Spor Toto Süper Lig 13. hafta karşılaşmaları 21.10.2011, 22.10.2011, 23.10.2011 ve 24.10.2011 Spor Toto Süper Lig 7. hafta karşılaşmaları 21, 22, 23 ve 24 Ekim’de; Bank Asya 1. Lig 7. hafta karşılaşmaları 19 ve 20 Ekim’de, 8. hafta karşılaşmaları 22, 23 ve 24 Ekim’de; Spor Toto 2. Lig 7. hafta karşılaşmaları 23 Ekim’de; Spor Toto 3. Lig 10. hafta karşılaşmaları 22 ve 23 Ekim’de oynanacak.www.aymoli.com.Bu oynanacak maçların tarihleri,saatleri ve hangi tv kanalları canlı olarak vereceğini sizin için derledik.Maçları naklen veren tv kanalları ve maç saatleri şu şekilde olacak
21 Ekim 2011 Cuma

20:00 Antalyaspor-Galatasaray (LiG TV)
21:30 Augsburg-Werder Bremen (TRT HD)

22 Ekim 2011 Cumartesi

13:30 Kartalspor-Denizlispor (TRT SPOR)
14:45 Wolverhampton Wanderers-Swansea City (LiG TV2)
15:00 Eskişehirspor-Manisaspor (LiG TV)
16:30 Borussia Dortmund-Köln (TRT HABER & TRT HD)
17:00 Bolton Wanderers-Sunderland (LiG TV2)
17.00 Aston Villa-West Bromwich Albion (PLTV)
19:00 Göztepe-Gaziantep BŞB (TRT SPOR)
19:00 Bursaspor-Trabzonspor (LiG TV)
19:00 Karabükspor-İBB (LiG TV2)
19:30 Liverpool-Norwich City (LiG TV3)
19:30 Hamburg-Wolfsburg (TRT HD)
21:00 Malaga-Real Madrid (NTV Spor)
23:00 Barcelona-Sevilla (NTV Spor)
23:00 Fluminense-Atletico Mineiro (LiG TV2)

23 Ekim 2011 Pazar

13:00 Real Betis-Rayo Vallecano (NTV Spor)
13:30 Ajax-Feyenoord (S Haber)
13:30 Adanaspor-Sakaryaspor (TRT 1)
13:30 Tavşanlı Linyitspor-Güngörenspor (TRT SPOR)
13:30 Elazığspor-Akhisar Belediyespor (TRT 6)
15:00 Kayserispor-Sivasspor (LiG TV)
15:00 Ankaragücü-Orduspor (LiG TV2)
15:30 Manchester United-Manchester City (LiG TV3)
16:00 Konyaspor-Karşıyaka (TRT SPOR)
16:30 Bayer Leverkusen-Schalke 04 (TRT HABER & TRT HD)
17:30 Vitesse-PSV Eindhoven (S Haber)
18:00 Queens Park Rangers-Chelsea (LiG TV3)
18:30 Hannover 96-Bayern Münih (TRT HD)
19:00 Bucaspor-Çaykur Rizespor (TRT SPOR)
19:00 Fenerbahçe-Samsunspor (LiG TV)
19:00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (LiG TV2)
19:00 Atletico Madrid-Mallorca (NTV Spor)
21:00 Bahia-Vasco Da Gama (LiG TV3)
23:00 Villarreal-Levante (NTV Spor)

24 Ekim 2011 Pazartesi

14:00 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (TRT SPOR)
19.00 Dinamo Moskova-Rubin Kazan (LiG TV2)
20:00 Mersin İdman Yurdu-Beşiktaş (LiG TV)
20:00 Kasımpaşa-Boluspor (TRT SPOR)
21 Ekim 2011 Cuma
Antalyaspor Galatasaray MARDAN ANTALYASPOR 20:00
22 Ekim 2011 Cumartesi
Eskişehirspor Manisaspor ESKİŞEHİR ATATÜRK 15:00
Karabükspor İstanbul Bld. NECMETTİN ŞEYHOĞLU 19:00
Bursaspor Trabzonspor BURSA ATATÜRK 19:00
23 Ekim 2011 Pazar
Ankaragücü Orduspor ANKARA 19 MAYIS 15:00
Kayserispor Sivasspor B.Ş. BLD. KADİR HAS 15:00
Gaziantepspor Gençlerbirliği KAMİL OCAK 19:00
Fenerbahçe Samsunspor FB. ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU 19:00
24 Ekim 2011 Pazartesi
Mersin İdman Yurdu Beşiktaş TEVFİK SIRRI GÜR 20:00

Bu haber 21 Ekim 2011 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.