Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş görüşmesi 12 temmuz 2012


Erdoğan – Kurtulmuş zirvesi bugün gerçekleşecek, buluşmada neler konuşulacak, başbakan ve numan kurtulmuş görüşmesinde neler olacak işte ayrıntılar;

12.07.2012 Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş görüşmesi

Kamuoyunda, Has Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş’un, AK Parti’ye katılacağı iddiaları tartışılırken, bugün başkentte sürpriz bir görüşme gerçekleşecek.

Başbakan Erdoğan ile Numan Kurtulmuş bugün Başbakanlık Resmi Konutu’nda biraraya gelecek.

Son AK Parti MYK toplantısında, Numan Kurtulmuş’un partiye geçeceği iddia edilmiş, başkent kulisleri bir anda hareketlenmişti.

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, AK Parti’ye katılacağı iddialarını yalanlarken, AK Parti cephesi ise sessizliğini korumuştu.

Başkent siyasetini hareketlendiren bu iddiaların ardından Başbakan Erdoğan, bugün saat 11.00′ de Numan Kurtulmuş ile biraraya gelecek.

Görüşmenin içeriğine ilişkin açıklama yapılmazken, iki liderin gündeminde Suriye’nin Türk jetini düşürmesi ve sonrasında yaşanan gelişmelerle, terörle mücadelenin yer alması bekleniyor.

-kaynak;beyazgazete

Bu haber 12 Temmuz 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.