başbakan tayyip erdoğan ameliyattan sonraki ilk görüntüleri


başbakan tayyip erdoğan ameliyattan sonraki ilk görüntüleri

Biden’den Erdoğan’a geçmiş olsun ziyareti

ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, sindirim sistemi ameliyatı sonrası istirahat eden Başbakan Erdoğan’ı ziyaret etti.
ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı’daki evine geldi. Saat 13.30′da başlayan görüşme 2 saat sürdü. Görüşmeye dair 2 kare fotoğraf yayınlandı. Başbakan Erdoğan, geçen hafta geçirdiği ameliyattan sonra ilk kez görüntülendi. Fotoğraflarda Erdoğan’ın gülümsediği ve sağlık durumunun iyi olduğu görülüyor.

Joe Biden’in ziyaretinin gerçekleşeceği saat yaklaştıkça Başbakan’ın Üsküdar Kısıklı’daki evinin önünde de hareketlilik arttı. Başbakanlık korumaları çevredeki güvenlik önlemlerini artırırken, polisler de Başbakan’ın evinin bulunduğu caddedeki trafik akışını düzenledi.

DUBLÖRÜYLE GELDİ

ABD Başkan Yardımcsı Biden, saat 13.30′da Başbakan Erdoğan’ın evinin bulunduğu Kısıklı’ya geldi. Biden’ın bulunduğu limuzine Başbakan Erdoğan’ın iki motorsikletli koruması eskortluk yaptı. Biden iki limuzenle Kısıklı’ya geldi. Öndeki limuzinde Biden’in dublörü arkadaki limuzinde ise Biden Kısıklı’ya ulaştı. Biden ve Başbakan Erdoğan’ın görüşmesi basına kapalı olarak gerçekleşiyor.

GÖRÜŞME 2 SAAT SÜRDÜ

2 saat süren görüşmeye Ömer Çelik, Namık Tan ve Feridun Sinirlioğlu da katıldı.

GÖRÜŞMEDE GÜNDEM ‘TERÖR’

Başbakanlık yetkilileri görüşmede terörle mücadele, Irak ve bölgesel konuların ele alındığını açıkladı. Açıklamaya göre Biden terörle mücadele konusunda Türkiye’nin yanında olduklarını ifade etti.

ERDOĞAN AMELİYATTAN SONRA İLK KEZ

Bu arada görüşmeye dair 2 kare fotoğraf yayınlandı. Başbakan Erdoğan ameliyat olduktan bir hafta sonra ilk kez görüntülendi. Fotoğraflarda sağlık durumu oldukça iyi görünen Erdoğan, gülümsüyor.

Bu haber 3 Aralık 2011 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.