BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 2014 YILI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL VE İLÇE ADAYLARI AKP ADAY LİSTESİ 30 MART 2014

-- --

2014 YILI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ 81 İL VE İLÇENİN BELİRLENEN 30 MART YEREL SEÇİMLERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ İSİMLERİ ADLARI İŞTE AYRINTILAR.

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)

AK PARTİ (AKP) İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI AŞAĞIDAKİ İSİMLER TAM OLARAK KESİNLEŞMESE BİLE DOĞRULUĞU HEMEN HELEN BELLİ OLAN ADAYLARA İLİŞKİN VERİLERDİR.

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ İSTANBUL İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Anadolu Yakası:
Çekmeköy: Ahmet Poyraz
Adalar: Coşkun Özden
Kadıköy: Hurşit Yıldırım
Pendik: Kenan Şahin
Kartal: Temurhan Yıldız
Maltepe: Prof. Edibe Sözen
Üsküdar: Hilmi Türkmen
Tuzla: Şadi Yazıcı
Şile: Can Tabakoğlu
Sultanbeyli: Hüseyin Keskin
Ümraniye: Hasan Can
Ataşehir: Nimetullah Topu

Avrupa Yakası:
Başakşehir: Mevlüt Uysal
Esenler: Tevfik Göksu
Bağcılar: Lokman Çağırıcı
Bahçelievler: Osman Develioğlu
Avcılar: Bayram Şenocak
Fatih: Mustafa Demir
Arnavutköy: Haşim Baltacı
Sultangazi: Cahit Altunay
Beyoğlu: Ahmet Misbah Demircan
Şişli: Mukadder Başeğmez
Bayrampaşa: Atilla Aydıner
Güngören: Şakir Yücel Karaman
Kağıthane: Fazlı Kılıç
Bakırköy: Mehmet Emin Ertekin
Esenyurt: Necmi Kadıoğlu
Çatalca: Savaş Barutçu
Zeytinburnu: Murat Aydın
Sarıyer: Sedat Özsoy

9 ilçe henüz netleşmedi: Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Silivri, Beykoz, Sancaktepe.

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)ANKARA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Altındağ – Veysel Tirkayi
Mamak – Mesut Akgül
Akyurt – Gültekin Ayantaş
Keçiören – Mustafa Ak
Çamlıdere – H.Caner Can
Çubuk – Tuncay Acehan
Sincan – Mustafa Tuna
Kazan – Lokman Ertürk
Elmadağ – Gazi Şahin
Beypazarı – Cengiz Özalp
Pursaklar – Selçuk Çetin
Çankaya – Saffan Kılınç

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)ADANA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Sarıçam – Ahmet Zenbilci
Yüreğir – Mahmut Çelikcan
Seyhan – Zihni Aldırmaz
Çukurova – Cüneyt Karaaslan
Kozan – Kazım Özgan
Yumurtalık – Turgut Erişmen
Aladağ – Halil Şahin
Pozantı – Ramazan Demir
Feke – Burhan Şengün
Saimbeyli – Mustafa Uyanık

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)ANTALYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kepez – Hakan Tütüncü
Muratpaşa – Cihan Bulut
Döşemealtı – Nurettin Tursun
Aksu – Ali Akcan
Gazipaşa – Ahmet Büyükakça
Kaş – Mustafa Şalvarlı
Kemer – Yusuf Üras
Manavgat – Recep Barut
Alanya – Hüseyin Güney
Elmalı – Ümit Öztekin
Korkuteli – Mustafa Akdeniz
Konyaaltı – Osman Ali Eciş
Kumluca – Hüsamettin Çetinkaya
İbradı – Muharrem Kaya
Demre – Süleyman Topçu
Gündoğmuş – Mehmet Özeren
Finike – Nail Dülgeroğlu
Serik – Ramazan Etli
Akseki – İsmet Uysal

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)RİZE AK PARTİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Fındıklı – Adnan Özbalaban
Çamlıhemşin – Osman Haşimoğlu
İkizdere – Hasan Köseoğlu
Hemşin – Kazım Bekar
Güneysu – Halil Turan
Çayeli – Atilla Esmen
İyidere – Ahmet Mete
Pazar – Ahmet Basa
Ardeşen – Hakan Gültekin
Derepazarı – Yakup Samangül
Kalkandere – Nihat Çolak

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ MALATYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Arapgir – Haluk Cömertoğlu
Arguvan – Vahap Doğan
Darende – Süleyman Eser
Doğanşehir – Vahap Küçük
Kuluncak – Mehmet Boyraz
Hekimhan – Kemal Deniz
Doğanyol – Recep Gülbey
Akçadağ – Ali Kazgan
Battalgazi – Murat Nalçacı
Yeşilyurt – Hacı Uğur Polat
Yazıhan – Nevzat Öztürk
Pütürge – Çetin Akköse
Kale – Murat Koca

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ŞANLIURFA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Ceylanpınar – Murat Çoşkunkan
Bozova – Hasan Arusoğlu
Hilvan – Aslan Ali Bıyık
Harran – Mehmet Özyavuz
Birecik – M.Faruk Pınarbaşı
K.Köprü – Mustafa Yavuz
Viranşehir – Mehmet Ekinci
Akçakale – Ahmet Akay
Eyyübiye – Hasan Cece
Siverek – Resul Yılmaz
Haliliye – Mustafa Zahit
Halfeti – Nihat Özdal
Suruç – Necdet Kılıç

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ MERSİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Tarsus – Hakkı Meniz
Mut – Murat Oktan
Aydıncık – Ferat Aktan
Toroslar – Ender Turhan
Akdeniz – Niyazi Altun
Silifke – Cafer Selvi
Erdemli – Rahmi Erdem
Mezitli – Nuri Hocaoğlu
İzmit – Nevzat Doğan
Gölcük – Mehmet Ellibeş

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ İZMİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Seferihisar – Hamit Nişancı
Karabağlar – Nazmi Kalyoncu
Aliağa – Tansu Kaya
Gaziemir – Yıldırım Ulupınar
Konak – İlknur Denizli
Bayraklı – Hamza Dağ
Buca – Cemil Şeboy
Balçova – Melek Eroğlu
Karşıyaka – Tanfer Kemerli
Çiğli – Adnan Yılmaz
Menemen – Bilal Kaplangı
Ödemiş – Mahmut Badem
Selçuk – Zeynel Bakıcır
Çeşme – Mustafa Cenger
Torbalı – Yaşar Görmez
Dikili – Zafer Afyon
Menderes – Bülent Soylu
Kınık – Sadık Doğruer
Bayındır – Mehmet Kertiş
Narlıdere – Aslan Bilgi
Güzelbahçe – Vasfi Çakıroğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ KIRIKKALE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Karakeçili – Hüseyin Özçelik
Bahşili – İbrahim Uyar
Sulakyurt – Ali Şahin
Çelebi – Süleyman Uluyol
Balışeyh – Ali Dedelioğlu
Yahşihan – Ahmet Sungur
Delice – Yüksel Yorulmaz
Çerikli – Nuh Şahin

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ GİRESUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Yağlıdere – Abdurrahman Kırhasanoğlu
Şebinkarahisar – Şahin Yılancı
Çamoluk – Savaş Akarçeşme
Dereli – Kazım Zeki Şenlikoğlu
Güce – Aytekin Geçgel
Espiye – Mustafa Karadere
Eynesil – Çoşkun Somuncuoğlu
Çanakcı – Ali Bilge
Tirebolu – Ömer Hıdır
Alucra – Durmuş Canikli
Görele – Tolga Erener
Bulancak – Kadir Aydın

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ESKİŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Alpu – Rafet Demirtaş
Beylikova – Özkan Alp
Günyüzü – Mehmet Remzi Arayıt
Han – Mustafa Pekak
Sarıcakaya – Hüseyin Çam
Odunpazarı – Nedim Öztürk
Tepebaşı – Orhan Soydaş

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ TRABZON İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Yomra – İbrahim Sağıroğlu
Arsin – Erdem Şen
Araklı – Recep Çebi
Sürmene – Fikri Usta
Köprübaşı – Ali Riza Efendioğlu
Ortahisar – A.Metin Genç
Of – Murat Saral
Hayrat – Mehmet Nuhoğlu
Çaykara – Namık Kemal Gedikoğlu
Dernekpazarı – Cevdet Cemal Kansız
Maçka – Koray Koçhan
Akçaabat – Şefik Türkmen
Çarşıbaşı – Coşkun Yılmaz
Vakfıkebir – Muhammet Balta
Beşikdüzü – Metin Kalay
Tonya – Ahmet Kurt
Düzköy – Salih Bakal
Şalpazarı – Necati Selvitop

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ KONYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Selçuklu – Uğur İbrahim Altay
Karatay – Mehmet Hançerli
Meram – Serdar Kalaycı
Ereğli – Ömer Öğer,Özkan Özgüven
Ilgın – H.İbrahim Oral
Beyşehir – İzzet Taşçı
Akşehir – Abdulkadir Oğul
Karapınar – Mehmet Yaka
Sarayönü – Şükrü Tınas

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ KÜTAHYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Pazarlar – Bilal Demirci
Hisarcık – Nihat Helvacı
Altıntaş – Ferit Karabulut
Zafertepe – Arif Teke
Emet – Mustafa Koca

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ MANİSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Şehzadeler – Ömer Faruk Çelik
Yunus Emre – Hayrullah Solmaz
Akhisar – Salih Hızlı
Ahmetli – Ahmet Alan
Kula – Selim Aşgın
Saruhanlı – Hüseyin Yaralı
Turgutlu – Serhat Orhan
Soma – Hasan Ergene
Göredes – Muhammed Akyol
Kırkağaç – Yaşar Gedüz
Köprübaşı – Zafer Mergen

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ORDU İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Çatalpınar – Ahmet Türe
Çaybaşı – İsmet Yanık
Fatsa – Hüseyin Anlayan
Gülyalı – Talip Şen
Mesudiye – İsa Gül
Altınordu – Engin Tekintaş
Aybastı – İzzet Gündoğar
Akkuş – İsa Demirci
Çamaş – Alaaddin Giden
Perşembe – Kemal Bahtiyar
İkizce – Bahri Söğüt
Kabataş – Yakup Yılmaz
Ünye – Ahmet Çamyar
Kumru – Murat Günan Hatipoğlu
Korgan – Tuncay Kiraz
Gülköy – Ali Kemal Mert
Gürgentepe – Yener Yalçınkaya
Ulubey – İsa Türkcan

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Emirdağ – Cengiz Pala
Sandıklı – Ziya Dazkır
Sultandağı – Metin Kumcu
Dinar – Yaşar Yener Emeksiz
Başmakcı – Ata Gündüz Kurşun
İhsaniye – Lokman Ekici
Şuhut – Recep Bozkurt
Çay – Mevlüt Çınar
Bolvadin – Ömer Dayı
Çobanlar – Ali Altıntaş
Bayat – Erol Bulut

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ SAKARYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Adapazarı – Süleyman Dişli
Serdivan – Yusuf Alemdar
Arifiye – İsmail Karakullukçu
Geyve – Murat Kaya
Akyazı – Şener Bayraktar
Kaynarca – Zeynur Özel
Taraklı – Tacettin Karaman
Pamukova – Cevat Keser
Erenler – Ahmet Çil

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ BALIKESİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kepsut – İsmail Cankul
Burhaniye – Necdet Uysal
Karesi – Yücel Yılmaz
Altıeylül – Zekai Kafaoğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ÇORUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Sungurlu – Selahatin Uzunkaya
Alaca – M.Esat Yılmaz
İskilip – Ahmet Ertekin
Osmancık – Bekir Yazıcı
Oğuzlar – Ali Uyanık
Kargı – Zeki Şen
Mecitözü – Yaşar Kabakcı
Ortaköy – Taner İspir
Boğazkale – Osman Tangazoğlu
Laçin – Erdal Altundaş
Uğurludağ – Kenan Genç
Bayat – Mustafa İnce

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Afşin – Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir
Dulkadiroğlu – Necati Okay

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ARDAHAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Posof – Bedrettin Çakıcı
Damal – Nevriye Derdiyok
Çıldır – Mehmet Fatih Kılınç
Hanak – Taşdemir Çoban
Göle – Akın İsmailoğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ DÜZCE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Gölyaka – YakuİLp Demircan
Yığılca – Fikret Çıracı
Cumayeri – Recep Tuna
Konuralp – Talip Çabukoğlu
Akcakoca – Cüneyt Yemenici
Kaynaşlı – Osman Usta
Beyköy – Hakan Uykusuz
Gümüşova – Ersoy Gündoğdu

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ VAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Gürpınar – Fuat Atan
Bahçesaray – Muhammed Orhan
Gevaş – Sinan Hakan
Çaldıran – Ferman Yıldırım
Edremit – Abdulhekim Karabıyık
Özalp – Zeki Erbulun
Tuşba – Fevzi Özgökçe
Erçiş – Abdulehad Arvas
Saray – Metin Özarslan
İpekyolu – Abdulmenav Keyifli
Çatak – Emin Babur

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ MUĞLA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Menteşe – Mestan Yayman
Seydikemer – Adem Ayat
Milas – Hürol Önder
Bodrum – Mustafa Paşalı
Marmaris – Mehmet Tugay
Yatağan – Mustafa Toksöz
Köyceğiz – Kamil Ceylan
Datça – Mehmet Cennet
Kavaklıdere – Mehmet Demir
Ortaca – Salih Özdemir

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ BURSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Nilüfer – Mustafa Esgin
Harmancık – Mustafa Çetinkaya
Büyükorhan – Hasan Taş
Orhaneli – İrfan Tatlıoğlu
Karacabey – Ali Özkan
Gürsu – Cüneyt Yıldız
İznik – Kağan Mehmet Usta
Yıldırım – Özgen Keskin
Osmangazi – Mustafa Dündar
Gemlik – Refik Yılmaz
Yenişehir – Süleyman Çelik
M.kemalpaşa – Sadi Kurtulan
Kestel – Yener Acar
İnegöl – Ali Nur Aktaş
Mudanya – Kadir Kahraman
Orhangazi – Neşet Çağlayan

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ KOCAELİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
İzmit – Nevzat Doğan
Başiskele – Hüseyin Ayaz
Gölcük – Mehmet Ellibeş
Gebze – Adnan Köşker
Körfez – Yunus Pehlivan
Darıca – Şükrü Karabacak
Karamürsel – İsmail Yıldırım

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ARTVİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Arhavi – Çoşkun Hekimoğlu
Yusufeli – Eyüp Aytekin
Murgul – Hasan Çavuş
Şavşat – Ahmet Öztürk
Ardanuç – Hasan Demirci
Borçka – Aslan Atan
Hopa – Nedim Cihan

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ KARAMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Ermek – Uğur Sözkesen
Akçaşehir – Hakkı Karaduman
Kazım Karabekir – A.İhsan Alanlı
Ayrancı – Ferhat Erkmen
Sarıveliler – Halil Kulak
Başyayla – Şerafettin Bulgurcu
Sudurağı – Mehmet Ceyhan
Güneyyurt – Celil Yağız
Göktepe – Bayram Şahin

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ YALOVA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Armutlu – Mehmet Birkan
Termal – İsmail Atik
Altınova – Metin Oral
Çınarcık – Murat Erdoğan
Esenköy – Özer Kaptan
Taşköprü – Şaban Ertan
Tavşanlı – Kadri Çiçek
Kaytazdere – Tülay Yamaç
Teşvikiye – Ahmet Meydan
Kadıköy – Mehmet Şahin

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ISPARTA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Aksu – Adnan Demir
Gönen – Ahmet Doğan
Güneykent – Fahrettin Gözgün
Atabey – Tevfik Atasoy
Eğirdir – Osman Nuri Özmeral
Gelendost – Mehmet Sezgin
Keçiborlu – Yusuf Murat Parlak
Uluborlu – Mehmet Uğur Ünverdi
Senirkent – Erol Durmuş
Büyük Kabaca – Ali İhsan Temurçin
Şarkikaraağaç – Bayram Aydemir
Çarıksaraylar – Özcan Turhan
Yalvaç – Adnan Gemici
Sütçüler – Hüseyin Müftüoğlu
Yenişarbademli – Yaşar Gencer

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ERZURUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Palandöken – Orhan Bulutlar
Aziziye – Fatih Cengiz
Yakutiye – Ali Korkut
Pazaryolu – Recep Kaplan
Horasan – Önder Genç
Olur – Rüstem Polat
Tortum – Hasan Çakmak
İspir – Osman Çakır
Narman – Ahmet İşleyen
Karayazı – Mehmet Güven
Karaçoban – Sedat Gümüş
Köprüköy – Osman Belli
Oltu – İbrahim Siyrek
Aşkale – Ahmet Yaptırmış
Çat – Şibli Saydın
Hınıs – Mahmut Abiş
Pasinler – Gökay Selçuk
Şenkaya – Görbil Özcan
Tekman – Yakup Doğan
Uzundere – Halis Özsoy

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ SİNOP İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Ayancık – Ayhan Ergün
Boyabat – Mehmet Hüseyin Maviş
Dikmen – Ahmet Kalafat
Durağan – Ahmet Kılıçaslan
Erfelek – İbrahim Felek
Gerze – Cevat Şensoy
Saraydüzü – Hasan Peker
Türkeli – Mustafa Özcan

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ERZİNCAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Çayırlı – Murat Demirdöğen
İliç – Ramazan Buran
Kemah – Hüsamettin Şanal
Kemaliye – Mustafa Haznedar
Tercan – Lokman Gültekin
Üzümlü – Hüsnü Işık
Otlukbeli – Vahdet Ercan
Refahiye – Fatih Gök

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ AK PARTİ SİVAS İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Zara – Ahmet Pala
Şarkışla – Turgay Oğuz
Gemerek – İrfan Sağırkaya
İmranlı – M.Ali Dursun Yurttaş
Yıldızeli – Selim Bas
Altınyayla – Necmettin Mermer
Suşehri – Fazlı Yüksel
Gürün – Mehmet Aktaş
Koyulhisar – Eyüp Ayın

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ NEVŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Acıgöl – Ercan Ertaş
Avanos – Mustafa Körükçü
Derinkuyu – Serdar Pala
Gülşehir – Mustafa Dursun
Hacıbektaş – Yusuf Koçak
Kozaklı – Erdoğan Çelik
Ürgüp – Mehmet Aktürk
Sulusaray – Bayram Yılmaz
Karapınar – Mustafa Tiftik
Nar – Ali Erdoğmuş
Tatlarin – Hilmi Biltekin
Yazıhüyük – Cengiz Çavdar
Kaymaklı – Halit Elma
Göre – Mustafa Topçu
Kavak – Celal Yiğit
Kalaba – Mustafa Köroğlu
Çalış – Alparslan Özer

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ SAMSUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Atakum – İshak Taşçı
İlkadım – Erdoğan Tok
Canik – Osman Genç
Havza – Murat İkiz
Salıpazarı – Halil Akgül
Tekkeköy – Hasan Togar
Çarşamba – Hüseyin Dündar
Kavak – Salih Çelik
Ondokuzmayıs – Osman Topaloğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ BİTLİS İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Adilcevaz – Necati Gürsoy
Tatvan – Abdulbari Kocakaplan
Güroymak – Hüseyin Mutlu
Hizan – Arif Taylan
Mutki – Vahdettin Barlak
Gölbaşı – Hikmet Kardaş
Aydınlar – İbrahim Ergün
Günkırı – Şeref Sencer
Ahlat – Mümtaz Çoban

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ BATMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Hasankeyf – A.Vahap Kusen
Kozluk – Veysi Işık
Sason – Muzaffer Arslan
Beşiri – Sait Karabulut
Gerçüş – Şeyhmus Ekmen
Balpınar – Hüseyin Geylani
Yücebağ – Abdullah Bil
İkiköprü – Ali Kıyanç

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ DİYARBAKIR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kayapınar – Haşim Haşimi-Zülküf Güneli
Sur – Abdurrahman Kurt
Bağlar – Alaettin Parlak
Yenişehir – Hüseyin Cengiz,Sebgetullah Seydaoğlu
Dicle – M.Faysal Ensarioğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ GAZİANTEP İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Oğuzeli – Süleyman Akgün
Nizip – H.Fevzi Akdoğan
Karkamış – Nuh Kocaaslan
Yavuzeli – M.Kemal Sakaroğlu
Şahinbey – Mehmet Tahmazoğlu
Şehitkamil – Rıdvan Fadıllıoğlu
Araban – Mehmet Özdemir
Islahiye – Kemal Vural
Nurdağı – Hasan Dilek

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ÇANKIRI İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kızılırmak – Bayar Soysal
Yapraklı – Hasan Avşar
Kurşunlu – Ruhi Şeker
Şabanözü – Ali Çapçı
Orta – Recep Koçak
Korgun – Halil Öz
Eldivan – Hüseyin Kantaş
Atkaraçalar – Rıfat Altıntop
Ilgaz – Halit Uğurlu
Çerkeş – Mehmet Kiraz

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ AĞRI İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Eleşkirt – Nuri Çelik
Patnos – Cem Akbay
Hamur – İsmail Kaya
Doğubeyazıt – Hikmet Şahin
Tutak – Bülent Osmanağaoğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ZONGULDAK İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Devrek – Mustafa Semerci
Alaplı – Nevzat Çimenoğlu
Kozlu – Akın Kaymak
Gökçebey – Vedat Öztürk
Çaycuma – Mithat Gülşen
Kilimli – Ümit Velioğlu

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ AYDIN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Efeler – Yalçın Pekgüzel
Nazilli – Bekir Erim

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ MARDİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Artuklu – Serdar Yay,Mehmet Çakmak

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ HATAY İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Kumlu – İbrahim Paç
Payas – Bekir Altan
Defne – Volkan Özkaya
Yayladağ – Mehmet Kalkan
İskenderun – Mehmet Dönmez

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ BURDUR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Bucak – Ramazan Ayaz

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ YOZGAT İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Boğazlıyan – Hamdi Erdal
Sorgun – Ahmet Şimşek
Şefaatli – Zeki Bozkurt
Akdağmadeni – Suphi Taştan
Yerköy – Kadir Yılmaz

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ TOKAT İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Güryıldız – Habib Han
Turhal – Ali Gözen
Zile – Lütfi Vidinel
Niksar – Salih Ünsal
Emirseyit – Ertuğrul Ağıl
Yeşilyurt – Kazım Misafir
Bozçalı – Mustafa Yılmaz
Hasanşeyh – Recep Külekçi
Cimitekke – Hüseyin Gül
Bereketli – Hasan Yücel

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)AK PARTİ ADIYAMAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Çelikhan – Mustafa Bulut
Gölbaşı – Yusuf Özdemir
Kahta – Yusuf Turanlı

Kaynak : AJANSLAR – internet ortamı alıntılardır.

Bu haber 20 Ocak 2014 tarihinde tarafından BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.