Beşiktaş – Dinamo Kiev maçı izle özeti golleri 3 Kasım 2011


Beşiktaş – Dinamo Kiev maçı izle özeti golleri 3 Kasım 2011

Beşiktaş Dinamo Kiev maçı hangi kanalda 3 kasım 2011 canlı anlatım, lig tv izle

MAÇ BEŞİKTAŞ 1-0 DİNAMO KİEV SONA ERİYOR

UEFA Avrupa Ligi E grubu 4.maçında Beşiktaş ile Dinamo Kiev ile 03 11 2011 perşembe akşamı karşılaştılar. Beşiktaş Fi-yapı stadında oynanacak olan maç saat 20:00 de başlayacak.Beşiktaş-Dinamo Kiev maçı Star
TV den canlı olarak yayınlanacak.Beşiktaş’ın yarın UEFA Avrupa Ligi E Grubu’nda Dinamo Kiev ile oynacağı maç

MAÇTAN DAKİKALAR

90.Dakika :Hakem Tommy Skjerven maçı bitiren düdüğü çalıyor. UEFA Avrupa Ligi E Grubu 4. maçında temsilcimiz Beşiktaş kendi sahasında karşılaşmayı 1-0 kazanıyor ve puanını 6′ya yükseltiyor.
90.Dakika :D inamo Kiev gole çok yaklaştı. Yarmolenko sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Ninkovic kafayı vurdu kaleci Cenk topu çıkardı sonrasında kale çizgisi üzerinde yaşanan karambolde kalesini terkeden Shovkovskiy kafayı vurdu savunma topu uzaklaştırdı ama uzaklaşmayan topa bu kez Aliyev vurdu ve kale önünde bekleyen Sivok topu çıkardı. Son olarak ceza sahası içinden bir türlü çıkamayan topa Aliyev bu kez sol çaprazdan vurdu ve kaleci Cenk bir kez daha köşeden topu çıkararak mutlak bir golü önledi.
90.Dakika :D inamo Kiev gole çok yaklaştı. Yarmolenko sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Ideye Brown yükseldi kafayı vurdu ve kaleci Cenk son anda köşeden topu kornere çeldi.
90.Dakika :Beşiktaş’ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 20 numarayla Simao Giren oyuncu 23 numarayla Holosko
90.Dakika :4. Hakem Trond Ivar Døvle maçın sonuna 3 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
88.Dakika :D inamo Kiev atağında Yarmolenko sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunmada Sivok kafayla topu kornere gönderdi.
86.Dakika :Beşiktaş’ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 9 numarayla Almeida, Giren oyuncu 33 numarayla Edu
85.Dakika :D inamo Kiev atağında Ninkovic ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
84.Dakika :Beşiktaş’ta Edu oyuna girmek için hazırlık yapıyor.
83.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sol kanattan ayağının dışıyla ortasını yaptı arka direkte Almeida ayak yerine kafayla topa vurdu ama top auta çıktı.
82.Dakika :D inamo Kiev atağında Ideye Brown sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Cenk’te kaldı.
81.Dakika :D inamo Kiev’de Ideye Brown ofsayt pozisyonunda kaldı.
79.Dakika :D inamo Kiev atağında Ideye Brown sağ kanattan ceza sahası içine yöneldi ama savunmada İsmail araya girerek topu kazandı.
78.Dakika :Beşiktaş’ta Simao sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
77.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma topla beraber ceza sahası içine girdi ama savunma zamanında müdahele ederek topu kornere gönderdi.
76.Dakika :D inamo Kiev atağında Danilo sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Cenk çıkarak topun sahibi oldu.
74.Dakika :D inamo Kiev’de Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 77 numarayla Correa Giren oyuncu 11 numarayla Brown
72.Dakika :Beşiktaş’ta Simao sol çaprazdan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Sivok hareketlendi ama top auta çıktı.
70.Dakika :Beşiktaş atağında İsmail sol kanattan topla ilerlemek istedi ama savunma araya girerek topu kazandı.
68.Dakika :D inamo Kiev atağında Aliyev sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, Khacheridi kafayı vurdu ama top yandan auta çıktı.
67.Dakika :GOOOOOLLLLL!!!!! Beşiktaş Egemen’in attığı gol ile 1-0 öne geçiyor.Simao sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Egemen altıpas önünde yükseldi kafayı vurdu ve topu ağlara gönderdi.
65.Dakika :Beşiktaş’ta Egemen rakibi Milevskiy’e yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
64.Dakika :Beşiktaş’ta Oyuncu Değişikliği; Çıkan oyuncu 15 numarayla Aurelio, Giren oyuncu 18 numarayla Necip
63.Dakika :Beşiktaş’ta Simao sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama hakem topun dışarıdan geldiğine karar verdi.
62.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan ceza sahası içine yerden oynadı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
60.Dakika :Beşiktaş’ta Necip oyuna girmek için hazırlık yapıyor.
59.Dakika :Beşiktaş atağında Simao sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
58.Dakika :Beşiktaş’ta Veli Kavlak rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
57.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan ceza sahası içine doğru ortasını yaptı ama kaleci Shovkovskiy çıkarak topu kornere çeldi.
56.Dakika :Beşiktaş’ta Simao sol kanatta ofsayt pozisyonunda kaldı.
54.Dakika :Beşiktaş’ta Quaresma ceza yayı içinden serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top baraja çarparak uzaklaştı.
53.Dakika :Beşiktaş atağında Almeida ceza sahası önünde topu beklerken savunmanın müdahelesi ile yerde kalınca hakem tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kararı verdi.
51.Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan ceza sahası içine orta yapmak istedi ama top doğrudan auta çıktı.
50.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı.
49.Dakika :Beşiktaş atağında İsmail sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
48.Dakika :D inamo Kiev’de Danilo Silva ofsayt pozisyonunda kaldı.
46.Dakika :D inamo Kiev ikinci yarıya oyuncu değişikliği yaparak başladı; Çıkan oyuncu 19 numarayla Garmash, Giren oyuncu 36 numarayla Ninkovic
46.Dakika :D inamo Kiev hakem Tommy Skjerven’in düdüğüyle ikinci yarıya başlıyor.
45.Dakika :Hakem Tommy Skjerven ilk yarıyı bitiren düdüğü çalıyor. İlk yarı 0-0 Beraberlikle sona eriyor.
45.Dakika :D inamo Kiev’de Aliyev sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama kaleci Cenk çıkarak topu uzaklaştırdı.
44.Dakika :4. Hakem Trond Ivar Døvle ilk yarının sonuna 3 dakika eklendiğini gösteren tabelayı kaldırdı.
42.Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
41.Dakika :D inamo Kiev’de Aliyev ofsayt pozisyonunda kaldı.
40.Dakika :D inamo Kiev’de Aliyev hakeme itiraz ettiği için Sarı Kart gördü.
39.Dakika :Beşiktaş’ta Simao sağ korner çizgisi yanından serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
38.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan çizgiye indi, ceza sahası içine girmek istedi ama yerde kalınca hakem serbest vuruş kararı verdi.
37.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan orta yapmak istedi ama top savunmaya çarparak taca çıktı.
36.Dakika :Beşiktaş’ta Simao sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, Aurelio gelişine vurmak istedi ama zayıf bir vuruş yapınca top kaleci Shovkovskiy’de kaldı.
35.Dakika :Beşiktaş atağında Simao sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı, kaleci Shovkovskiy çıkarak topu almak istedi alamadı gerilerden gelen Quaresma kafayı vurdu ve top boş kale yerine auta çıktı.
34.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma ceza sahası dışından kaleye şut denedi ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.
33.Dakika :D inamo Kiev’de Garmash gördüğü bu kartla bir sonraki maçta cezalı duruma düştü.
32.Dakika :D inamo Kiev’de Garmash rakibine yaptığı müdahele sonucunda Sarı Kart gördü.
31.Dakika :D inamo Kiev’de Milevskiy ofsayt pozisyonunda kaldı.
30.Dakika :Beşiktaş’ta Sivok ofsayt pozisyonunda kaldı.
28.Dakika :Beşiktaş atağında Hilbert sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
26.Dakika :D inamo Kiev’de Aliyev sağ kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top kaleci Cenk’te kaldı.
24.Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Aurelio ceza sahası içinde kaleci ile karşı karşıya kaldı şutunu vurdu ve kaleci Shovkovskiy son anda topu çıkardı.
23.Dakika :Beşiktaş’ta Quaresma sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
21.Dakika :D inamo Kiev atağında Milevskiy ofsayt pozisyonunda kaldı.
20.Dakika :Beşiktaş bu kez gole çok yaklaştı. Quaresma sağ kanattan ceza sahası içine yerden ortaladı savunmada Betao ters bir vuruş yaptı ve kaleci Shovkovskiy son anda topu kornere çelerek mutlak bir golü önledi.
19.Dakika :D inamo Kiev gole çok yaklaştı. Aliyev sağ kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı, arka direkte Milevskiy bomboş pozisyonda kafayı vurdu ve topu kale yerine auta gönderdi.
18.Dakika :D inamo Kiev atağında Correa ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top savunmaya çarparak uzaklaştı.
17.Dakika :D inamo Kiev atağında Vukojevic sağ kanata uzun oynadı ama savunma araya girerek topu kazandı.
15.Dakika :Beşiktaş’ta Almeida’nın tedavisi tamamlandı ve maç devam ediyor.
13.Dakika :Beşiktaş’ta Almeida bu dakikalarda yüzüne gelen top nedeni ile sakatlandı ve tedavisi için maça ara verildi.
11.Dakika :Beşiktaş gole çok yaklaştı. Quaresma sağ kanattan arka direğe ortasını yaptı, Almeida arka direkte uzak köşeye kafayı vurdu ve top direğin dibinden auta çıktı.
10.Dakika :Beşiktaş’ta Simao sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama top doğrudan auta çıktı.
9.Dakika :D inamo Kiev’de Aliyev sol çaprazdan serbest vuruş kullandı, direkt kaleye sert vurdu ama top yandan auta çıktı.
7.Dakika :Beşiktaş’ta Simao sol kanattan korner kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
6.Dakika :Beşiktaş atağında İsmail sol kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma kafayla topu uzaklaştırdı.
5.Dakika :Beşiktaş atağında Quaresma sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma araya girerek topu uzaklaştırdı.
3.Dakika :Beşiktaş atağında Aurelio ceza sahası dışından kaleye sert vurdu ama top auta çıktı.
2.Dakika :Beşiktaş’ta Simao sol kanattan serbest vuruş kullandı, ceza sahası içine ortasını yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
1.Dakika :Karşılaşma Beşiktaş’tan Almeida’nın vuruşuyla başlıyor.

Bu haber 3 Kasım 2011 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.