Beyaz TV Medcezir Programı Adnan Oktar


Beyaz TV Medcezir Programı Adnan Oktar izle

Adnan Oktar, Nagehan Alçı’yı tatlı kediye benzetti
Programına aldığı yaptığı güzellere yaptığı iltifatlar ünlü Adnan Hoca bu seferde Nagehan Alçı’ya iltifatlar yağdırdı, Nagehan Alçı canlı yayında ne yapacağını şaşırdı.

Medcezir’ programına Adnan Oktar konuk olacak
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Medcezir’ programının bu akşam yayınlanacak olan bölümüne Adnan Oktar konuk olacak.
Usta Gazeteciler Latif Şimşek ve Nagehan Alçı’nın hazırlayıp sunduğu ‘Medcezir’ programının bu akşamki bölümüne Adnan Oktar konuk olacak.

Uzun bir aradan sonra ilk defa ulusal bir kanalda canlı yayına katılmayı kabul eden Oktar gündeme damga vuracak açıklamalarıyla bu akşam 23.00′de Medcezir Özel’de olacak.

CANLI YAYINDA İLTİFAT YAĞMURU
Nagehan Alçı’nın sürekli güzel ve çekici kadınlarla birlikte program yapmasını sorması üzerine Adnan Hoca “Sizde çok güzelsiniz. Benim içim açılıyor güzel biriyle karşı karşıya kaldığımda.” cevabını verdi. Nagehan Alçı’nın Adna Hoca’ya etrafında çirkin insanlar bulundurmadığını ve bunun nedenini sorduğunda ise Adnan Hoca, Nagehan Alçı’ya iltifatlar bulunarak “Ben özellikle sizinle çıkmak istedim. Çünkü güzel insansınız. Çok çok güzelsiniz ve zekisiniz. Bence Türkiye’de en güzel ve en kaliteli gazetecilerden bir tanesiniz.” dedi.

TATLI BİR KEDİYE BENZİYORSUN
Güzel bayan konuklarına ilginç iltifatlarda bulunduğunu söyleyen Alçı bunun nedenini sordu. Adnan Oktar ise o soruya şöyle yanıt verdi;
O anda o coşkumla sevgimi ifade etmek için aklıma gelen hangi kelime varsa onu kullanırım. Bazen badem şekerine benzetirim. Bazen bir çiçeğe benzetirim. Bazen bir kedi tatlılığı görürüm. Meslela sende tatlı bir kediye benziyorsun.”

YAZIP ÇİZECEKLER ŞİMDİ
Adnan Hoca’nın iltifatları karşısında bir anda utandığından ne yapacağını şaşıran Nagehan Alçı “Yapmayın hocam, valla yazıp çizecekler şimdi” dedi.

BEYAZ GAZETE

Bu haber 16 Kasım 2011 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.