Buca Beko Servisi – 444 1 494


Buca Beko Servisi – 444 1 494

İzmir’in en kalabalık ilçelerinden biri olan Buca halkı adına yıllardır bu sektörde kaliteli hizmet sunmak adına çalışıyoruz.Buca Özel Beko Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni bizler için ilk sırada.Bizler para odaklı hareket etmiyoruz,sizleri dinliyor ve daha iyi hizmet için çaba harcıyoruz.Beko marka ürünlerinizin servis,bakım ve onarım işlemleri için bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Buca Beko Servisi

444 1 494 numaralı telefonlardan günün her saati bizlere kolayca ulaşabilir ve arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.Yaygın servis ağı ve gezici ekiplerimiz sayesinde kalabalık nüfuslu ilçemizde en ücra mahalleleler bile anında hizmet götürebiliyoruz.Olası yedek parça değişimlerinizde akıllarda soru işareti bırakmamak adına 1 yıl garanti hizmetini de siz değerli kullanıcılarımıza sağlıyoruz.

İzmir Beyaz Eşya Servisi

Alanında uzman bir ekiple hareket ediyoruz.İşini seven ve yıllardır bu sektörde hizmet veren ekip arkadaşlarımız sayesinde daha iyi hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz.Güleryüzlü çağrı merkezi ekibimiz her an telefon başında sizleri dinliyor ve bekliyor olacak.

Bu haber 10 Eylül 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler:

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.