bugün 11 şubat 2015 çarşamba kar yağışı nedeniyle ankara istanbul ve birçok ilde okullar tatil edildi


Yoğun kar yağışı nedeniyle birçok ilde ilk ve orta dereceli okullar ile kamuda çalışan hamile ve engelli personelin de idari izinli sayılacağı duyuruldu.

okullara_kar_tatili_olan-iller

Ankara ve İstanbul Valiliği, kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okulları bugün tatil etti.

Ankara’da okullara kar tatili

Ankara’da yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda 11 Şubat Çarşamba günü eğitime bir gün ara verildi. Ankara Valiliği’nce yapılan açıklamada, hamile ve engelli personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

istanbul_okullar_kar_tatili_21_aralik_2012_tatil

İstanbul’da okullara kar tatili

İstanbul Valiliği,
sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ilk ve orta dereceli okulların yoğun kar yağışı nedeniyle bugün tatil edildiğini duyurdu.

istanbul-kar

YURT GENELİNDE 11 ŞUBAT 2015 ÇARŞAMBA GÜNÜ BU İLLERDE OKULLAR TATİL

Uşak’ın Ulubey ve Sivaslı ilçelerinde 11 Şubat 2015 Çarşamba günü, Çankırı’nın merkez, Eldivan, Şabanözü, Atkaracalar, Yapraklı, Orta, Çerkeş ve köylerinde Çarşamba günü, Balıkesir genelinde devam eden yoğun kar nedeniyle okullar 1 gün, Burdur ve ilçelerinde eğitime bir gün, Denizli’nin Kale, Güney, Çameli ve Buldan ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullara bir gün, Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde bir gün, Çanakkale’nin Yenice İlçesi’nde dün tatil olan ilk ve orta dereceli okulların 11 Şubat Çarşamba günü bir gün, Manisa’nın Kula İlçesi’nde kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle, ilk ve orta dereceli okullar bir gün, Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde soğuk hava ve yoğun kar yağışı nedeniyle 11 Şubat Çarşamba günü, Kütahya merkez ilçe ve Tavşanlı’da yoğun kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime 1 gün, Konya’nın Hadim, Taşkent ve Derebucak ilçesinde, yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar bir gün tatil edildiği duyuruldu.

not; bilgiler alıntı olup, kaynak olarak gösterilemez. bulunduğunuz ilin valilikleri resmi internet sitelerini ziyaret ediniz.

Bu haber 11 Şubat 2015 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.