Çarpım Tablosu Kolay Erberleme Yöntemleri


TÜRKİYE’NİN İLK PATENTLİ MATEMATİK MATERYALİ İLE ÇARPIM TABLOSUNU 2 SAATTE EZBERLEYİN…

Çarpım Tablosu Oyunu (Özel Bir Kartondan İmal Edilmiş Tombalayı Andıran Bir Oyundur. Bilgisayar Oyunu Değildir.Ürün fotoğrafları aşağıdadır.)

Bu ürün toplamda 100 adet kartla oynanan ve genellikle 2-3 saatlik süre içinde öğrencinin çarpım tablosunu ezberlemesini sağlayan bir oyundur. Ya da şöyle hesap yaparsak bir öğrencinin günde yarım saat veya 40 dakika civarında oynadığını düşünürsek 4-5 gün içinde çarpım tablosunu ezberleyecektir.

      Ürünümüz özel bir kartondan imal edilmiştir ve tombalayı andıran bir oyundur. Takımı 2,5 TL olup PTT kargo ile kapıda ödemeli olarak gönderilmekte ve genellikle 3 iş günü içinde adresinize ulaşmaktadır.

     Gözlemlerimize göre öğretmenlerimiz bu ürüne şu yollarla sahip olup öğrencilerine ulaştırmaktadırlar.

1-) Öğrenci velileri ile bir toplantı yaparak kaç öğrenci için sipariş olduğunu belirledikten sonra firmamızı arayıp sipariş vermektedir. (30 adet ve üzeri siparişlerde kargo bedeli firmamıza aittir. Bu nedenle talep toplama işini tüm kurum öğretmenlerinin birlikte yapmaları daha avantajlı olmaktadır.=

2-) Sınıfta yeterli sayıda talep olmaz ise ya da çarpım tablosu ezberi konusunda sıkıntısı olan az sayıda öğrenci var ise kurumumuz internet adresini tahtaya yazarak (www.carpimtablosuoyunu.com) öğrenci ailelerinin bizimle irtibata geçmeleri sağlanmaktadır.

(ÜRÜN BEDELİ 2,5 TL OLUP İLETİŞİM VE SİPARİŞ BÖLÜMÜNDEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.)      

çarpım tablosu    çarpım tablosu

Bu haber 3 Şubat 2013 tarihinde tarafından EĞİTİM ÖĞRETİM kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.