Dizi izleyenler buyrun üç yeni dizi daha


Dizi izleyenler için yeni 3 dizi

Malumunuz; dizi sektörü aldı başını gitti. İnsanların internette ben ne yapabilirim? sorusuna 10 numara cevap oldu. Gün geçmiyor ki dizinin bir tanesi bitiyorken, arkasından aynı saate yeni bir dizi koymasınlar. Yine bugünlerde özellikle show tv tarafından acaip bir atak var. Kanal, aylardır reklamını yaptığı 2 yeni dizisini görücüye çıkarıyor. bunlardan ilki ve perşembe başlayacak olan Suskunlar dizisi. Dizi, ilk başlarda jenerik müziği ve hikayesi ile dikkat çekiyor. 4 kişinin ve aşkı aralarında paylaşılamayan bir kız çocuğunun hikayesini anlatan dizinin mevzusu tam olarak şöyle; 4 arkadaş. hepsi kardeş gibiler. çocukken yaptıkları bir hata sonucu bunu çok pahalı öderler. aralarında anlaşırlar ve bu hatayı ömür boyu unutmak için susarlar. ama yıllar geçtikçe aralarından bir tanesi susmaz ve onları tekrar bir ara getirir. Murat yıldırım, Sarp akkaya gibi ekranların sevilen dizi karakterlerini barındıran suskunlar izle dizisinin çok tutacağına nerdeyse %100 eminim. Dizinin ilk bölümü show tv ekranlarında 01 mart 2012 tarihinde yayınlanacak.

Yine show tv’nin uzun zamandır reklamlarını yaptığı ve iddialı bir komedi gibi görünen ha babam uzay dizisi 14 mart 2012 tarihinde ekranlara geliyor. dizinin oyuncu kadrosuna baktğımızda hiçte yabana atılacak isimler yok. Peker Açıkalın, Ufuk Özkan, Sinan Çalışkanoğlu, Haki Biçici, Ayşe Melike Çerçi, Veysel Diker, Bala Atabek, Feyza Çıpa, Mesut Can Tomay, Ünal Yeter, Özge Ulusoy, Turgut Tunçalp, Tuğba Sarıünal, Bülent Çolak gibi komediye açıkçası yön veren kişileri görüyoruz. dizinin kısa özeti şöyle; 9 tane korkusuz türk kahramanı, türkiye’nin ilk uzay gemisi ile uzaya gidiyorlar. yapacakları şeyi tam olarak bilmiyoruz ama ha babam uzay izle dizisinin geri kalan kısmında, dünyaya tekrar dönmek isteyecekler fakat yollarını kaybedecekler. Eğer prodüksiyon maliyetlerinden kısılmazsa çok iyi bir yapım olacağa benziyor.

Atv ekranlarında her salı yayınlanan ve ekranlara fırtına gibi giren uçurum dizisi‘nin 2. bölümü ile alakalı kısa kısa bilgiler de geçmek istiyorum fakat pek net açıklamalar yok. açıkçası uçurum dizisi de beklenilenin aksine iyi bir çıkış yakaladı. Uçurum izle‘yenleri daha ilk bölümde ekranlara kitleyen ve dizinin karakterleri Adem, felicia, Nur, Yaman vb. karakterlerdir. Ekranlarımıza yeni başlayan bu dizilere hayırlı olsun, izleyicilere de keyifli seyirler dileriz.

Bu haber 28 Şubat 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.