en güzel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları güzel sözler


Yeni 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Yeni 29 Ekim mesajları, Cumhuriyet Bayramı ile ilgili mesaj, Cumhuriyet Bayramı için mesaj, Cumhuriyet Bayramının …. yıl dönümü hakkında kutlama mesajları.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

29-ekim-cumhuriyet-bayrami-miz-kutlu-olsun

Örnek Kısa Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Cumhuriyetimizin …. yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşamakta olduğumuz bu günde, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kuran Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere; ülkemizin gelişmesinde ve milletimizin çağdaşlaşmasında emeği geçen insanlarımıza şükranlarımı arz eder, aziz vatan toprağı uğruna canlarını feda etmekten çekinmeyen tüm şehitlerimizi rahmetle anarım.

Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Cumhuriyetin …. kuruluş yıldönümünü aydınlık bir geleceğe ilham verecek şekilde kutlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Her yıl 29 Ekim’de kutladığımız Cumhuriyet Bayramı, milletimiz için her geçen gün daha büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü Cumhuriyet, bizlerin en büyük sevdası, ülke topraklarımız içerisinde yaşayan herkesin gelecekteki en büyük güvencesidir. Atalarımızın bu değerli mirasına sahip çıkmak ve korumak hepimizin en büyük görevidir. Tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Atatürk’ün önderliğinde verilen bağımsızlık mücadelesini büyük bir kahramanlık örneği göstererek kazanan Türk milleti, 29 Ekim 1923 günü ilan edilen cumhuriyet ile birlikte ülke yönetiminde söz sahibi olmuş, cumhuriyetin getirdiği kazanımlar sayesinde de çağdaş ve modern bir toplum haline gelmiştir. Bizlerin bugünlere gelmesinde büyük emekleri olan başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, cumhuriyetimizin gelişip yerleşmesinde katkısı olan tüm devlet adamlarımızı şükranla anar, vatan ve millet kavramlarının kutsallığına inanarak ülkemiz uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle yad ederim.

Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kutlama mesajı

Cumhuriyet Bayramınızı en içten duygularımla kutlar, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurulmasını ve gelişmesini sağlayan başta Atatürk olmak üzere tüm devlet büyüklerimizi minnet ve şükran duyguları içerisinde anar, vatanımız ve milletimiz uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet dilerim.

29 ekim cumhuriyet bayramı kutlama mesajları güzel sözler

Bu haber 28 Ekim 2013 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.