Eskişehir Teksan Sanayi Sitesinde bir fabrikada patlama ölü ve yaralılar var isimleri ne 22 haziran 2012


Eskişehir’de patlama: 4 ölü 22.06.2012
Eskişehir’de bir fabrikada patlama meydana gelirken, ilk belirlemelere göre 4 kişinin öldüğü bildirildi.

Eskişehir Emniyet Müdürü Naci Kuru, Teksan Sanayi Sitesi’nde bir fabrikada meydana gelen patlamada ölenlerin sayısının 4 olduğunu açıkladı. Bir işçinin ise Cuma namazına gittiği belirlendi.

Patlamanın ardından olay yerine gelerek incelemelerde bulunan Emniyet Müdürü Kuru, öğleden sonra Teksan Sanayi Sitesi’nde kimsayasal madde üretimi yapan fabrikada, henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana geldiğini kaydetti. Kuru, patlamada 4 işçinin hayatını kaybettiğini belirtti. Patlamada ölen işçilerin isimlerinin Melik, Ahmet, İsmail ve Umut olduğu öğrenildi.

Söz konusu fabrikada çalışan sayısının 5 olduğu, ancak 4 işçi hayatını kaybederken, bir işçinin ise Cuma namazına gittiği ortaya çıktı. ölü ve sağ olanların isimleri henüz belli değil , açıklandığı an sizlere duyurulacaktır.
Öte yandan, fabrika yetkililerinin Teksan Kooperatifi’nden makina üretmek için kiralama yaptıkları, ancak yetkililerin fabrikada taş kırmak için kimyasal madde üretmeye başladıkları belirtildi.

(CHA)

Bu haber 22 Haziran 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.