Evden Eve Sincan Karaman Nakliyat – Ankarada


Değerlerimiz ve İlkelerimiz

Ev ve işyeri taşımacılığında profesyonel yöntemlerimiz ve tecrübeli ekiplerimiz ile yüz güldüren bir hizmet sunmaktayız. “Sincan Evden Eve Nakliyat” Tam donanımlı ekiplerimiz eşyalarınızın yerinde paketlenmesini, nakliye aracına yüklenmesini ve taşıma sonrasında yeniden eşyalarınızın yerleştirilmesini sağlamaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı çerçevesinde cüzi fiyatlarla nakliye çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Minimum fiyat, maksimum hizmet!

Hemen arayın.   Telefon : 0 536 319 31 11

evdeneve-sincan-nakliyat-eve (5)

Yıl boyunca koruduğumuz düşük fiyat politikamızdan tüm müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Sektöründe her daim kalite ve güven ile birlikte anılanEvden Eve Sincan Nakliyat “minimum fiyat, maksimum hizmet” politikasını benimsemektedir. Bu kapsamda şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz bütçelerin zorlanmasına gerek bırakmamaktadır. Eşyalarınızın tamamı bizim için kıymetlidir.

Bu nedenle tüm eşyalarınız özenle paketlenmekte ve kolilere yerleştirilerek korunması sağlanmaktadır. Ekiplerimiz her eşyanın yapısına en uygun paketleme malzemelerini kullanarak eşyalarınızın birbirleri ile temas etmesini ve birbirlerine zarar vermesini önlemektedir. Aynı zamanda çok sayıda küçük koli kullanarak ezilme nedeniyle eşyalarınızın zaman görmesini de önlemekteyiz.

Son model nakliye araçlarımıza özenle yerleştirilen eşyalarınızın sarsılması ve devrilerek zarar görmesi de eğitimli ekiplerimiz tarafından uygulanan özel yöntemler ile önlenmektedir. Bu sayede eşyalarınızın tamamı sıfır hasar ile yeni mekanınıza ulaştırılmakta ve yine tecrübeli ekiplerimiz tarafından yerleştirilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm bu uygulamalar ücrete dahildir.

Bu haber 14 Aralık 2015 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.