fotoshop siteleri


En iyi online Photoshop, Resim Düzenleme Efekt Siteleri;

http://www.sumopaint.com/

Hemen hemen photoshop’un sahip olduğu pek çok özelliğe sahip olan ve internet üzerinden online resim düzenleme editörü olarak kullanılan harika bir resim editörü..

http://www.pixlr.com/editor/

Photoshop için diğer online alternatif olarak kullanılabilecek, kullanışlı araç ve gereçlere sahip güzel bir online photoshop aracı..

http://72photos.com/

fotoğraflarınızı döndürebilir, boyutlarını değiştirebilir ve fotoğraflarınıza siyah/beyaz hale getirmek gibi bazı efekler de verebilirsiniz.

http://www.onlinephototool.com/

yeniden boyutlandırma, döndürme, renkleri düzenleme, renk paletlerini ayarlama, sepia ve siyah/beyaz gibi renkler verme gibi efekler eklemenin yanı sıra fotoğraflarınızın üzerine metin de ekleyebilirsiniz.

http://www.picture2life.com/

fotoğraflarınızdan kolajlar veya animasyonlar hazırlamak isteyenler için iyi bir tercih.

http://www.pikifx.com/

fotoğraflarınız üzerinde basit düzenlemeler yapabileceğiniz gibi, fotoğraflarınıza bazı efekler veya metinler ekleyebilir ekleyebilir veya çerçeveler arasından birisini seçerek fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz.

http://www.flauntr.com/

basit düzenlemeler yapabileceğiniz bu siteyi kullanarak fotoğraflarınıza aynı zamanda onlarca efekt de ekleyebilir ve fotoğraflarınızı siteye de yükleyebilirsiniz.

http://fotoflexer.com/

oldukça ayrıntılı düzenlemeler yapabilmenize izin veren bir site. sitede fotoğraflarınıza eklemek için hazır şekiller de bulunuyor. rakiplerine göre oldukça iyi.

http://www.splashup.com/

birden fazla resmi aynı anda düzenlemek istiyorsanız bu siteyi kullanın.

http://www.improveyourimages.com/

renk ve ışık düzenlemeleri yapabileceğiniz bir başka site.

Bu haber 9 Mart 2013 tarihinde tarafından HAKKINDA BİLGİLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.