Global Dünya’ya Açılan Kapı: Executive English Coaching


18. yüzyılda, Akdeniz’de ticaret yapan denizciler ve tüccarlar ortak bir lisan geliştirdiler ve yarattıkları bu yeni dile “Lingua Franca” dediler. İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Türkçe  gibi pek çok dilden kelimeler alarak yarattıkları bu yeni lisan, İstanbul’a gelen bir Venedikli denizci ile Türk bir tüccarın kolayca anlaşmasını sağlıyordu. Geçtiğimiz yüzyılda ise, dünya yeni bir “Lingua Franca”belirledi: İngilizce. Sadece İngilizlerin, Amerikalıların ya da Avustralyalıların kullandığı bir yabancı dil değil, tüm dünyanın birbiriyle anlaşmasını sağlayan evrensel bir lisan. Gelişen dijital teknoloji sayesinde, Malezyalı ya da Yeni Zelanda’lı bir arkadaş edinebilirsiniz, elbette İngilizce sayesinde. Japon ya da Kanadalı iş adamlarıyla ticaret yapabilirsiniz. İş İngilizce Kursu size gereken donanımı sağlayacaktır.

İngilizce bir derya. Türkiye’de, lisede İngilizce dersi görmüş biri de İngilizce biliyor, İş İngilizcesi Kursu alan biri de, Londra’daki sıradan bir insan da, Cambridge’de görev yapan profesör de. Yani bu işin bir üst sınırı yok, ben oldum, benim İngilizcem çok iyi, diye düşünmek yanlış. Özellikle İngilizceyi profesyonel yaşamlarında kullanmak isteyen bireyler mutlaka İş İngilizce Kursu almalı. Özel sektörde, İngilizcenizin düzeyi çok önemli. İngilizcenizin seviyesi, iş görüşmelerinde çok önemli bir artı getiriyor. Bu noktada İş İngilizcesi Kursu almak, sizi bir adım öteye taşıyacak. Düşünün, Madrid’de veya Tokyo’da bir iş görüşmesindesiniz. Firmanıza, ürünlerinize çok güveniyorsunuz, belki kendi dilinizde, yani Türkçe konuşurken rahat ve kendinden emin bir insansınız. Ama İngilizceniz zayıf. Kendinizi ifade edemediğiniz sürece, ürünlerinizin ya da sahip olduğunuz özgüvenin ne önemi olabilir? Sadece İngilizce bilmek yetmez, İş İngilizcesi olarak bilinen alana da hakim olmalısınız. İş İngilizcesi Kursu özgüveninizi arttırarak, kendinizi rahatça ifade etmenize yardımcı olur. Peki neden sıradan bir İngilizce kursu değil de, İş İngilizce Kursu? Çünkü iş görüşmelerinde sıradan insanın kullandığı, “Basic English” denilen İngilizceyi kullanamazsınız. İş hayatında, mail atmak veya mektup yazmak için bile belirli kalıplar vardır. Daha fazla özen ister, daha kibar bir dil kullanılır. İş İngilizce Kursu size bu bilgiyi verir.

Executive English Coaching, bu alanda yılların birikimine sahip, büyük bir özveriyle çalışan bir eğitim kurumu, İş İngilizcesi Kursu veriyor. EEC, orta ve üst seviyedeki uluslar arası yöneticilere sunduğu İş İngilizce Kursu ile, hizmet verdiği yöneticilerin iş hayatında daha özgüvenli ve rahat bir şekilde kendilerini ifade etmelerine yardımcı oluyor. EEC İş İngilizce Kursu, yöneticilerin global pazara atılmalarını sağlıyor. İhtiyacınıza bağlı olarak, bireysel ve kurumsal çözümler sunan EEC İş İngilizce Kursu, Konuşma İngilizcesi, Yazışma Teknikleri, Telefon İngilizcesi, Müzakereler, Sunumlar, Mülakatlar gibi pek çok konuda sizleri desteklemektedir. EEC İş İngilizcesi Kursu dahilinde, her biri kendi alanında uzman olan eğitimciler,  sıradan bir İngilizce Kursunun veremeyeceği bilgileri sizlerle paylaşırlar. Bunun yanında EEC İş İngilizcesi Kursu, kursiyerlerini iş kültürü konusunda da eğiterek, global bir vizyon edinmelerini sağlar. İş İngilizce Kursu, telefonda, iş görüşmesinde, müzakereler esnasında kendinizi rahatça ifade etmenize yardım eder. İş hayatında, özgüven her şeydir. Sahip olduğunuz birikimi ve özgüveni ancak dil vasıtasıyla karşınızdaki insana aktarabilirsiniz. Kendinizi yeterince ifade edebilseniz; birikiminizi, gücünüzü, firmanızın ya da ürünlerinizin başarısını güzel bir şekilde karşı tarafa aktarabilseniz, kariyeriniz değişir. Müşterisiyle iş yemeğinde İngilizce konuşarak şakalaşabilen bir yöneticinin değeri, elbette farklı olacaktır. Bunun için tek ihtiyacınız EEC İş İngilizcesi Kursu. Bu alanda bir lider olan  Executive English Coaching’i arayarak, kariyerinizi renklendirin. İş İngilizcesi Kursu, bu alanda rakiplerinize fark atmanızı sağlayacak.

İş İngilizce kursu http://www.executiveenglishcoaching.com/

İş İngilizcesi kursu http://www.executiveenglishcoaching.com/

Executive English Coaching

Bu haber 19 Ocak 2015 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.