HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş AK Partiye geçecekmi, ne dedi? işte son açıklaması


Hiçbir parti ve kurumun siyasi odağında olmayız’
HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, AK Parti’ye geçeceği yönündeki iddialara ilişkin, “Bizim hiç kimseden ve hiçbir kurumdan hiçbir talebimiz olmamıştır. Hiçbir parti ve kurumun siyasi odağında olmayız ” açıklamasında bulundu.

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, AK Parti’ye geçeceği yönündeki iddialara ilişkin ilk açıklamayı bugün yaptı. Kurtulmuş, Konya’da yaptığı açıklamada ‘Bizim hiç kimseden ve hiçbir kurumdan hiçbir talebimiz olmamıştır ‘ dedi.

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, ‘Bizim hiç kimseden ve hiçbir kurumdan hiçbir talebimiz olmamıştır. Hiçbir parti ve kurumun siyasi odağında olmayız. Son gündemdeki olaylarla Numan Kurtulmuş ve HAS Parti’yi irtibasızlaştırılma çalışmaları vardır. Buna kimsenin gücü yetmez. ‘ dedi.

HAS Parti Genel Başkanı Kurtulmuş’un Ak Parti’ye geçeceği yönündeki iddialar geçtiğimiz haftadan bu yana gündemde. Konu ile ilgili Son açıklama dün HAS İstanbul İl Başkanı Mehmet Bekaroğlu’ndan gelmişti.

Bekaroğlu dün yaptığı açıklamada ‘Herkes bize sorular sormaktadır; sözümüze ilgi duyan, Genel Başkanımızı ve partimizi ilgi takip eden milyonlarca insan doyurucu bir açıklama beklemektedir ‘ ifadesini kullanmıştı. -
kaynak;beyazgazete

Bu haber 7 Temmuz 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.