Hasan Dursun Hayatı öz geçmişi – ilahi sanatçısı hasan dursun kimdir biyografisi hakkında bilgiler


EN GÜZEL VE GEÇMİŞ İLAHİ SANATÇILARINDAN HASAN DURSUN SEVİLEN İLAHİCİLERDEN BİRİDİR, HASAN DURSUN KİMDİR, HAYATI ÖZ GEÇMİŞİ BİYOGRAFİSİ HAKKINDA BİLGİLER KENDİ RESMİ WEB SİTESİNDEN ALINTI OLARAK AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR. BAŞARILAR DİLERİZ.

hasan dursun kimdir hayatı öz geçmişi biyografisi hakkında bilgi

Hasan DURSUN 1977 yılında Ankarada dünyaya geldi. Aslen Çankırı’nın Orta kazasındandır.

İlkokul, orta ve lise eğitimlerini Ankara’da tamamladıktan sonra çeşitli özel kurum ve kuruluşlarda mesleki eğitimler almıştır.. 13 yaşından bu yana tasavvufa duyduğu

ilgi ve alaka, üstadı olan Abdullah Çetin Faruki Hoca Efendi’yle tanışmasına vesile olmuştur.. Hoca Efendi’nin yanında almış olduğu ilim ve irfan terbiyesiyle kendisini bugünlere getirmiştir..

Hocasından almış olduğu tasavvuf sohbetleri, birbirinden güzide 20 tane albüm yapmasına vesile olmuştur. Halen dilden dile dolaşan ilahileri söylenmekte ve beğenilmektedir.. Sevenlerinden aldığı güç ve kuvvet onun yeni albümler yapmasına vesile olmuştur. Bu zamana kadar yapmış olduğu albümlerde birbirinden farklı eserleri bizlere sundu. Bazen Asr-ı Saadetin güzelliklerini sundu bizlere bazende kendimizi sorgulamamıza vesile oldu.

Hasan Dursun sevenleriylede bir aile olmanın gerektiğini bizlere gösterdi kimi zaman sohbetleriyle kimi zaman sevilen eserleriyle gönüllerinize hitap etti.

Bu zamana kadar bir çok kardeşimizin düşüncesinde ve fikirlerinde yeni ufuklar açmasına vesile olmuştur.

Evli ve 2 çocuk babası olan Hasan Dursun Almanya’nın Hamburg şehrinde yaşamaktadır.. Her eserde tebliğ önceliğine özen gösterilmekte ve en iyi olanı en güzel şekilde sizlere sunmak için çalışmalarına devam etmektedir

konuyla ilgili google aramaları;
hasan dursun kimdir, hasan dursun hayatı, hasan dursun öz geçmişi, hasan dursun biyografisi, hasan dursun hakkında bilgiler.

Bu haber 15 Eylül 2013 tarihinde tarafından HAKKINDA BİLGİLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , , , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.