HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC Desite C, Beats Audio ile birlikte geliyor


HTC’nin Yeni Telefonu Göz Kamaştırıyor..
HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC Desite C, Beats Audio ile birlikte geliyor

Akıllı telefonların global tasarımcısı HTC, One Serisi ‘nin başarılı lansmanının ardından, bugün en yeni telefonu HTC Desire C ‘yi kullanıcılarına sundu.

HTC Desire C, Beats Audio teknolojisiyle, müziği yaratıcısı olan sanatçının istediği şekilde dinlemenizi sağlayan, uygun fiyatlı bir akıllı telefon. İş ve özel hayatınızı kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan ve HTC Sense 4.0 ile Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) yazılıma sahip HTC Desire C, ilk kez bir akıllı telefon almak isteyenler ya da kullandıkları akıllı telefonu yenilemek isteyenler için iyi bir seçim olabilir.

Google Play ile binlerce uygulamaya, oyuna, müziğe ve filme ulaşılabiliyor.

HTC Corporation Global Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Jason MacKenzie, yeni model hakkındaki görüşlerini şöyle ifade etti: “İnsanlar telefonlarını en çok müzik dinlemek için kullanıyorlar. Bu nedenle her sesin tamamen kusursuz duyulması bizim için her zamankinden daha önemli. HTC Desire C, kullanıcılarına içeriklere kolay erişim ve hızlı bir bağlantı imkânı sunuyor.”

Cihazın Özellikleri:
Ebatlar: 107.2 x 60.6 x 11.95 mm
Ağırlık: Bataryası ile birlikte 98 gram
Ekran: 3.5 inç (320 x 480 ekran çözünürlüğü)
İşlemci: Snapdragon S1 (600MHz)
İşletim Sistemi: Android 4.0 / HTC Sense
Dahili Hafıza: 4GB
RAM: 512MB
5 megapiksel dahili kamera
NFC (Near Field Communication) teknolojisi
3G/WiFi desteği

Bu haber 16 Mayıs 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.