İnstagram Nedir? Nasıl Kullanılır?


İnstagram Nedir? Nasıl Kullanılır?

ilk olarak iOS için geliştirilen, sosyal ağ nitelikli fotoğraf paylaşma platformudur. Bu kadar ünlü olmasındaki sebepleri inceleyecek olursak, çok hızlı bir fotoğraf çekme, farklı efektler yapma ve en önemlisi çok kolayca sosyal ağlarda paylaşma imkanı sunması Instagram’ın 27 milyon kullanıcı tarafından şuanda bütün Dünya’da yoğun bir şekilde kullanılan bir platform olmasını sağladı.

Instagram uygulaması fotoğraflarımızı çekip retro efekti vermemizi sağlamasıyla sosyal ağlardan kopamayanların vazgeçilmez uygulamaları arasında.

—Instagram
Instagram, sosyal ağ gibi çalışan, sosyal ağ profilleriniz olan Facebook ve Twitter‘da olduğu gibi son güncellemeler sayfanızı dolduruyor. Bunun sayesinde arkadaş ortamınızdakilerin son paylaştıklarını rahatlıkla takip edebiliyor, beğenebiliyorsunuz…

—Instagram Nedir?
Instagram uygulamasının ülkemizde adı daha çok, Facebook tarafından 1 milyar Dolar’a satın alınmasından sonra duyulur oldu. İlerleyen zamanlarda instagramın kullanıcı sayısında daha da artış olacağı su götürmez bir gerçek.

İnstagram indirmek isteyen ziyaretçilerimiz Android Marketten (Yeni adıyla Google Play) ve App Store‘dan indirebilirler.

Bu haber 5 Eylül 2012 tarihinde tarafından EĞİTİM ÖĞRETİM kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.