İslami Düğün Organizasyonları


İslami Düğün Organizasyonu

islami düğün organizasyonları

Düğün, tören ve çeşitli kutlamalarda mehter takımı kiralama hizmetimizden yararlanarak davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Mehter takımı ekibimiz tarafından çalınan eserlerin bir kısmı çalgı müziği tarzından oluşurken; bir kısmı da marş, türkü ve sözlü müziklerden oluşmaktadır.

islamidugun.com ekibi olarak 2002 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz binlerce düğünle hizmet vermeye devam ediyoruz. Şirketimizin genel prensibi gereği milli ve manevi değerleri içinde barıındıran alternatif düğün organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Programlarımızda; ilahi sanatçılarımız, orkestramız, program sunucumuz, sohbet hocamız, animasyon ekibimiz, mehteran ekibimiz, yöresel halk oyunu ekibimiz, izleyenlere unutulmaz bir gün yaşatıyor.
İslami Düğün ya da dini düğün olarak ifade edilen alternatif düğünlerimiz de ana gaye, insanların günaha bulaşmadan meşru bir zeminde eğlenebilmesidir.
Gerçekleştirdiğimiz islami düğün organizasyonu*,*düğün konseptlerinde, hem göze, hem kulağa, hem de yüreğe hitap etme arzusundayız.
Siz de unutulmaz bir DÜĞÜN istiyorsanız hemen bizi arayın. Dini Düğün danışmanlarımızla düğününüzü planlayın ve hayallerini gerçekleştirin.

Siz de gönlünüze göre, bütçenize göre bir düğün paketi hazırlayabilirsiniz.
İslami Düğün İletişim *0232 421 11 82- 0535 305 78 35 ( Türkiye’nin Her İlinde Faaliyet Göstermekteyiz )

Bu haber 28 Aralık 2014 tarihinde tarafından İSLAMİ DİNİ KONULAR kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.