istanbul esenyurt ta avm inşaatında çalışan işçilerin kaldığı çadırda yangında ölenlerin isimleri ne?


istanbul esenyurt ta avm inşaatında çalışan işçilerin kaldığı çadırda yangında ölenlerin isimleri ne?

İşçi çadırlarında yangın faciası: 11 ölü
Esenyurt’ta bir inşaatın şantiyesinde çıkan yangında dehşet dolu anlar yaşandı

ÖLEN İŞÇİLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU

“Sivaslı Bayram Ege Pehlivan (43), Bitlisli Hakim Akcan (56), Ordulu Fatih Acun, Çetin Coşkun (42), Seyfettin Topal (38), Abdurrahman Demir , Sevdin Özen (28), Rasim Özen, İsa Topal (22), Mehmet Yığılı ve Barış Kıyak (30)”.
hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyoruz.

Esenyurt’ta bir AVM inşaatının şantiyesinde işçilerinin kaldığı çadırda elektrik kontağından çıktığı sanılan yangında 11 işçi yaşamını yitirdi. Yangın, saat 21.00 sıralarında Güzelyurt Mahallesi 12 . Cadde üzerinde bulunan inşaat şantiyesinde işçilerin kaldığı 3 çadırda çıktı. Elektrik sobası ile ısınan ve 15 kişilik olduğu belirtilen çadırda işçiler yangına uykularında yakalandı.

AİLELER AKIN ETTİ

Yangın haberini alan işçi yakınları da olay yerine akın etti. Kendisinden haber alınamayan Ahmet Yal’ın yakınları olay yerine gelerek bilgi almaya çalıştı. Yeğeni Ahmet Yal’dan haber alamadığını ifade eden Ali Göç, “Arkadaşlar aradı. Bende bu şantiyede çalışıyordum daha önce. Geldik buraya her tarafı ana baba günü olmuş. Hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Firma sahiplerinin de bilgisi yok” diye konuştu.

Bu haber 12 Mart 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.