istanbul güngören’de otobüs tramvay durağına çarptı 16 temmuz 2012 ölü ve yaralı varmı?


Tramvay durağına Otobüs Çarpıştı 16.07.2012 ölü ve yaralı varmı isimleri ne? alayla ilgili ayrıntılı bilgiler verilmeye devam edecektir, bizi takip etmeye devam edin.

Güngören’de yolcu otobüsü önce tramvay durağına sonra da bir işyerine girdi. Kazada, tramvay bekleyen bir çocuk ile güvenlik görevlisi yaralandı. Kaza nedeniyle tramvay seferleri her iki yönde de durdu.

Kalemdar Çalışan, bugün saat 09.30 sıralarında frenleri arızalanan otobüsün direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otobüs Akıncılar Tramvay Durağı’na girdi. Otobüs güvenlik görevlisinin bulunduğu kulübeyi çıkıp turnikeleri parçaladıktan sonra tramvay durağından yol kenarındaki bir dükkanın duvarına çarparak durdu.

Kazada kulübede bulunan güvenlik görevlisi Korkmaz Aydoğan (30) ile tramvay bekleyen Enes Gencer (10) yaralandı. Çevredekiler hemen polis, itfaiye ve ambulans ekiplerine haber verdi. Yaralılar ambulanslarla yakındaki hastaneler kaldırıldı. Kazada tramvay hattı üzerindeki elektrik direği ile elektrik kabloları da hasar gördü. Tramvay seferleri her iki yönde de durdu
-kaynak;beyazgazete

Bu haber 16 Temmuz 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.