kaçırdığınız diziler sonbolum.co’da!


Sürekli eve geç gidiyorum dizimi kaçırıyorum diyenler için süper bi web sitesi bulduk.. Son bölüm yayınları yapan ve dizi özetleri yayınlayan sonbolum.co yu sizlere tanıtmak istedik. Pek çok dizinin özeti bu platformda paylaşılıyor. Harika bir 51. bölümden sonra Kaçak yeni bölümü bekleyenler bu hafta verilen ara ile adeta hayal kırıklığına uğradılar. Ancak Kaçak yeni bölüm gelecek hafta yine salı günü kendi saatinde ATV ekranlarında olacak.

İki haftadır yayınlanmayan efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle yenleri yine ekrana kilitledi. Senelerdir Polat Alemdar’ın maceralarını çok iyi bir şekilde ekrana yansıtan efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu bu haftaki bölümünde büyük heyecan vardı. Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta ekrana gelen bölümü ile adından çok sık söz ettirecek gibi. Kurtlar vadisi son bölüm kaçıranlar sitemizden takip edebilirler. Kurtlar Vadisi Pusu izle butonumuza tıklayarak dizinin son bölümü hakkında istedikleri bilgiye ulaşabilirler.

Medcezir son bölümde Nadir ile başı dertte olan Sude Yaman’dan yardım istemişti. Yaman her şeyi göze alarak Nadir’e karşı Sude’ye yardım edecek. Yaman Sude’yi Selim’den yardım istemek için ikna etmeye çalışsada Sude sırrının ortaya çıkmasını istemez. Ormanlık bir alanda Sude’yi bekleyen Nadir büyük bir sürprizle karşılaşır. Yaman kimseye Sude’nin sırrını söylemeden hareket ederken abisi ile olan konuşmaları Orkun duyunca Mira Yaman’ın yine kendisinden bir şey sakladığını düşünür. Yaman bu bölümde yapacağı davranışlar ile Asım Şekip Kaya’nın güvenini kazanır.

Bunlar gibi pek çok dizinin özetleri yayınlanıyor. Okuduklarımdan gerçekten haz aldım.. Anlaşılıyor ki profosyoneller tarafından itina ile hazırlanmış ve sunulmuş. Tüm dizi özetlerini takip edebilirsiniz. Sonbolum.co ile bu artık çok kolay..

Bu haber 23 Ocak 2015 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.