Kar Yağışı başladı ankara istanbul ve diğer şehirler 9 aralık 2013 pazartesi okullar tatil olurmu? 09.12.2013 hangi okullar tatil


soğuk hava dalgası geldi ve yurdumuzun birçok yeri yağmur kar ve soğuk olmaya başladı özellikle şu sıralar ankarada kar yağışı 3-5 cm yi buldu pazar günü istanbulda yağması bekleniyor.

İstanbul Kar tatili Henüz Yok
İstanbul Kar tatili var mı, İstanbul okullar tatil mi, Şu anda 9 Aralık İstanbul İçin kar tatili haberi gelmedi.

Ankara Kar tatili Haberi Daha Gelmedi
Ankara Kar tatili haberini bekleyen illerin başında geliyor. Çünkü Ankara’da 9 Aralık Pazartesi sabahı yoğun kar yağışı ve buzlanma bekleniyor.

Öğrenci arkadaşların hemen ilk aklına gelen şey okullar tatil olurmu acaba :) 9 aralık 2013 pazartesi ankara ve istanbulda okullar tatil mi? yoğun kar yağışı nedeniyle yurdun birçok yerinde öğrenci arkadaşlar bu soruyu kendi şehirleri içinde sormaya devam ediyor 09.12.2013 pazartesi hangi şehirlerde veya hangi il ve ilçelerde okullar tatil ? bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz. milli eğitim bakanlığı ve diğer valiliklerden şuan için her hangi bir açıklama yapılmadı zaten daha çok erken ilerki saat ve günlerde bu konuda açıklama yapılırsa sizlere anında duyurulacaktır.
***

Zonguldak’ta yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın ara verilecek, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayılacak.

Valilikten yapılan açıklamada, dünden itibaren kar yağışının etkili olduğu kentte eğitime merkez ilçe, bağlı belde ve köylerde yarın ara verileceği, hamilelerle engelli kamu çalışanlarının da yarın idari izinli sayılacağı kaydedildi.
**** Zonguldak’ta kar tatili 9 Aralık 2013 ****
Vali Ali Kaban da Twitter’dan eğitime bir gün ara verildiğini duyurdu.

Kaban, “Hava soğuk, kar yağıyor, fırtına var. Yarın okullar tatil. Evde annemizi üzmeyelim çocuklar” mesajını paylaştı.

kar tatili

Karabük’te Eğitime Kar Engeli (1 Gün)
Karabük Valiliği, kar yağışı nedeniyle eğitime yarın ara verildiğini bildirdi..

Valilik açıklamasında, “Eğitime, merkez ilçe ile birlikte Safranbolu, Ovacık, Eflani,Eskipazar ve Yenice ilçeleri, bağlı belde ve köylerde yarın ara verileceği” bildirildi.
***
KARABÜK

Karabük’ün bazı ilçelerinde yoğun kar yağışı sebebiyle eğitim ve öğretime 1 gün ara verildiği bildirildi. Karabük Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, yoğun kar yağışının etkili olduğu Safranbolu ve Eflani ilçelerinin ardından Eskipazar ve Ovacık ilçelerinde de okulların yarın için tatil edildiği belirtildi.

***
KASTAMONU

Pınarbaşı ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın ara verilecek. İlçede yapılan anonslarla, okulların yarın tatil edildiği bildirildi. Öte yandan, cenaze töreni için İstanbul’dan gelen araçlar Eflani köyü Aday mevkisinde tipi nedeniyle mahsur kaldı. Karayolları ekipleri bölgede yol açma çalışması başlattı.

kar tatili

Web sitemizin ilgili sayfasını sık kullanılanlara ekleyerek ara ara sayfaya giriş yaparsanız okulların tatil olup olmadığı yönünde bilgi sahibi olabilirsiniz. bunun yanısıra tv radyo ve sosyal ağlardanda bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

tüm öğrenci arkadaşlara başarılar diliyoruz.

haydi kızlar okula

Bu haber 7 Aralık 2013 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.