karagül son bölüm özetleri


Son zamanların en popüler dizizi olan karagül tüm heyecanı ile devam ediyor. En son bölümlerini ve özetlerini kolayca okuyabilirsiniz. Karagül 67. bölümde Fırat’ın nehre uçan aracı Oğuz tarafından bulunur ve nehirden çıkartılır. Ancak Fırat aracın içinde değildir. Bu durum Ebru ve Oğuz’da bir umut ışığı doğmasına vesile olur. Fırat’ın bulunması için çalışmalar devam ederken bekleyişe geçen Ebru en yakın dostunun ölümünü düşünerek büyük bir acı hisseder. Bunların yanında Kendal ise her şeyi sessizce hallettiğini düşünürken oğlunu tekrardan kaybetmenin eşiğine gelir. Fırat ise yıllar sonra büyük bir hsaplaşma ile karşı karşıya kalır. Serdar ile Ada’nın arasında yaşananlar Baran’ın hiç beklemedikleri bir tepki vermesine neden olacak

Fırat’ın nehirde kaybolan aracı Oğuz tarafından bulunacak ve içinde Fırat’ın olmaması bir umut ışığı doğmasına vesile olacak. Ebru en iyi dostu Fırat’ın ölmüş olabileceği düşüncesini hatırladıkça kendisini kaybedecek ve uzun sürecek bekleyiş can sıkmaya başlayacak. Kendal ise hatalarının bedelini ödemeye devam edecek gibi görünüyor. Kendal yıllar sonra kavuştuğu oğlu ile ayrılma noktasına gelecek. Fırat ise hesapta olmayan bir yüzleşme ile karşılaşacak ve zor anlar yaşayacak. Karagül yeni bölümde cevap bulacak. Karagül yeni bölüm yarın saat 20.00′de FOX TV ekranlarında olacak.

KendaL, Melek’in namuslarına zarar getirdiğini vurguladıkça konakta yaşayan kadınlar Kendal’a karşı ayaklandılar. Kendal Melek olayından sonra ilk olarak Ebru’yu karşısında buldu. Konak kadınları da Kendal’a karşı sapa sağlam bir şekilde Ebru’nun arkasında durdular.Karagül son bölümü izle yenler konak kadınlarının aldıkları tavır karşısında oldukça etkilendiler. Melek’in olayı tüm Halfeti’de konuşulmaya başlanmış ve çirkin konuşmalar Kadriye’nin kulağına gitti. Fırat bu olay karşısında tüm Halfeti’ye büyük bir ders verdi. Bütün bunların yanında Karagül’ün geçen hafta yayınlanan bölümünde Fırat’ın nehire düşen arabası Karagül yeni bölümde bulunur.

Bu haber 23 Ocak 2015 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.