Kocaeli’nde TEM otoyolunda kaza – TÜBİTAK çalışanlarını taşıyan minibüs kaza yaptı ölü ve yaralılar var


Kocaeli’nde TEM otoyolunda kaza – TÜBİTAK çalışanlarını taşıyan minibüs kaza yaptı ölü ve yaralılar var

TÜBİTAK çalışanlarını taşıyan minibüs devrildi, ölü ve yaralıların isimleri henüz belirlenmedi, isimleri belli olunca duyurulacaktır.

Kocaeli’nde TEM yolunda meydana gelen kazada, TÜBİTAK çalışanlarını taşıyan servis minibüsü devrildi. Yaşanan kaza sonucu 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Kaza saat 07.30 sıralarında meydana geldi. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu’nun (TÜBİTAK)’ın Gebze Yerleşkesi çalışanlarını İzmit’ten Gebze’ye götürmekte olan Servet Ergin yönetimindeki 41 P 780 plakalı servis minibüsü, TEM yolunun Hereke Tünellerini geçtikten kısa bir süre sonra yağışın da etkisiyle, yolun kayganlaşması nedeniyle bariyerlere çarpıp yan yattı.

Kazada minibüste bulunan ve TÜBİTAK’ta görevli mühendis olduğu belirtilen İbrahim Duyar, aşçı Sezgi Gülmez olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada 4 kişi de yaralandı. Yaralılar hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı
-
kaynak;beyazgazete

Bu haber 9 Aralık 2011 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.