KURBAN BAYRAMI MESAJLARI EN GÜZEL SÖZLERLE RESİMLİ KURBAN BAYRAMI MESAJI SMS FACEBOOK TWİTTER PAYLAŞ


SEVDİKLERİNİZ İÇİN EN GÜZEL RESİMLERLE KURBAN BAYRAMI MESAJLARI TEBRİK KARTLARI GÜZEL SÖZLER, FACEBOOK TWİTTER PAYLAŞ SEVDİKLERİN OKUSUN.

*** Kurban Bayramı mesajları burada. bayram mesajlarını sevdiklerinizle paylaşın. En güzel Kurban bayramı mesajları burada!

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

*** Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…

 

*** Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

 

*** Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

 

*** Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

 

*** Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

 

*** Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

 

*** Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

 

*** Söz: Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah’ı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun…

Bu haber 14 Ekim 2013 tarihinde tarafından İSLAMİ DİNİ KONULAR kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.