kurtlar vadisi pusu 134. bölümü nefesleri kesti geniş özeti ve ayrıntıları


Memati PKK’lının dişlerini döktü
İzlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu’ya Memati’nin PKK’lı teröristin dişini kırma sahnesi damgasını vurdu.
Terör örgütünün polis personel servisine saldırıda bulunacağını öğrenen Polat Alemdar arkadaşları ile birlikte saldırının yapılacağı yere gider. Ancak teröristler çoktan saldırıya başlamıştır bile. Polat Alemdar ve arkadaşları polis servisine saldıran teröristler ile çatışmaya girer. Bir teröristi kovalayan Memati tabancasının mermisi bitince ölümün soğuk yüzü ile karşı karşıya kaldı. Mematini mermisinin bittiğini anlayan terörist tam Memati’yi öldürecekken yardıma Abdulheyk yetişti. Teröristi arabasıyla etkisiz hale getiren Abdulheyk, Memati’yi ölümden kurtarır.

Memmati ise hala hayatta olan teröristi ise Çinlilerin bile aklına gelmeyecek bir sahne ile öldürdü. Teröristin ağzını açarak, tahta banka yerleştiren Memati sert bir ayak darbesi ile teröristin dişlerini kırdı. İşte bu sahneler diziye damgasını vurdu.

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi nefes kesen bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde ülkenin en karanlık dönemlerinin siyasi figürü Süleyman Demirel’ yapılan gönderme yapılırken, terör örgütünün okul servislerine yaptığı saldırılar canlandırıldı.

İsrailli ajan Şamir Türkiye’yi kana bulamak için operasyonlara başlarken, bu emellerini yerine getirmek için Demirel karakterine benzetilen kişi ile bir görüşme yapıyor. ABD’nin CIA İstasyon Şefi Josef ise Türiye’yi Suriye’ye sokmanın planlarını aramaya başlıyor.

Kaşifoğlu’nun kışkırtmaları sonucu deşifre olan eski devlet görevlisi Kara, Ersoy Ulubey’in adamı Hamit’i öldürdükten sonra ortaya çıktı. Hamit’in intikamını almak isteyen Polat Alemdar ise yaptığı istihbarat sonucunda Kara’yı buldu.

KAYNAK; BEYAZ GAZETE

Bu haber 28 Ekim 2011 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.