Maltepe Vaillant Servisi – 444 1 494


Maltepe Vaillant Servisi – 444 1 494

Siz müşterilerimizin sorunlarına en süratli çözümleri ulaştırmak ve en iyi hizmeti sizlere ulaştırmak için Türkiyenin dört bir yanında olduğu gibi Maltepe Vaillant Teknik Servislerimizle hizmetinizdeyiz. Her geçen yıl yenilenen, gelişen, nitelikli alanında kendilerini kanıtlamış çalışan kadromuz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek üzere Fatih’ de sizlere en iyi hizmeti sunabilmekteyiz. Sahip olduğunuz ısıtma ve ya soğutma gibi iklimlendirme sistemleriniz için teknik ekibimiz her türlü desteği sağlayabilmekte ve müşterilerimizin memnuniyeti için servislerimiz her zaman sizlerin yanınızda olmaktadır.

Maltepe Vaillant Servisi

Ayrıca servislerimiz haricinde dileyen Vaillant kullanıcılarımız bizlere ulaşabilceği çağrı merkezimiz de 7/24 sizlerin her türlü sorununa cevap verebilmek için hizmetinizdedir. Bu hizmetlermizin yanında sizlere sağladığımız her tür yedek parça için bir yıl garanti verilmekte ve müşterilerimizin yedek parça ile oluşabilecek bütün problemlerinizi sıfıra indirmekteyiz. Mutlak müşteri memnuniyetini ilke olarak kabul eden Vaillant Servislerimiz sizlerden gelen öneriler ve ihtiyaçlar doğrultusunda her zaman kendini yenileyerek ve geliştirerek her daim sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Maltepe Vaillant Servisi

Bu haber 21 Eylül 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.