Mercedes Vito Kiralama


İş alanınız ne olursa olsun yüksek performanslı Yeni Vito size her zaman güvenilir bir ortak olur. Yüksek çeşitliliği size üst düzeyde bir uzmanlığı ve çok yönlülüğü garanti eder.

  • 3 farklı gövde uzunluğu
  • 2 farklı tavan yüksekliği
  • 70 kW (95 hp) ile 120 kW (163 hp) arasında güçlü motorlar.

Vito panelvan

Kompakt görünüm, vito kiralama geniş iç hacmi 7.4 m³’e varan kargo hacmi, 4.14 m² ‘ye kadar kargo alanı ve 2.90 m yükleme uzunluğu ile Vito panelvan işinizi kolaylaştırır.

Yolcu mu yük mü? İkisini birlikte vito kiralama mi taşımak istiyorsunuz? O halde Vito mixto sizin için ideal ortaktır. 4+1 kişiye kadar yolcu kapasitesi ve 4.5 m³’e varan yük hacmi.

Birinci sınıf taşıma kalitesi Vito kombivanın en önemli özelliklerindendir. Çok yönlü oturma konsepti ile dokuz kişiye kadar oturma alanı sunar.

Vito minibüs

İster yolcu taşıyın, ister yük. İkisi için de yer var. Yolcu bölümü kolay takılıp sökülebilen çeşitli koltuk vito kiralama kombinasyonları ile donatılabilir. Böylece geniş hacimli yolcu bölümünden büyük bir yükleme bölümüne sahip olabilirsiniz.

Bu haber 29 Ağustos 2012 tarihinde tarafından ÇAYIRKENT BELDESİ kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.