Mersin Oto Kiralama


mersin oto kiralamaMersin Oto KiralamaBöylesine güçlü bir dört çeker sadece 6.2 lt yakıt tüketiyor. Sorento, 1800 bar basınçlı CRDI yakıt sistemi sayesinde, 100 km’de bu kadar az yakıt tüketir.Sorento onu son gördüğünüzden bu yana çok çalıştı ve kendisinden bekleneni yine fazlasıyla verdi. 2.2 litrelik yeni motoruna 27 Ps ekstra güç sığdırarak tam 197 Ps’ye ulaştı ve motor gücünde sınıfının lideri oldu.

KIA aracınız, 2 yıl ya da 60.000 km yasal garanti altındadır. Aracınız, garanti süresi dolduktan sonra da Kia Özel Garanti Onarım Mersin Oto KiralamaGüvencesi ile güvence altına alınmaktadır.Distribütör firmanın, mersin oto kiralama önceden belirtmeden model, teknik özellik, ekipman ve aksesuar değişikliği yapma hakkı saklıdır.

Mersin Oto Kiralama Kullanılan görsel, mevcut araçtan farklılık gösterebilir. Seçenekler pazara bağlı olarak değişebilir.

Araca ait teknik veriler, homologasyon test raporu, kullanım klavuzu, bakım kitapçığı ve üretici firma broşürlerinden alınmıştır.

Yukarıdaki tabloda verilen mersin oto kiralama yakıt tüketimi değerleri, Avrupa Ekonomik Topluluğu’nun EEC 93/116/EC direktifi ile uyumlu resmi testlerden alınmıştır. Bu değerler, otomobilin yakıt tüketimi ile ilgili bir garanti teşkil etmez ve gerçek kullanım altında elde edilen değerlerden farklılık gösterebilir. Bu testlerde kullanılan araçlar standart donanımda olup opsiyonel donanım ve aksesuarlar, jantlar ve lastikler yakıt tüketimini etkileyebilir.

Bu haber 28 Ağustos 2012 tarihinde tarafından ÇAYIRKENT BELDESİ kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler:

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.