mhp belediye başkan adayları 30 mart 2014 tüm şehirler il ilçe ve belde belediye başkan adayları isimleri milliyetçi hareket partisi


30 mart 2014 türkiye geneli 30 büyükşehir 51 il 915 ilçe ve 378 belde belediyesi olmak üzere toplam 1374 belediye başkan adayı isimleri listesi mhp aday listesi tüm şehirler tam liste

mhp 2014 yerel seçimleri belediye başkan adaylarımhp 2014 yerel seçimleri belediye başkan adayları

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
30 MART 2014 MAHALLİ İDARELER GENEL SEÇİMLERİ
BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
S.NO İL İLÇE BELDE KESİNLEŞEN ADAYLAR
1 Adana (B)     HÜSEYİN SÖZLÜ
2 Adana Aladağ   YUSUF BAŞ
3 Adana Ceyhan   ALİ DURU
4 Adana Çukurova (M)   ALİ UĞUR AKBAŞ
5 Adana Feke   AHMET SEL
6 Adana İmamoğlu   GAZİ ADAMHASAN
7 Adana Karaisalı   SADETTİN ARSLAN
8 Adana Karataş (M)   SÜLEYMAN BALIKÇI
9 Adana Kozan   MUSA ÖZTÜRK
10 Adana Pozantı   MUSTAFA ÇAY
11 Adana Saimbeyli   MUSTAFA ŞAHİN GÖKÇE
12 Adana Sarıçam (M)   BİLAL ULUDAĞ
13 Adana Seyhan (M)   ABDULLAH ÇALIŞKAN
14 Adana Tufanbeyli   KAZIM KARAŞOĞLU
15 Adana Yumurtalık   TÜRKEŞ FİLİK
16 Adana Yüreğir (M)   YÜCEL BAYRAM
17 Adıyaman     MEHMET ERDEM
18 Adıyaman Besni   GÜLSEREN CANPOLAT
19 Adıyaman Besni Çakırhüyük SERMET İBİŞ
20 Adıyaman Besni Köseceli ÖMER ORHAN
21 Adıyaman Besni Suvarlı ÖMER BOZDAĞ
22 Adıyaman Besni Şambayat HALİT DEMİREL
23 Adıyaman Çelikhan   MEHMET SERT
24 Adıyaman Gölbaşı   İBRAHİM KOCAMAN
25 Adıyaman Gölbaşı Balkar MEHMET EMİN ŞEKER
26 Adıyaman Gölbaşı Belören ENVER ÇİÇEK
27 Adıyaman Gölbaşı Harmanlı SİYAMİ YILDIRIM
28 Adıyaman Kahta   ŞEFİK SEÇİLMİŞ
29 Adıyaman Kahta Akıncılar ÖMER SAĞLAM
30 Adıyaman Kahta Bölükyayla CELAL TÜMER
31 Adıyaman Sincik   ŞEVKET BAYINDIR
32 Adıyaman Sincik İnlice MEHMET YAKAN
33 Adıyaman Tut   OSMAN ELÇİ
34 Afyon     FATİH ÇETİNKAYA
35 Afyon Merkez Beyyazı ATİLA BOZKURT
36 Afyon Merkez Büyükkalecik İLHAN KAVAK
37 Afyon Merkez Çayırbağ İSMAİL AKTÜRK
38 Afyon Merkez Çıkrık LOKMAN ÇETİNAKTI
39 Afyon Merkez Değirmenayvalı HÜSEYİN BAYRAM
40 Afyon Merkez Erkmen MUSTAFA MEMİŞ
41 Afyon Merkez Fethibey MUSTAFA ÖZDEMİR
42 Afyon Merkez Gebecİler SAİT YAŞAR
43 Afyon Merkez Işıklar EROL ÖZAĞIL
44 Afyon Merkez Nuribey CENGİZ ÇAKMAK
45 Afyon Merkez Salar HALİL AYGÜN
46 Afyon Merkez Susuz İBRAHİM IŞILAK
47 Afyon Merkez Sülümenli İSMAİL ÇAKAL
48 Afyon Merkez Sülün ÖMER YAĞCI
49 Afyon Başmakçı   AYHAN GÖNÜLLÜ
50 Afyon Bayat   HAMZA YİĞİT
51 Afyon Bolvadin   SELİM KARASEKRETER
52 Afyon Bolvadin Dişli MUSTAFA KARAKOÇ
53 Afyon Bolvadin Özburun ŞAHİN ŞENER
54 Afyon Çay   HÜSEYİN ÇAĞRI
55 Afyon Çay Karacaören MUHTEREM ALGÜL
56 Afyon Çay Pazarağaç ADEM BULUT
57 Afyon Çobanlar   SEFA DEĞİRMEN
58 Afyon Çobanlar Kocaöz İBRAHİM NAL
59 Afyon Dazkırı   HÜSEYİN GÜRÇAM
60 Afyon Dinar   SAFFET ACAR
61 Afyon Dinar Haydarlı EMİR VELİ ATAKAYA
62 Afyon Dinar Tatarlı RAMAZAN YILDIRIM
63 Afyon Emirdağ   UĞUR SERDAR KARGIN
64 Afyon Emirdağ Davulga ÖMER MISIR
65 Afyon Evciler   HURŞİT ÇETİN
66 Afyon Hocalar   MUSTAFA AKIN
67 Afyon İhsaniye   ŞABAN ÇABUK
68 Afyon İhsaniye Döğer MEHMET DEMİREL
69 Afyon İhsaniye Gazlıgöl İSMAİL ÖZPINAR
70 Afyon İhsaniye Kayıhan ÖMER ŞAHİN
71 Afyon İhsaniye Yaylabağı İSMAİL DÜLGER
72 Afyon İscehisar   SÜLEYMAN AŞKIN
73 Afyon İscehisar Seydiler ÖNDER TEKEŞ
74 Afyon Kızılören   ALİ EROL
75 Afyon Sandıklı   HAKAN BOLCA
76 Afyon Sandıklı Akharım MUSTAFA GÜNGÖR
77 Afyon Sinanpaşa   ABDULLAH TÜRKYILMAZ
78 Afyon Sinanpaşa Ahmetpaşa EYÜP YAKAN
79 Afyon Sinanpaşa Akören MUHTEREM AKSOY
80 Afyon Sinanpaşa Düzağaç OSMAN KAVAS
81 Afyon Sinanpaşa Kılıçarslan YAŞAR ÇELEBİ
82 Afyon Sinanpaşa Kırka RECEP VURKUN
83 Afyon Sinanpaşa Küçükhüyük ABDULLAH SAĞDİŞ
84 Afyon Sinanpaşa Serban VEDAT KÖSE
85 Afyon Sinanpaşa Taşoluk MEVLÜT GEYİKPINAR
86 Afyon Sinanpaşa Tınaztepe ZAFER BENEK
87 Afyon Sultandağı   KAZIM KOÇLUK
88 Afyon Sultandağı Dereçine AYKUT OKUMUŞ
89 Afyon Sultandağı Yeşilçiftlik MEHMET GÖKTAŞ
90 Afyon Şuhut   MEVLÜT CAN
91 Afyon Şuhut Karaadilli FAHRETTİN ÇELİKKOL
92 Ağrı     ŞENER BEKİS
93 Ağrı Diyadin   SEBAHATTİN ŞİMŞEK
94 Ağrı Doğubayazıt   HASAN BASRİ DEMİR
95 Ağrı Eleşkirt Tahir ABDURRAHMAN METE
96 Ağrı Eleşkirt Yayladüzü İDRİS DEMİR
97 Ağrı Eleşkirt Yücekapı VOLKAN BİLGE
98 Ağrı Eleşkirt   ÖMER ÇOŞKUN
99 Ağrı Hamur   UĞUR SALTAN
100 Ağrı Patnos Dedeli TUNA KILIÇ
101 Ağrı Patnos   MENAF ÇOŞKUN
102 Ağrı Taşlıçay   ERDAL ŞİMŞEK
103 Ağrı Tutak   NUSRET GENÇ
104 Amasya     FATİH ÇOŞAR
105 Amasya Merkez Ziyaret MEHMET BIYIK
106 Amasya Göynücek   TALİP ALABUĞA
107 Amasya Gümüşhacıköy   İBRAHİM KARATAŞ
108 Amasya Hamamözü   TALAT CANDEMİR
109 Amasya Merzifon   MUSTAFA YEŞİLDAĞ
110 Amasya Suluova   ARSLAN ATLI
111 Amasya Taşova   ASLAN BERBER
112 Ankara (B)     MEVLÜT KARAKAYA
113 Ankara Akyurt (M)   HAKAN TÜRKDAĞ
114 Ankara Altındağ (M)   NEDİM AĞAÇ
115 Ankara Ayaş (M)   MEHMET KİRAZDİBİ
116 Ankara Bala (M)   ABDULKADİR KILIÇ
117 Ankara Beypazarı   ÖZER KASAP
118 Ankara Çamlıdere   ZEKİ DURMAZ
119 Ankara Çankaya (M)   SADIK ASLAN
120 Ankara Çubuk (M)   HAYATİ TAMER
121 Ankara Elmadağ (M)   AYTAÇ ÖZEL
122 Ankara Etimesgut (M)   ENVER DEMİREL
123 Ankara Evren (M)   MİTHAT KESKİN
124 Ankara Gölbaşı (M)   YAKUP ODABAŞI
125 Ankara Güdül   NURETTİN YİĞİTEL
126 Ankara Haymana (M)   LEVENT BOSTANCI
127 Ankara Kalecik   SEYİT KARATAŞ
128 Ankara Kazan   FAZIL KÖREMEZLİ
129 Ankara Keçiören (M)   MEHMET ALİ TANRIVERDİ
130 Ankara Kızılcahamam   COŞKUN ÜNAL
131 Ankara Mamak (M)   ALİ RIZA ÇALKAN
132 Ankara Nallıhan   AHMET ADNAN OKUR
133 Ankara Polatlı   MÜRSEL YILDIZKAYA
134 Ankara Pursaklar (M)   SÜLEYMAN TAMKOÇ
135 Ankara Sincan (M)   HASAN ALTIN
136 Ankara Şereflikoçhisar   HÜSEYİN ALICI
137 Ankara Yenimahalle (M)   DEVRAN KUTLUGÜN
138 Antalya (B)     KEMAL ÇELİK
139 Antalya Akseki   HALİL DURNA
140 Antalya Aksu (M)   RAMAZAN ÖZEN
141 Antalya Alanya   ADEM MURAT YÜCEL
142 Antalya Demre (Kale)   ALİ YILDIRIM
143 Antalya Döşemealtı (M)   ERDOĞAN ÇETİN
144 Antalya Elmalı   HÜSEYİN ALTINDAŞ
145 Antalya Finike   KAĞAN OSMAN SARIOĞLU
146 Antalya Gazipaşa   ALİ TARIK TEPE
147 Antalya Gündoğmuş   AHMET DEMİREL
148 Antalya İbradı   MAHMUT VAROL
149 Antalya Kaş   TEVFİK TANER
150 Antalya Kemer   MUSTAFA GÜL
151 Antalya Kepez (M)   MURAT DİNÇ
152 Antalya Konyaaltı (M)   FERHAT KOMAÇ
153 Antalya Korkuteli   HASAN GÖKÇE
154 Antalya Kumluca   BAYRAM TORUNOĞLU
155 Antalya Manavgat   RAŞİT DOĞAN ENHOŞ
156 Antalya Muratpaşa (M)   CENGİZHAN GÖKÖZ
157 Antalya Serik   MEHMET HABALI
158 Artvin     KADİR SEÇGİN
159 Artvin Ardanuç   AYŞE GENÇ
160 Artvin Arhavi   ADNAN ÇAĞ
161 Artvin Borçka   ORAL KÜÇÜK
162 Artvin Hopa   NESLİHAN ALBAY
163 Artvin Murgul   SEDAT ALİ ÖKTEM
164 Artvin Şavşat   OSMAN SÜNER
165 Artvin Yusufeli   YUSUF SAĞLAM
166 Artvin Hopa Kemalpaşa TANER KİBAR
167 Aydın (B)     ALİ UZUNIRMAK
168 Aydın Bozdoğan   SEZAİ KONAKÇI
169 Aydın Buharkent   YUSUF VURAL
170 Aydın Çine   MEHMET YAVUZ
171 Aydın Didim (Yenihisar)   LEVENT İLTER
172 Aydın Efeler (M)   RECEP TANER
173 Aydın Germencik   ÜMMET AKIN
174 Aydın İncirliova   GÜRŞAT KALE
175 Aydın Karacasu   MEHMET BAŞALAN
176 Aydın Karpuzlu   TUĞRUL OZAN
177 Aydın Koçarlı   TUNCER SARI
178 Aydın Köşk   HAYRİ GÜLEÇ
179 Aydın Kuşadası   MAHMUT KAZANCIOĞLU
180 Aydın Kuyucak   M. EFE YILMAZ
181 Aydın Nazilli   HALDUN HALUK ALICIK
182 Aydın Söke   YUSUF KEREMİT
183 Aydın Sultanhisar   FAZIL TÖRÜN
184 Aydın Yenipazar   EBUBEKİR KARAKAŞ
185 Balıkesir (B)     İSMAİL OK
186 Balıkesir Altıeylül (M)   FARUK DEMİRASLAN
187 Balıkesir Ayvalık   MEHMET SİRAY
188 Balıkesir Balya   OSMAN KILIÇ
189 Balıkesir Bandırma   HADİ SELİMOĞLU
190 Balıkesir Bigadiç   İSMAİL PEKEL
191 Balıkesir Burhaniye   BÜLENT BAŞARAN
192 Balıkesir Dursunbey   İSMAİL MEHRİOĞLU
193 Balıkesir Edremit   TUNCAY KILIÇ
194 Balıkesir Erdek   ZÜBEYİR HALUK NAZLIOĞLU
195 Balıkesir Gömeç   ARİF EFETEKİN
196 Balıkesir Gönen   MUSTAFA GÜRCANLAR
197 Balıkesir Havran   LEVENT GÖKALP
198 Balıkesir İvrindi   RAŞİT GÜNHAN
199 Balıkesir Karesi (M)   ŞANİ ERDAL
200 Balıkesir Kepsut   RIDVAN GİDER
201 Balıkesir Manyas   NECMİ ÇETİN
202 Balıkesir Marmara   RECEP AHMET MERCAN
203 Balıkesir Savaştepe   SELİM AVCUOĞLU
204 Balıkesir Sındırgı   SEFER AKDAĞ
205 Balıkesir Susurluk   NURETTİN GÜNEY
206 Bilecik     HÜSEYİN ŞENSOY
207 Bilecik Bozüyük   MİRAÇ METE YÜKSEL
208 Bilecik Merkez Bayırköy HİLAL SUBAŞI
209 Bilecik Bozüyük Dodurga APDURRAHMAN ERDAL
210 Bilecik Gölpazarı   A.SİNAN ÖZKESKİN
211 Bilecik İnhisar   AYHAN ÖDÜBEK
212 Bilecik Merkez Vezirhan HASAN OCAK
213 Bilecik Osmaneli   MUSTAFA KÜREK
214 Bilecik Pazaryeri   HİKMET ÖZTÜRK
215 Bilecik Söğüt   HALİL AYDOĞDU
216 Bilecik Yenipazar   İLHAN ÖZDEN
217 Bingöl     HASAN KARAHAN
218 Bingöl Adaklı   BAYRAM SAVCI
219 Bingöl Genç   MUHİTTİN SATIK
220 Bingöl Karlıova   OSMAN AKBAŞ
221 Bingöl Kiğı   MEHMET YÜKSEL
222 Bingöl Merkez Ilıcalar MEHMET ZAHİR TUĞ
223 Bingöl Merkez Sancak YUNUS TÜMEN
224 Bingöl Solhan   ABDURRAHİM KAÇAR
225 Bingöl Solhan Arakonak SERDAR SATI
226 Bingöl Yayladere   YILMAZ ÇETKİN
227 Bingöl Yedisu   BAĞCAN SUCU
228 Bitlis     CENGİZ EKİN
229 Bitlis Adilcevaz   EYÜP ALTAY
230 Bitlis Adilcevaz Aydınlar SELAHATTİN VURAL
231 Bitlis Ahlat   İSMAİL YURTTAŞ
232 Bitlis Ahlat Ovakışla MURAT IŞIK
233 Bitlis Güroymak   ERDİNÇ BARAN
234 Bitlis Güroymak Gölbaşı RASİM OĞUR
235 Bitlis Güroymak Günkırı BÜLENT BALIK
236 Bitlis Hizan   ORHAN EKİN
237 Bitlis Merkez Yolalan AYTAÇ YEŞİLGÜL
238 Bitlis Mutki   TUNCER TAŞKAYA
239 Bitlis Mutki Kavakbaşı SANİ ERKUŞ
240 Bitlis Tatvan   M.ALİ BARUT
241 Bolu     ŞÜKRÜ GÜLEZ
242 Bolu Dörtdivan   MEHMET AYNAGÖZ
243 Bolu Gerede   YÜKSEL SÖNMEZ
244 Bolu Göynük   ABDULKADİR YILMAN
245 Bolu Kıbrıscık   MEHMET ÖZKAN
246 Bolu Mengen   ZEKİ GÜLDEN
247 Bolu Mengen Gökçesu ÖMER ŞENER
248 Bolu Merkez Karacasu CELAL BEYDİLİ
249 Bolu Mudurnu   İSMAİL ESKİOĞLU
250 Bolu Mudurnu Taşkesti YUSUF BEYHAN
251 Bolu Seben   ENVER ERKAYGUSUZ
252 Bolu Yeniçağa   ERSİN DANIŞMAN
253 Burdur     NADİR ÖZCAN
254 Burdur Ağlasun   AYDIN KAPLAN
255 Burdur Altınyayla(Dirmil)   SELEN KINALI
256 Burdur Bucak   RAMAZAN KESİCİ
257 Burdur Bucak Kızılkaya ŞÜKRÜ GÜNEL
258 Burdur Bucak Kocaaliler MUSTAFA ELİBOL
259 Burdur Çavdır   ÖMER AKIN
260 Burdur Çavdır Söğüt AYHAN ACAR
261 Burdur Çeltikçi   ARİF YENER
262 Burdur Gölhisar   YILMAZ TUNÇ
263 Burdur Karamanlı   ALİ İHSAN AVCI
264 Burdur Kemer   YILMAZ ALDEMİR
265 Burdur Tefenni   ÜMİT ALAGÖZ
266 Burdur Yeşilova   YUNUS TOKGÖZ
267 Bursa (B)     KADİR KOÇDEMİR
268 Bursa Büyükorhan   BAYRAM TURHAN
269 Bursa Gemlik (M)   ADNAN BIYIKLI
270 Bursa Gürsu (M)   MAKSUT KAYA
271 Bursa Harmancık   YAŞAR TÜRK
272 Bursa İnegöl   FİKRET FİDAN
273 Bursa İznik   KADRİ ERYILMAZ
274 Bursa Karacabey   AYHAN TAYFUR
275 Bursa Keles   METİN TEKİN YILMAZ
276 Bursa Kestel (M)   ERGÜN AKSOY
277 Bursa Mudanya (M)   EROL DEMİRHİSAR
278 Bursa Mustafakemalpaşa   SÜREYYA BALKIŞ
279 Bursa Nilüfer (M)   ARİF DEMİRÖREN
280 Bursa Orhaneli   NAFİZ KAYA
281 Bursa Orhangazi   MEHMET TOPÇU
282 Bursa Osmangazi (M)   NECATİ ÖZENSOY
283 Bursa Yenişehir   MEHMET KAYA
284 Bursa Yıldırım (M)   ALİ YAZIR
285 Çanakkale     HALİL RÜŞTÜ AKGÜN
286 Çanakkale Ayvacık   YAHYA REMZİ ARSLAN
287 Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu MÜMİN TANSU DÖNMEZ
288 Çanakkale Bayramiç   SAKİN YILMAZ
289 Çanakkale Biga   REFİK ARIKAN
290 Çanakkale Biga Gümüşçay ADNAN CAN
291 Çanakkale Biga Karabiga SONER TANYERİ
292 Çanakkale Bozcaada   ADNAN İLTER
293 Çanakkale Çan   SEVİM ÖZ
294 Çanakkale Çan Terzialan TUNCAY GÖYMEN
295 Çanakkale Eceabat   ADEM EJDER
296 Çanakkale Ezine   UFUK YALÇIN
297 Çanakkale Ezine Geyikli CAHİT ÇAKIR
298 Çanakkale Gelibolu   MEHMET CİHAT BİNGÖL
299 Çanakkale Gelibolu Kavakköy İBRAHİM BARTIN
300 Çanakkale Gelibolu Evreşe ÖZKAN YAMAN
301 Çanakkale Gökçeada   ÜNAL ÇETİN
302 Çanakkale Lapseki   GANİ MEHMET EKİM
303 Çanakkale Lapseki Çardak İSMAİL ULUBAY
304 Çanakkale Lapseki Umurbey ALİYE ERTOPÇU
305 Çanakkale Merkez Kepez CÜNEYT AKSU
306 Çanakkale Yenice   EMİNE ÜNAL GÜMÜŞ
307 Çanakkale Yenice Kalkım SERDAR YILGI
308 Çankırı     HAKKI YALÇIN
309 Çankırı Atkaracalar   FATİH ÖZ
310 Çankırı Atkaracalar Çardaklı RAİF ULUSOY
311 Çankırı Bayramören   HALİL MURATOĞLU
312 Çankırı Çerkeş   ÖMER YANKAŞ
313 Çankırı Çerkeş Saçak ABDULKADİR IŞIK
314 Çankırı Eldivan   NUSRETTİN GÖKÇER
315 Çankırı Ilgaz   ARİF ÇAYIR
316 Çankırı Kızılırmak   ALİ GÜNEŞ
317 Çankırı Korgun   OSMAN ÇİÇEK 
318 Çankırı Kurşunlu   İBRAHİM DOĞU
319 Çankırı Orta   ÖMER BEZCİ
320 Çankırı Orta Yaylakent MUSTAFA KUVVETLİIŞIK
321 Çankırı Şabanözü   MUSTAFA KARAKAYA
322 Çankırı Yapraklı    ALİ SARIKAYA
323 Çorum     ERCAN DAŞDAN
324 Çorum Alaca   FUAT İSTANBULLU
325 Çorum Bayat   BEKİR GÜNGÖR
326 Çorum Boğazkale   MUSTAFA METE
327 Çorum Dodurga   NURİ AYDIN
328 Çorum İskilip   FİKRİ KISAR
329 Çorum Kargı   RAŞİT ERDOĞAN
330 Çorum Laçin   ÜNAL GEVŞEK
331 Çorum Mecitözü   HASAN ESEN
332 Çorum Merkez Düvenci ARİF AKSOY
333 Çorum Oğuzlar   MUSTAFA KOLBAŞI
334 Çorum Ortaköy   ALİ ERGİN
335 Çorum Ortaköy Aştavul YÜKSEL KOÇ
336 Çorum Osmancık   HAYDAR KURŞUN
337 Çorum Sungurlu   ABDULKADİR ŞAHİNER
338 Çorum Uğurludağ   REMZİ TORUN
339 Denizli (B)     ALİ İPEK
340 Denizli Acıpayam   RIZA GENÇOĞLU
341 Denizli Pamukkale   ÜMİT BAHTİYAR
342 Denizli Babadağ   AHMET YÜMSEK
343 Denizli Baklan   HAKAN ORHAN
344 Denizli Bekilli   KEMAL KARAMAN
345 Denizli Beyağaç   HÜDAYİ PULAÇ
346 Denizli Bozkurt   HAMDİ CİN
347 Denizli Buldan   HABİB KIZILÖZ
348 Denizli Çal   FETHİ AKCAN
349 Denizli Çameli   CUMHUR TURGUT
350 Denizli Çardak   CEMAL ŞAHİN
351 Denizli Çivril   BAYRAM GÜMÜŞ
352 Denizli Güney   MUSTAFA FERHAT ÇETİNER
353 Denizli Honaz   ALİ SEMERCİ
354 Denizli Kale   İSMAİL YARIMCA
355 Denizli Merkezefendi (M)   NİHAT YENİYOL
356 Denizli Sarayköy   AHMET ÇELİKAK
357 Denizli Serinhisar   HALİL ÖZTÜRK
358 Denizli Tavas   ABDÜLKADİR USLU
359 Diyarbakır (B)     ÖMER BOZKAYA
360 Diyarbakır Bağlar (M)   NURULLAH KARAKOÇ
361 Diyarbakır Bismil   NUMAN DAYI
362 Diyarbakır Çermik   HALİS SATIÇ
363 Diyarbakır Çınar   ALİCAN GÜR
364 Diyarbakır Çüngüş   MENEKŞE AKTAŞ
365 Diyarbakır Dicle   HAMDULLAH KARAKOÇ
366 Diyarbakır Eğil   KEMAL ADIYAMAN
367 Diyarbakır Ergani   CEMAL YILDIRIM
368 Diyarbakır Hani   REŞAT GÜNGÖR
369 Diyarbakır Hazro   GÖKHAN BİLİCİ
370 Diyarbakır Kayapınar (M)   HARUN YAŞA
371 Diyarbakır Kocaköy   MEHMET İÇLİ
372 Diyarbakır Kulp   RECEP DONAT
373 Diyarbakır Lice   RECEP ÜŞME
374 Diyarbakır Silvan   ZEKİ KARAKOÇ
375 Diyarbakır Sur (M)   ALİŞAN EREL
376 Diyarbakır Yenişehir (M)   ABDULLAH ÖZDEN
377 Edirne     ORHAN ÇAKIRLAR
378 Edirne Enez   SAVAŞ GÜNDOĞDU
379 Edirne Havsa   SEDAT SERDAROĞLU
380 Edirne İpsala   METİN DARISAPI
381 Edirne İpsala Esetçe MUAZZİBİN NEKES
382 Edirne İpsala Yenikarpuzlu TEVFİK ŞAHİNBAŞ
383 Edirne Keşan   HASAN YAŞAR ARAS
384 Edirne Keşan Beğendik MURAT DİNÇ
385 Edirne Keşan Yenimuhacir RÜSTEM İŞLEK
386 Edirne Lalapaşa   BÜLENT ŞAHİNŞAH
387 Edirne Meriç   GÜVEN ÇAMUR
388 Edirne Meriç Küplü TACETTİN ÖZSU
389 Edirne Meriç Subaşı MUSTAFA KILIÇ
390 Edirne Süloğlu   İSMET BALİN
391 Edirne Uzunköprü   TAHSİN AKTAŞ
392 Edirne Uzunköprü Kırcasalih ŞABAN KILIÇ
393 Elazığ     BİLAL ÇOBAN
394 Elazığ Ağın   YILMAZ SERTTAŞ
395 Elazığ Alacakaya   İRFAN ERYILMAZ
396 Elazığ Arıcak   BEDRİ ÇELİK
397 Elazığ Arıcak Bükardı ERDEM TURSUN
398 Elazığ Arıcak Erimli MAHMUT GÜLMEZ
399 Elazığ Arıcak Üçocak SERKAN KAYADURMUŞ
400 Elazığ Baskil   BİLAL ÖZBEY
401 Elazığ Karakoçan   ARİF YILDIRIM
402 Elazığ Karakoçan Sarıcan ALPER BURAK CANPOLAT
403 Elazığ Keban   ERHAN KAYA
404 Elazığ Kovancılar   SELAHATTİN YILDIRIM
405 Elazığ Maden   NECLA ÇAĞIRAN
406 Elazığ Merkez Akçakiraz YUSUF BOYDAK
407 Elazığ Merkez Yazıkonak SİNAN YURDAGÜL
408 Elazığ Merkez Yurtbaşı ERDEM TURSUN
409 Elazığ Merkez Mollakendi MEHMET CİHANGİR
410 Elazığ Palu   MUHAMMET SEPTİOĞLU
411 Elazığ Palu Beyhan NURETTİN BAHÇECİ
412 Elazığ Sivrice   NAZIM SAYDIK
413 Erzincan     HAMDİ KARAKAYA
414 Erzincan Çayırlı   NİHAT ALPTEKİN
415 Erzincan İliç   MUHLİS DOĞAN
416 Erzincan Kemah   OSMAN KEMAL ASLAN
417 Erzincan Kemaliye   ETHEM KILIÇ
418 Erzincan Merkez Akyazı YASİN BEYDİLLİ
419 Erzincan Merkez Çağlayan NURİ YILMAZ
420 Erzincan Merkez Çukurkuyu TEKİN MUTLU
421 Erzincan Merkez Demirkent AKIN YALÇIN
422 Erzincan Merkez Geçit SACİT AKSU
423 Erzincan Merkez Kavakyolu HÜSAMETTİN MAYDA
424 Erzincan Merkez Mollaköy İSMAİL KAN
425 Erzincan Merkez Ulalar YAVUZ ÖZTEKİN
426 Erzincan Merkez Yalnızbağ HÜSEYİN MERAL
427 Erzincan Merkez Yaylabaşı NİHAT EVRENSEL
428 Erzincan Merkez Yoğurtlu ÇETİN POLAT
429 Erzincan Otlukbeli   ALİ ŞİMŞEK
430 Erzincan Refahiye   CEVDET ÇINAR
431 Erzincan Tercan   MEHMET YILMAZ
432 Erzincan Tercan Kargın YUNUS TÜRKMEN
433 Erzincan Tercan Çadırkaya SAİT DURGUN
434 Erzincan Tercan Mercan BAYRAM BİLİCİ
435 Erzincan Üzümlü   İHSAN GÜLER
436 Erzincan Üzümlü Altınbaşak YAVUZ TÜRKERİ
437 Erzurum (B)     KAMİL AYDIN
438 Erzurum Aşkale   YILMAZ BAYRAK
439 Erzurum Aziziye (M)   AHMET RESULOĞLU
440 Erzurum Çat   SEYFETTİN SARI
441 Erzurum Hınıs   BERAT ÖZER
442 Erzurum Horasan   AYTEKİN HORASAN
443 Erzurum İspir   MEHMET ERHAN ALTAN
444 Erzurum Karaçoban   ABDULLAH TURAN
445 Erzurum Karayazı   FUAT DURSUN
446 Erzurum Köprüköy   HALİL YANIK
447 Erzurum Narman   LÜTFÜ KOÇ
448 Erzurum Oltu   NECMETİN TAŞÇI
449 Erzurum Olur   ASIM BULUT
450 Erzurum Palandöken (M)   AHMET KAZANÇ
451 Erzurum Pasinler   YAHYA SAVAŞ
452 Erzurum Pazaryolu   RİÇAYİL AĞCAKALECUKURLU
453 Erzurum Şenkaya   EROL ÖZTÜRK
454 Erzurum Tekman   İHSAN KUŞAN
455 Erzurum Tortum   ERCAN UMUTLU
456 Erzurum Uzundere   FEVZİ GÜZEL
457 Erzurum Yakutiye (M)   NURULLAH ÖZKILIÇ
458 Eskişehir (B)     KADİR ÇALIŞICI
459 Eskişehir Alpu   ASUMAN CİHAN
460 Eskişehir Beylikova   LELİFER SARIBAŞ
461 Eskişehir Çifteler   SABİT YALÇIN
462 Eskişehir Günyüzü   MUSTAFA TÜZÜN
463 Eskişehir Han   MUHİTTİN SOLMAZ
464 Eskişehir İnönü   SAMİ KELEBEK
465 Eskişehir Mahmudiye   NURİ YILMAZ
466 Eskişehir Mihalgazi   MUSTAFA BOZ
467 Eskişehir Mihalıççık   ÜMİT GÜVEN
468 Eskişehir Odunpazarı (M)   EMİNE EDİZGİL
469 Eskişehir Sarıcakaya   ALİ KAHYA
470 Eskişehir Seyitgazi   SALİH YILDIRIM
471 Eskişehir Sivrihisar   ŞÜKRÜ ERKOCA
472 Eskişehir Tepebaşı (M)   MURAT SANLAR
473 Gaziantep (B)     MUSTAFA ERZİN
474 Gaziantep Araban   KADİR SARIKAYA
475 Gaziantep İslahiye   MEHMET HAMZAOĞLU
476 Gaziantep Karkamış   MEHMET YILMAZ
477 Gaziantep Nizip   ÖMER YILMAZ
478 Gaziantep Nurdağı   HACI COŞKUN
479 Gaziantep Oğuzeli (M)   M.SAİT KILIÇ
480 Gaziantep Şahinbey (M)   BURHAN GÜNDÜZ
481 Gaziantep Şehitkamil (M)   MUSTAFA AKDOĞAN
482 Gaziantep Yavuzeli   MEHMET KARAHAN
483 Giresun     ORHAN ERZURUM
484 Giresun Alucra   İBRAHİM BIYIKÇI
485 Giresun Bulancak   NEJDET ERİŞ
486 Giresun Bulancak Aydındere ÖMER AYDOĞDU
487 Giresun Bulancak Kovanlık MÜRSEL ALTUNTAŞ
488 Giresun Çamoluk   FATİH DÜZ
489 Giresun Çanakçı   SEBAHATTİN ŞENEL
490 Giresun Dereli   ŞÜKRÜ KARAMAN
491 Giresun Dereli Yavuzkemal ALAEDDİN ALAİDDİNOĞLU
492 Giresun Doğankent   HAŞİM BİROL TEKİN
493 Giresun Espiye   İBRAHİM ÖNAL
494 Giresun Espiye Soğukpınar FARUK KÜÇÜK
495 Giresun Eynesil   HALİL CANSIZ
496 Giresun Eynesil Ören İSMET KART
497 Giresun Görele   MUHAMMET DEMİRBAŞ
498 Giresun Görele Çavuşlu HÜSEYİN ASLAN
499 Giresun Güce   RIFAT BAL
500 Giresun Keşap   NİHAT YILMAZ
501 Giresun Merkez Duroğlu SALİH ŞEN
502 Giresun Piraziz   UĞUR MELİKOĞLU
503 Giresun Şebinkarahisar   HASAN TOMBUL
504 Giresun Tirebolu   FATİH MEŞE
505 Giresun Yağlıdere   ŞEVKET KAYA
506 Giresun Yağlıdere Üçtepe HACİ GASIM AKILLI
507 Gümüşhane     MUSTAFA CANLI
508 Gümüşhane Kelkit   RÜKNETTİN KARAMAN
509 Gümüşhane Kelkit Deredolu ÖNDER BAŞ
510 Gümüşhane Kelkit Gümüşgöze ÖZKAN KESKİN
511 Gümüşhane Kelkit Öbektaş YEMEN DEMİR
512 Gümüşhane Kelkit Söğütlü İSMAİL ARSLAN
513 Gümüşhane Kelkit Ünlüpınar AYGÜN NAS
514 Gümüşhane Köse   NUSRETTİN KESLER
515 Gümüşhane Kürtün   ENVER ŞEN
516 Gümüşhane Kürtün Özkürtün YAKUP TURGUT
517 Gümüşhane Merkez Arzular SALİH TANIŞ
518 Gümüşhane Şiran   ÖMER YENİÇERİ
519 Gümüşhane Şiran Yeşilbük ZİYA YILMAZ
520 Gümüşhane Torul   HAYRİ BOSTAN
521 Hakkari     BELKIS ÖZTUNÇ
522 Hakkari Çukurca   MEHMET SELİM SEVEN
523 Hakkari Merkez Durankaya MEHMET AK
524 Hakkari Şemdinli   MEHMMET SIDDIK GÜLBAY
525 Hakkari Şemdinli Derecik NACİ SEVİNÇ
526 Hakkari Yüksekova   ABDULAZİZ GÜLBAY
527 Hakkari Yüksekova Büyükçiftlik AYHAN ÖZTUNÇ
528 Hakkari Yüksekova Esendere MÜZZEYYEN ÜMİT
529 Hatay (B)     METE ASLAN
530 Hatay Altınözü   MEHMET YÜKSEK
531 Hatay Antakya (M)   M. FEDAİ YÜCEDAL
532 Hatay Arsuz (M)   KUDRET SÖNMEZ
533 Hatay Belen   CEMİL YILMAZLAR
534 Hatay Defne (M)   İBRAHİM KİRACI
535 Hatay Dörtyol   YAŞAR TOKSOY
536 Hatay Erzin   MEHMET ORUZ
537 Hatay Hassa   MUSTAFA KÖROĞLU
538 Hatay İskenderun   İBRAHİM GÜL
539 Hatay Kırıkhan   MEHMET NECMETTİN AHRAZOĞLU
540 Hatay Kumlu   MEHMET DELİ
541 Hatay Payas (M)   MAHİR YALÇIN
542 Hatay Reyhanlı   NİHAT KILIÇ
543 Hatay Samandağ   FEVZİ SAĞLAMTAŞ
544 Hatay Yayladağı   M. KEMAL DAĞISTANLI
545 Isparta     YUSUF ZİYA GÜNAYDIN
546 Isparta Aksu   HASAN TOSUN
547 Isparta Atabey   ZİYA ERDEM
548 Isparta Eğirdir   ERTUĞRUL BAYER
549 Isparta Eğirdir Sarıidris RAMAZAN PALA
550 Isparta Gelendost   ABDULLAH TULA
551 Isparta Gönen   METE ELÇİM
552 Isparta Gönen Güneykent MUSA EREN
553 Isparta Keçiborlu   YAŞAR AKOĞLU
554 Isparta Keçiborlu Senir MEHMET ÜNAL
555 Isparta Merkez Kuleönü SEZAİ ÇAKIR
556 Isparta Merkez Savköy MUSTAFA AVŞAR
557 Isparta Senirkent   EROL CİVELEKOĞLU
558 Isparta Senirkent Büyükkabaca EROL AYDIN
559 Isparta Sütçüler   SELAHATTİN YAŞAR KESİKTAŞ
560 Isparta Şarkikaraağaç   RAMAZAN KABALAK
561 Isparta Şarkikaraağaç Çarıksaraylar HALİL TOPRAK
562 Isparta Şarkikaraağaç Çiçekpınar MUSTAFA EROL
563 Isparta Uluborlu   TAHİR TOPALAKÇI
564 Isparta Yalvaç   HALİL HİLMİ TÜTÜNCÜ
565 Isparta Yalvaç Höyüklü HASAN YILDIZ
566 Isparta Yenişarbademli   ERTAN ÖZKAN
567 Mersin (B)     BURHANETTİN KOCAMAZ
568 Mersin Akdeniz (M)   REMZİ ÇINGI
569 Mersin Anamur   MEHMET TÜRE
570 Mersin Aydıncık   NAZIM ÇABUK
571 Mersin Bozyazı   MEHMET BALLI
572 Mersin Çamlıyayla   İSMAİL TEPEBAĞLI
573 Mersin Erdemli   MÜKERREM TOLLU
574 Mersin Gülnar   AHMET GÜNEL
575 Mersin Mezitli (M)   SERKAN AKKOYUNCU
576 Mersin Mut   NEBİ YILMAZ
577 Mersin Silifke   BAYRAM ALİ ÖNGEL
578 Mersin Tarsus   ŞEVKET CAN
579 Mersin Toroslar (M)   HAMİT TUNA
580 Mersin Yenişehir (M)   CAN MÜFTÜOĞLU
581 İstanbul (B)     RASİM ACAR
582 İstanbul Adalar (M)   HÜLYA AZİMLİ
583 İstanbul Arnavutköy (M)   YÜKSEL EMİR
584 İstanbul Ataşehir (M)   ZEKİ BULUT
585 İstanbul Avcılar (M)   İNCİ DEMİREL
586 İstanbul Bağcılar (M)   HACI MURAT YÜMLÜ
587 İstanbul Bahçelievler (M)   HALİM KÜÇÜKALİ
588 İstanbul Bakırköy (M)   MUSTAFA TURAN
589 İstanbul Başakşehir (M)   MUHARREM KAYA
590 İstanbul Bayrampaşa (M)   MEHMET MERT TOKER
591 İstanbul Beşiktaş (M)   BURHAN AKDAĞ
592 İstanbul Beykoz (M)   ALAATTİN KÖSELER
593 İstanbul Beylikdüzü (M)   ETHEM BAYKAL
594 İstanbul Beyoğlu (M)   OSMAN GÜR
595 İstanbul Büyükçekmece (M)   YAŞAR DERİN
596 İstanbul Çatalca (M)   İSMAİL İP
597 İstanbul Çekmeköy (M)   DOĞAN ÖZTÜRK BALCI
598 İstanbul Esenler (M)   AHMET FİDAN
599 İstanbul Esenyurt (M)   HALİT ÖZER
600 İstanbul Eyüp (M)   KAMİL YILDIZ
601 İstanbul Fatih (M)   METİN ÖREL
602 İstanbul Gaziosmanpaşa (M)   MİKAİL ARAS
603 İstanbul Güngören (M)   RECEP SEYMEN
604 İstanbul Kadıköy (M)   LEVENT AKÇAY
605 İstanbul Kağıthane (M)   ALİ DERİNDAĞ
606 İstanbul Kartal (M)   ERHAN KEKEÇ
607 İstanbul Küçükçekmece (M)   MUHARREM YILDIZ
608 İstanbul Maltepe (M)   ARİF TEVETOĞLU
609 İstanbul Pendik (M)   İBRAHİM ÇOŞKUN
610 İstanbul Sancaktepe (M)   İBRAHİM ÖZKAN
611 İstanbul Sarıyer (M)   AHMET ÖZYÜREK
612 İstanbul Silivri (M)   FATİH KINALI
613 İstanbul Sultanbeyli (M)   ÜMİT GÜRBÜZ
614 İstanbul Sultangazi (M)   İLKER DOĞANYILMAZ
615 İstanbul Şile (M)   EROL ÇELEBİ
616 İstanbul Şişli (M)   MUSTAFA GÜLDOĞAN
617 İstanbul Tuzla (M)   ADİL ERKOÇ
618 İstanbul Ümraniye (M)   SABRİ ŞENEL
619 İstanbul Üsküdar (M)   HABİP SUİÇMEZ
620 İstanbul Zeytinburnu (M)   FETİH ALPARSLAN
621 İzmir (B)     MURAT TAŞER
622 İzmir Aliağa (M)   SERKAN ACAR
623 İzmir Balçova (M)   MURAT SEVENGÜL
624 İzmir Bayındır (M)   MÜMTAZ ALMIŞLAR
625 İzmir Bayraklı (M)   MEHMET TOPTAŞ
626 İzmir Bergama   ÖZKAN KARADİKEN
627 İzmir Beydağ   ALAEDDİN TOPÇU
628 İzmir Bornova (M)   EROL BAHTİYAR
629 İzmir Buca (M)   LEVENT ÇİZMELİ
630 İzmir Çeşme   ÖNDER NAS
631 İzmir Çiğli (M)   MEHMET YALÇIN BİRAZEROĞLU
632 İzmir Dikili   HALİS DEVECİOĞLU
633 İzmir Foça (M)   SERDAR MERSİN
634 İzmir Gaziemir (M)   KÖKSAL KOÇ
635 İzmir Güzelbahçe (M)   HASAN BERRAK
636 İzmir Karabağlar (M)   CİHAN DEMİR
637 İzmir Karaburun   OĞÜN DÖNMEZ
638 İzmir Karşıyaka (M)   LÜTFİ KILIÇ
639 İzmir Kemalpaşa (M)   METİN YAŞAR
640 İzmir Kınık   RIZA DÖNMEZ
641 İzmir Kiraz   SALİHA ŞENGÜL
642 İzmir Konak (M)   ADİL ÖZYİĞİT
643 İzmir Menderes (M)   CENK CEM ŞAHİN
644 İzmir Menemen (M)   AHMET İNCESU
645 İzmir Narlıdere (M)   UMUT GÖL
646 İzmir Ödemiş   MEHMET YILMAZER
647 İzmir Seferihisar (M)   HÜSEYİN GÖKDENİZ
648 İzmir Selçuk (M)   LEVENT GÖRÜR
649 İzmir Tire   HASAN ÇAĞLI
650 İzmir Torbalı (M)   YURDADOĞ MUTLU
651 İzmir Urla (M)   HASAN HÜSEYİN AKGÜL
652 Kars     MURTAZA KARACANTA
653 Kars Akyaka   MEHMET YUMUKOĞLU
654 Kars Arpaçay   ABDULLAH KAYA
655 Kars Digor   MURAT DURMA
656 Kars Digor Dağpınar FİKRET KEPENEKÇİ
657 Kars Kağızman   NEVZAT YILDIZ
658 Kars Sarıkamış   SİNAN KARABAĞ
659 Kars Selim   ÇETİN GÖK
660 Kars Susuz   ENGİN YAMEN
661 Kastamonu     HAYATİ HAMZAOĞLU
662 Kastamonu Abana   SÜHA BALIKÇI
663 Kastamonu Ağlı   ŞAHİN ÇOLAK
664 Kastamonu Araç   HÜSNÜ BAYRAM UZUN
665 Kastamonu Azdavay   ZİYA HODANCI
666 Kastamonu Bozkurt   BOZKURT EKEŞ
667 Kastamonu Cide   KAMİL ŞAHİN
668 Kastamonu Çatalzeytin   AHMET DEMİR
669 Kastamonu Daday   SATI KARAKAŞ
670 Kastamonu Devrekani   HALİT ZİYA ÇAĞLAR
671 Kastamonu Doğanyurt   NURULLAH KAYIRAN
672 Kastamonu Hanönü   ŞÜKRÜ ÖZÜN
673 Kastamonu İhsangazi   NURİ KIZILÇIK
674 Kastamonu İnebolu   ENGİN UZUNER
675 Kastamonu Küre   KAMİL AYDINLI
676 Kastamonu Pınarbaşı   HALİL SARIMEŞE
677 Kastamonu Seydiler   KAZIM DEMİR
678 Kastamonu Şenpazar   MUSTAFA DEMİR
679 Kastamonu Taşköprü   HASAN ALTAN
680 Kastamonu Tosya   MUSTAFA MOLA
681 Kayseri (B)     MUSTAFA ÖZSOY
682 Kayseri Akkışla   MEHMET VAROL
683 Kayseri Bünyan   MEHMET ÖZMEN
684 Kayseri Develi   MEHMET MANKAL
685 Kayseri Felahiye   ZAYİT ACI
686 Kayseri Hacılar (M)   HAMİT ESER
687 Kayseri İncesu (M)   ASLAN TOPALLI
688 Kayseri Kocasinan (M)   LEVENT METE
689 Kayseri Melikgazi (M)   KAMİL KARAMETE
690 Kayseri Özvatan   HALİT DEMİR
691 Kayseri Pınarbaşı   DURSUN ATAŞ
692 Kayseri Sarıoğlan   ALİ OSMAN YILDIZ
693 Kayseri Sarız   MUSTAFA IŞIK
694 Kayseri Talas (M)   ERKAN KANDEMİR
695 Kayseri Tomarza   HALİL İBRAHİM ÜNAL
696 Kayseri Yahyalı   FATİH ÖZDEMİR
697 Kayseri Yeşilhisar   METİN İNCE
698 Kırklareli     DERYA BULUT
699 Kırklareli Babaeski   HÜSNÜ CUMALI
700 Kırklareli Babaeski Alpullu SAİM KIRCI
701 Kırklareli Babaeski Büyükmandıra HÜLYA GÜRMAN
702 Kırklareli Babaeski Karahalil SERKAN YAŞA
703 Kırklareli Demirköy   MUHLİS YAVUZ
704 Kırklareli Demirköy İğneada MAHMUT ZİPAK
705 Kırklareli Kofçaz   FEHMİ KANLIKILIÇ
706 Kırklareli Lüleburgaz   MURAT MAHİR ALTAN
707 Kırklareli Lüleburgaz Büyükkarıştıran CÜNEYT ÜÇOK
708 Kırklareli Lüleburgaz Ahmetbey NEVZAT AKKOÇ
709 Kırklareli Lüleburgaz Evrensekiz HALİL ABANOZ
710 Kırklareli Merkez Kavaklı OSMAN AKTAY
711 Kırklareli Merkez İnece NİHAT EVİRGEN
712 Kırklareli Merkez Üsküp İSMAİL SAĞLAM
713 Kırklareli Pehlivanköy   RAMAZAN GÖK
714 Kırklareli Pınarhisar   HÜSEYİN ÇALIK
715 Kırklareli Pınarhisar Kaynarca SERDAR DALFİDDAN
716 Kırklareli Vize   SEDAT BALKI
717 Kırklareli Vize Çakıllı MEHMET BAYRAM
718 Kırklareli Vize Kıyıköy İSMAİL GÖK
719 Kırşehir     ARİF EKİCİ
720 Kırşehir Akçakent   BEKİR TÜRKAY
721 Kırşehir Akpınar   MUSTAFA GÜRIŞIK
722 Kırşehir Boztepe   MUSTAFA CEYLAN
723 Kırşehir Çiçekdağı   İSMAİL DENİZ
724 Kırşehir Çiçekdağı Köseli BEKİR YILMAZ
725 Kırşehir Kaman   ERHAN TALU
726 Kırşehir Kaman Kurancılı ERDOĞAN TEKELİ
727 Kırşehir Merkez Özbağ ALİ EKİCİ
728 Kırşehir Mucur   ALİ ŞAHİN
729 Kocaeli (B)     SAFFET SANCAKLI
730 Kocaeli Başiskele (M)   HALİT BAYHAN
731 Kocaeli Çayırova (M)   İSKENDER TURAN
732 Kocaeli Darıca (M)   ARİF GÜLEN
733 Kocaeli Derince (M)   HALİT ALTUNTAŞ
734 Kocaeli Dilovası (M)   AYHAN AKAY
735 Kocaeli Gebze (M)   İBRAHİM TÜRKMEN
736 Kocaeli Gölcük (M)   RESUL PATAN
737 Kocaeli İzmit (M)   EŞREF AYHAN ARPACI
738 Kocaeli Kandıra (M)   AHMET ŞAKACI
739 Kocaeli Karamürsel (M)   İBRAHİM USTA
740 Kocaeli Kartepe (M)   FATİH YILMAZ DİZDAROĞLU
741 Kocaeli Körfez (M)   SALİH RECEP ŞİRİN
742 Konya (B)     MEHMET EMİN ALTUNEL
743 Konya Ahırlı   CEYLAN ARSLAN
744 Konya Akören   EKREM TULUKÇU
745 Konya Akşehir   OSMAN FEDAİ
746 Konya Altınekin   BAYRAM KARAOĞLU
747 Konya Beyşehir   SÜLEYMAN ŞENOL
748 Konya Bozkır   MUSTAFA UYAR
749 Konya Cihanbeyli   HAKAN TAŞINAR
750 Konya Çeltik   MUHAMMET ALİ GÜLEÇOĞLU
751 Konya Çumra   YUSUF ERDEM
752 Konya Derbent   HAYDAR DÖĞENTAŞ
753 Konya Derebucak   ALİ ALMAZ
754 Konya Doğanhisar   ABDULLAH KOÇ
755 Konya Emirgazi   NURİŞEN KOÇAK
756 Konya Ereğli   HÜSEYİN OPRUKÇU
757 Konya Güneysınır   TAHİR BİLDİRİCİ
758 Konya Hadim   MURAT YAMAN
759 Konya Halkapınar   MEHMET BAKKAL
760 Konya Hüyük   SADIK SEFER
761 Konya Ilgın   ZİNNURİ SARIKAYA
762 Konya Kadınhanı   HULUSİ ÇÖKGEL
763 Konya Karapınar   HALİL AKER
764 Konya Karatay (M)   HALİL AÇIL
765 Konya Kulu   ORHAN YÜKSEL
766 Konya Meram (M)   HAKKI ALTUNTAŞ
767 Konya Sarayönü   ALİ ÜNLÜ
768 Konya Selçuklu (M)   MİNE SEZER
769 Konya Seydişehir   ABDÜLKADİR ÇAT
770 Konya Taşkent   MİTHAT ÖNDER
771 Konya Tuzlukçu   METİN ŞAHİN
772 Konya Yalıhüyük   HASAN YİĞİT
773 Konya Yunak   YAŞAR KÖKER
774 Kütahya     ALİM IŞIK
775 Kütahya Altıntaş   KESBER KUŞ
776 Kütahya Aslanapa   GÖKHAN GÜREL
777 Kütahya Çavdarhisar   HALİL İBRAHİM ERDEM
778 Kütahya Domaniç   SAHVET ERTÜRK
779 Kütahya Domaniç Çukurca İLYAS TOSUN
780 Kütahya Dumlupınar   NİYAZİ TEZCAN
781 Kütahya Emet   ALİ DUYAN
782 Kütahya Gediz   EKREM TAŞKESTİK
783 Kütahya Gediz Eskigediz ARMAĞAN ALAKUŞ
784 Kütahya Gediz Gökler YÜKSEL ARIK
785 Kütahya Gediz Yenikent ERSİN ŞAHİN
786 Kütahya Hisarcık   HASAN AKAYDIN
787 Kütahya Merkez Seyitömer HALİL ÖZTÜRK
788 Kütahya Pazarlar   CAVİT ERDOĞAN
789 Kütahya Simav   NURULLAH KIRATLI
790 Kütahya Simav Akdağ SÜLEYMAN ÖRTMEN
791 Kütahya Simav Demirci(Yeşilkent) ÖZDEN AKÇAY
792 Kütahya Simav Çitgöl YÜKSEL ÜNAL
793 Kütahya Simav Güney MUSTAFA ÇAVDAR
794 Kütahya Simav Naşa MUSTAFA ARSLAN
795 Kütahya Şaphane   NECATİ DEMİRTAŞ
796 Kütahya Tavşanlı   ZEKİ ATSIZ
797 Kütahya Tavşanlı Balıköy ABDULKADİR CEYLAN
798 Kütahya Tavşanlı Kuruçay HASAN HÜSEYİN ŞENTÜRK
799 Kütahya Tavşanlı Tepecik İSA KATIR
800 Kütahya Tavşanlı Tunçbilek MUSTAFA DÜZGÜN
801 Malatya (B)     ŞİNASİ KAZANCI
802 Malatya Akçadağ   HAKAN KELEŞ
803 Malatya Arapgir   NEJAT GÜZELER
804 Malatya Arguvan   ZEKİ ÖZTÜRK
805 Malatya Battalgazi (M)   FAHRETTİN KITLIK
806 Malatya Darende   LÜTFİ GÜLTEKİN
807 Malatya Doğanşehir   İSMET BAYRAM
808 Malatya Doğanyol   AYDIN TUHAN
809 Malatya Hekimhan   TANER ÖZHAN
810 Malatya Kale   YAŞAR AKTAŞ
811 Malatya Kuluncak   RAMAZAN NACAR
812 Malatya Pütürge   GÜZÜN KOÇAK
813 Malatya Yazıhan   İSMAİL KAYA
814 Malatya Yeşilyurt (M)   VAHDETTİN MUMCU
815 Manisa (B)     CENGİZ ERGÜN
816 Manisa Ahmetli   ÖMER ZENGİN
817 Manisa Akhisar   MANSUR ONAY
818 Manisa Alaşehir   GÖKHAN KARAÇOBAN
819 Manisa Demirci   İHSAN TEMEL
820 Manisa Gölmarmara   MÜCAHİT TUNAY
821 Manisa Gördes   İBRAHİM EMRE
822 Manisa Kırkağaç   VEDAT TERDİ
823 Manisa Köprübaşı   İSA UYSAL
824 Manisa Kula   HÜSEYİN TOSUN
825 Manisa Salihli   ZEKİ KAYDA
826 Manisa Sarıgöl   NECATİ SELÇUK
827 Manisa Saruhanlı   SERDAR YARALI
828 Manisa Selendi   NURULLAH SAVAŞ
829 Manisa Soma   SALİH OĞUZ BELGÜL
830 Manisa Şehzadeler (M)   MEHMET ÇÖLLÜ
831 Manisa Turgutlu   TURGAY ŞİRİN
832 Manisa Yenusemre (M)   AZMİ AÇIKDİL
833 K.Maraş (B)     TAHİR AKGEMCİ
834 K.Maraş Afşin   ADEM YILDIZ
835 K.Maraş Andırın   ALİ ÇATALBAŞ
836 K.Maraş Çağlayancerit   AHMET NAZIM ENGİZEK
837 K.Maraş Dulkadiroğlu (M)   NESLİHAN KOCA NERGİZ
838 K.Maraş Ekinözü   HİDAYET TAT
839 K.Maraş Elbistan   ABDULLAH PAKSOY
840 K.Maraş Göksun   MUSTAFA COŞKUN KALE
841 K.Maraş Nurhak   NURİTTİN ŞAHİN
842 K.Maraş Onikişubat (M)   YUSUF TEMİZKAN
843 K.Maraş Pazarcık   SELMAN ÖZDOĞAN
844 K.Maraş Türkoğlu   CAFER GÜÇLÜ
845 Mardin (B)     NURİ SERTAÇ GÜLER
846 Mardin Artuklu (M)   YILMAZ OLGAC
847 Mardin Dargeçit   FAYSAL BEDİR
848 Mardin Derik   ABDULMECİT YÜCEL
849 Mardin Kızıltepe   ŞEHMUS ACAR
850 Mardin Mazıdağı   AVNİ MUTLU
851 Mardin Midyat   FİDAN İŞCAN
852 Mardin Nusaybin   TAHSİN ASLAN
853 Mardin Ömerli   MEHMET SALİH YÜZER
854 Mardin Savur   ZEYNİ URAN
855 Mardin Yeşilli   NEVİN OĞUZ
856 Muğla (B)     MEHMET ERDOĞAN
857 Muğla Bodrum   MEHMET TOSUN
858 Muğla Dalaman   SEDAT YILMAZ
859 Muğla Datça   TUNCAY KORKMAZ
860 Muğla Fethiye   MEHMET ÜYÜK
861 Muğla Kavaklıdere   ALİ RIZA ÖZTÜRK
862 Muğla Köyceğiz   MEHMET MADENCİOĞLU
863 Muğla Marmaris   ZAFER ALKAY
864 Muğla Menteşe (M)   OSMAN CAN YENİCE
865 Muğla Milas   SEDAT ZENCİR
866 Muğla Ortaca   RECEP GÜNEŞ
867 Muğla Seydikemer (M)   ERDAL EROĞLU
868 Muğla Ula   AHMET ÇALCA
869 Muğla Yatağan   VAROL ÇAKMAK
870 Muş     TARKAN DEDE
871 Muş Bulanık Elmakaya HAKAN KASAPCI
872 Muş Bulanık Uzgörür ERHAN KARATAŞ
873 Muş Hasköy   ZİHNİ SAYAN
874 Muş Hasköy Düzkışla GÖKSEL KAVCAN
875 Muş Korkut   REMZİ ÜLKER
876 Muş Merkez Karaağaçlı CANAN TAŞBULAK
877 Muş Merkez Kırköy KÖKSAL KARAKAYA
878 Muş Merkez Kızılağaç SIRRI ÇELEBİ
879 Muş Merkez Konukbekler EMRAH GÖZCÜ
880 Muş Merkez Serinova YAĞMUR DAYI
881 Muş Merkez Sungu KADİR ŞAHİN
882 Muş Merkez Yaygın FATİH ŞAHİN
883 Muş Merkez Yeşilova ESET ÇETİNBAŞ
884 Muş Varto   FIRAT ARSLANÇEHRE
885 Nevşehir     MEHMET VAROL
886 Nevşehir Acıgöl   ABDULLAH ÖZHAN
887 Nevşehir Acıgöl Karapınar MUSTAFA YILDIRIM
888 Nevşehir Acıgöl Tatların ERCAN SELVİ
889 Nevşehir Avanos   MUSTAFA KILIÇ
890 Nevşehir Avanos Özkonak MUSTAFA ÖZDEN
891 Nevşehir Avanos Çalış ZEYNEL ABİDİN UYANIK
892 Nevşehir Avanos Kalaba HİKMET NAZLI
893 Nevşehir Derinkuyu   AHMET BALCI
894 Nevşehir Derinkuyu Yazıhüyük BURHANETTİN KARAKETİR
895 Nevşehir Gülşehir   VAHDİ ARISOY
896 Nevşehir Hacıbektaş   ARİF UÇAR
897 Nevşehir Kozaklı   CELALETTİN GÜVEN
898 Nevşehir Merkez Çat MUSA ÜZÜMCÜ
899 Nevşehir Merkez Göre ALİ KILIÇ
900 Nevşehir Merkez Göreme HALİL ÖZBEK
901 Nevşehir Merkez Kavak METİN YALÇIN
902 Nevşehir Merkez Kaymaklı BAYRAM ERGİN
903 Nevşehir Merkez Nar BİLAL ALTUNBAŞ
904 Nevşehir Merkez Sulusaray SADİ YALBIRDAK
905 Nevşehir Merkez Uçhisar ALİ KARAASLAN
906 Nevşehir Ürgüp   FATİH KADİR YILDIZ
907 Nevşehir Ürgüp Ortahisar İSMAİL GENÇ
908 Niğde     FİKRET ÇITIRGI
909 Niğde Altunhisar   HACI ABDİ DOYGUN
910 Niğde Altunhisar Karakapı KAMİL DEMİRALP
911 Niğde Altunhisar Keçikalesi ŞAMMA ÖZTÜRK
912 Niğde Bor   FAHRETTİN ÖZALP
913 Niğde Bor Çukurkuyu RÜSTEM TÜMEN
914 Niğde Bor Kemerhisar İZZET ERTAN
915 Niğde Bor Bahçeli ERTUĞRUL ÇELENKOĞLU
916 Niğde Çamardı   SELAHATTİN UĞUR
917 Niğde Çiftlik   SERKAN GÜZEL
918 Niğde Çiftlik Azatlı RASİM AYDIN
919 Niğde Çiftlik Bozköy RAMAZAN KANEL
920 Niğde Çiftlik Divarlı MUSTAFA BALCAN
921 Niğde Merkez Aktaş ERDOĞAN ŞEVENK
922 Niğde Merkez Alay FERAT SAVAŞ
923 Niğde Merkez Bağlama MURAT KARAKUZU
924 Niğde Merkez Değirmenli YILDIRAY TOK
925 Niğde Merkez Dündarlı HÜSEYİN ÇIKAN
926 Niğde Merkez Edikli MEHMET GÖLCÜK
927 Niğde Merkez Gümüşler TALİP AKDOĞAN
928 Niğde Merkez Hacıabdullah İSMAİL KATIRCI
929 Niğde Merkez Karaatlı OSMAN ÖZTÜRK
930 Niğde Merkez Kiledere CENGİZ TERECİ
931 Niğde Merkez Konaklı MAKSUT ÖZÇELİK
932 Niğde Merkez Orhanlı HÜSEYİN KOÇ
933 Niğde Merkez Sazlıca MUSTAFA UYSAL
934 Niğde Merkez Yeşilgölcük NURAN DEĞİRMENCİ
935 Niğde Merkez Yıldıztepe MUSTAFA ŞENOL
936 Niğde Ulukışla   ADNAN KARACA
937 Ordu (B)     CEMAL ENGİNYURT
938 Ordu Altınordu (M)   ONUR ŞAHİN
939 Ordu Akkuş   ZEKERİYA EFİLOĞLU
940 Ordu Aybastı   HAKAN YAKIŞAN
941 Ordu Çamaş   YAŞAR AKTAŞ
942 Ordu Çatalpınar   ADEM TÜRKKAN
943 Ordu Çaybaşı   OSMAN KARADEMİR
944 Ordu Fatsa   MUSTAFA SADE
945 Ordu Gölköy   SERDAR ATEŞ 
946 Ordu Gülyalı   MURAT ŞENER
947 Ordu Gürgentepe   GÜNAY ŞANLI
948 Ordu İkizce   BİROL KAYGI
949 Ordu Kabadüz   TEMEL DURAN
950 Ordu Kabataş   İDRİS YÜCETÜRK
951 Ordu Korgan   BEDİR SİLME
952 Ordu Kumru   AHMET ZORLU
953 Ordu Mesudiye   HASAN AÇIKGÖZ
954 Ordu Perşembe   ŞENOL ANŞİN
955 Ordu Ulubey   YAŞAR PAMUK
956 Ordu Ünye   NEDİM CAN
957 Rize     ZELKİF AKGÜL
958 Rize Ardeşen   ERDOĞAN ERDEM
959 Rize Ardeşen Tunca AYTAÇ ÇOLAK
960 Rize Çamlıhemşin   ÖMER AYDINOĞLU
961 Rize Çayeli   CİHAN CİHANGİR
962 Rize Çayeli Madenli AHMET YAZICI
963 Rize Çayeli Büyükköy BİROL AKSU
964 Rize Derepazarı   RAMAZAN YILMAZ
965 Rize Fındıklı   GÜRHAN SÜLEYMANOĞLU
966 Rize Güneysu   ARİF MAMATİOĞLU
967 Rize Hemşin   SERVET GÜZEY
968 Rize İkizdere   BEDRİYE BİBEROĞLU
969 Rize İyidere   MUHAMMET UZUN
970 Rize Kalkandere   OSMAN CEPNİOĞLU
971 Rize Merkez Çaykent BÜNYAMİN ARSLAN
972 Rize Merkez Kendirli SALİH YILMAZ
973 Rize Merkez Muradiye ABDULLAH SARIMEHMET
974 Rize Pazar   RAHMİ BİBER
975 Sakarya (B)     ORHAN ÜNVER
976 Sakarya Adapazarı (M)   AHMET DEMİRCİOĞLU
977 Sakarya Akyazı (M)   BAHATTİN DERTLİOĞLU
978 Sakarya Arifiye (M)   ATAMAN SUAT ŞENOL
979 Sakarya Erenler (M)   YAKUP ALAYLI
980 Sakarya Ferizli (M)   MUSTAGA AKGÜN
981 Sakarya Geyve   MEHMET KIR
982 Sakarya Hendek (M)   TURGUT BABAOĞLU
983 Sakarya Karapürçek (M)   ALİ KARA 
984 Sakarya Karasu   RECEP ALİ KÜÇÜK
985 Sakarya Kaynarca   MUSTAFA BOĞAZ
986 Sakarya Kocaali   KENAN ÇATALBAŞ
987 Sakarya Pamukova   ABDULLAH BOLAL
988 Sakarya Sapanca (M)   OYA ARAPOĞLU
989 Sakarya Serdivan (M)   MEHMET GÖKTÜRK
990 Sakarya Söğütlü (M)   TURHAN BÖLÜKBAŞI
991 Sakarya Taraklı   MEHMET ALİ ÇINAR
992 Samsun (B)     FERHAT GÜNAYDIN
993 Samsun Alaçam   İLYAS ACAR
994 Samsun Asarcık   ŞERİF KILAĞUZ
995 Samsun Atakum (M)   NECDET ÇAMAŞ
996 Samsun Ayvacık   ERDAL AVCI
997 Samsun Bafra   ÖZGÜR TOPKAYA
998 Samsun Canik (M)   ATIF YİĞİT
999 Samsun Çarşamba   İLYAS AYDIN
1000 Samsun Havza   HÜSNÜ YILDIRIM
1001 Samsun İlkadım (M)   NECATTİN DEMİRTAŞ
1002 Samsun Kavak   ŞERİF ÜN
1003 Samsun Ladik   MEHMET KARAHAN
1004 Samsun Ondokuzmayıs   HÜSEYİN KURT
1005 Samsun Salıpazarı   REFAATTİN KARACA
1006 Samsun Tekkeköy   MUHAMMET BAHATTİN YÜCEL
1007 Samsun Terme   ADEM GÜNGÖR
1008 Samsun Vezirköprü   HASAN DOĞRU
1009 Samsun Yakakent   KAZIM TOK
1010 Siirt     MUAMMER EKİNCİ
1011 Siirt Aydınlar(Tillo)   HÜSEYİN CİNLİ
1012 Siirt Baykan   ÖMER SARIGEÇİLİ
1013 Siirt Eruh   EMİN TEZ
1014 Siirt Kurtalan   ERHAN ÖZGEN
1015 Siirt Kurtalan Kayabağlar MEHMET SAİT ULUIŞIK
1016 Siirt Pervari   KEMAL SEVENER
1017 Siirt Şirvan   MÜMTAZ OLCAN ATAKUŞ
1018 Sinop     İLHAN AYDEMİR
1019 Sinop Ayancık   İBRAHİM ÇAYLI
1020 Sinop Boyabat   HASAN KARA
1021 Sinop Dikmen   FERHAT ALKAN
1022 Sinop Durağan   ALİ DALKILIÇ
1023 Sinop Erfelek   İSMAİL YILMAZ
1024 Sinop Gerze   AYHAN TAŞ
1025 Sinop Saraydüzü   YUSUF ÖZTÜRK
1026 Sinop Türkeli   HALİL DİLEK ÖZCAN
1027 Sivas     DR. KÜRŞAD ERGÜN
1028 Sivas Akıncılar   HASAN YEŞİLYURT
1029 Sivas Altınyayla   NURETTİN ÇİFTÇİ
1030 Sivas Altınyayla Deliilyas MUHAMMED BİRGÜL
1031 Sivas Divriği   OKTAY DERNEK
1032 Sivas Doğanşar   HALİL BALIK
1033 Sivas Gemerek   CENGİZ ÖZTOPRAK
1034 Sivas Gemerek Çepni KÜRŞAD YAĞCI
1035 Sivas Gemerek Sızır ŞAHİN OTYAKMAZ
1036 Sivas Gölova   ZÜHTÜ ÜNLÜ
1037 Sivas Gürün   NAMİ ÇİFTCİ
1038 Sivas Hafik   SELAMİ AYTAN
1039 Sivas İmranlı   PEHLÜL İŞLEYEN
1040 Sivas Kangal   EYÜP KORKMAZ
1041 Sivas Koyulhisar   OSMAN EPSİLELİ
1042 Sivas Merkez Yıldız MUSTAFA ÖZTÜRK
1043 Sivas Suşehri   MEHMET YAHŞİ
1044 Sivas Şarkışla   YAŞAR AŞKIN
1045 Sivas Şarkışla Cemel YUNUS EKİCİ
1046 Sivas Şarkışla Gürçayır OSMAN ÖZKAN
1047 Sivas Ulaş   İSMAİL KOÇAK
1048 Sivas Yıldızeli   YILMAZ NAVRUZ
1049 Sivas Yıldızeli Güneykaya ALİ POLAT
1050 Sivas Zara   MUZAFFER KARADAĞ
1051 Tekirdağ (B)     NAİL YILMAZ
1052 Tekirdağ Çerkezköy   KORAY ÖNSEL
1053 Tekirdağ Çorlu   NEVZAT AVCIOĞLU
1054 Tekirdağ Ergene (M)   MEHMET CEBECİ
1055 Tekirdağ Hayrabolu   ARİF YALÇIN
1056 Tekirdağ Kapaklı (M)   ÖZKAN YÜCEL
1057 Tekirdağ Malkara   ERSİN KAÇAR
1058 Tekirdağ Marmaraereğlisi   BURHAN ÇOLPAN
1059 Tekirdağ Muratlı   SÜLEYMAN BERK
1060 Tekirdağ Saray   HAKAN ÖZGÜL
1061 Tekirdağ Süleymanpaşa (M)   TÜMAY UNCU
1062 Tekirdağ Şarköy   NACİ BAYRAKTAR
1063 Tokat     HÜSEYİN ERKAN İKİKAT
1064 Tokat Almus   ADNAN İNCEBAY
1065 Tokat Almus Ataköy MUSTAFA DALGIÇ
1066 Tokat Almus Çevreli AHMET ESLEMEZ
1067 Tokat Almus Gölgeli HACI GÜÇLÜ
1068 Tokat Almus Görümlü RAŞİT GÜLEÇ
1069 Tokat Almus Kınık İBRAHİM ODABAŞ
1070 Tokat Artova   MUSTAFA İPEK
1071 Tokat Başçiftlik   MUSTAFA ÖZTÜRK
1072 Tokat Başçiftlik Hatipli KADİR KOCABAY
1073 Tokat Erbaa   AHMET YENİHAN
1074 Tokat Erbaa Tanoba MAHİR TOPLU
1075 Tokat Erbaa Karayaka SEBAHATTİN ŞENEL
1076 Tokat Erbaa Gökal OSMAN AKBULUT
1077 Tokat Merkez Çat MUSTAFA ÇOŞAR
1078 Tokat Merkez Emirseyit MEHMET BEKGÖZ
1079 Tokat Merkez Güryıldız MUSTAFA ÖZER
1080 Tokat Merkez Çamlıbel ABDULLAH BÖLÜKBAŞI
1081 Tokat Niksar   DURAN YADİGAR
1082 Tokat Niksar Serenli NURETTİN KELEŞ
1083 Tokat Niksar Yolkonak SÜLEYMAN ÖZGÜR
1084 Tokat Niksar Gökçeli AHMET ÇOBAN
1085 Tokat Niksar Gürçeşme AHMET ÇAKMAK
1086 Tokat Niksar Yazıcık ADEM ARSLAN
1087 Tokat Pazar   ADNAN ÖZMEN
1088 Tokat Pazar Üzümören SERHAT ÖZDEMİR
1089 Tokat Reşadiye   RAFET ERDEM
1090 Tokat Reşadiye Baydarlı TARIK ÇAKMAK
1091 Tokat Reşadiye Cimitekke EROL AYDIN
1092 Tokat Reşadiye Hasanşeyh ÖMER SIRAKAYA
1093 Tokat Reşadiye Bereketli NECAATİN ŞAHİN
1094 Tokat Reşadiye Bozçalı BOLHAN DURMUŞ
1095 Tokat Sulusaray   ŞAHİN HASGÜL
1096 Tokat Turhal   BEKİR BAKLACI
1097 Tokat Turhal Şenyurt İMDAT YELDEN
1098 Tokat Yeşilyurt   ALİ SEVER
1099 Tokat Zile   MUSTAFA ERDOĞAN
1100 Trabzon (B)     HÜSEYİN ÖRS
1101 Trabzon Akçaabat   METİN GEDİKLİ
1102 Trabzon Araklı   ABDULBAKİ MALKOÇ
1103 Trabzon Arsin   EMBİYA MEMİŞOĞLU
1104 Trabzon Beşikdüzü   MEHMET KALAY
1105 Trabzon Çarşıbaşı   AHMET ÇAKIR
1106 Trabzon Çaykara   DURSUN ALİ SEVİNÇ
1107 Trabzon Dernekpazarı   DURSUN ATALAY
1108 Trabzon Düzköy   NURİ CUMHUR
1109 Trabzon Hayrat   YAŞAR ÖZTÜRK
1110 Trabzon Köprübaşı   MUSTAFA SANCAK
1111 Trabzon Maçka   KENAN YUSUFOĞLU
1112 Trabzon Of   ALİ ÇAKIROĞLU
1113 Trabzon Ortahisar (M)   OSMAN ABANOZ
1114 Trabzon Sürmene   AYDIN DANIŞMAZ
1115 Trabzon Şalpazarı   REFİK KURUKIZ
1116 Trabzon Tonya   SELİM BEKAR
1117 Trabzon Vakfıkebir   MURAT AKSOY
1118 Trabzon Yomra   MUHARREM LÜTFÜ PEHLİVAN
1119 Tunceli     OSMAN GÜR
1120 Tunceli Çemişgezek   BEDRETTİN GÖÇER
1121 Tunceli Hozat   FEYZULLAH YILMAZ
1122 Tunceli Mazgirt Akpazar MUHAMET GÜL
1123 Tunceli Mazgirt   AYHAN RENÇBER
1124 Tunceli Nazımiye   ERCAN BARIM
1125 Tunceli Ovacık   TUFAN ÖZDEMİR
1126 Tunceli Pertek   ALİ POLAT
1127 Tunceli Pülümür   FİGEN AYTİMUR
1128 Şanlıurfa (B)     KEMAL SARAÇOĞLU
1129 Şanlıurfa Akçakale   MEHMET YALÇINKAYA
1130 Şanlıurfa Birecik   MEHMET KARA 
1131 Şanlıurfa Bozova   MEHMET KAYA
1132 Şanlıurfa Ceylanpınar   ABDURRAHMAN GEÇGEL
1133 Şanlıurfa Eyyübiye (M)   HASAN ÇEÇE
1134 Şanlıurfa Halfeti   YUSUF AKDAMAR
1135 Şanlıurfa Haliliye (M)   İSMAİL TORU
1136 Şanlıurfa Harran   MAHMUT ÖZYAVUZ
1137 Şanlıurfa Hilvan   İBRAHİM HATİPOĞLU
1138 Şanlıurfa Karaköprü (M)   MUSTAFA ÇİFTÇİ
1139 Şanlıurfa Siverek   SİNAN BEYAZKUŞ
1140 Şanlıurfa Suruç   KENAN ÇELİKTEN
1141 Şanlıurfa Viranşehir   SİNAN ATICI
1142 Uşak     ALPAY ÖZGÜR
1143 Uşak Banaz   HASAN HÜSEYİN TEKİN
1144 Uşak Banaz Kızılcasöğüt GÜNGÖR ORAL
1145 Uşak Eşme   İBRAHİM ÇİFTÇİ
1146 Uşak Eşme Yeleğen ALPASLAN AKAR
1147 Uşak Karahallı   NİHAT BAĞ
1148 Uşak Merkez Bölme YAŞAR BAŞER
1149 Uşak Sivaslı   ÖMÜR AKAR
1150 Uşak Sivaslı Pınarbaşı CEMİL MUTLU
1151 Uşak Sivaslı Selçikler İLHAN SENKOŞ
1152 Uşak Sivaslı Tatar FERHAT KIRAN
1153 Uşak Ulubey   İBRAHİM AYTEKİN
1154 Van (B)     MUSTAFA ALKOÇ
1155 Van Bahçesaray   MEHMET KARAN
1156 Van Başkale   DOĞAN ERMİN
1157 Van Çaldıran   NİMETULLAH KARAKOÇ
1158 Van Çatak   MUSTAFA ADLİ
1159 Van Edremit   MURAT AKSOY
1160 Van Erciş   MEHMET SALİH ALBAYRAK
1161 Van Gevaş   ORHAN MEŞE
1162 Van Gürpınar   FEYSEL İNANÇ
1163 Van İpekyolu (M)   MEHMET OĞUZYER
1164 Van Muradiye   HEKİM HASAR
1165 Van Özalp   YUSUF ATİLLE
1166 Van Saray   BATAL ŞARAN
1167 Van Tuşba (M)   MUAZZEZ ÇAKIRGÖZ
1168 Yozgat     UĞUR BEKTAŞ
1169 Yozgat Akdağmadeni   AHMET OBA
1170 Yozgat Akdağmadeni Belekçahan ÖMER EKİNCİ
1171 Yozgat Akdağmadeni Oluközü İBRAHİM TARİKCİ
1172 Yozgat Akdağmadeni Umutlu MEHMET ÜNAL
1173 Yozgat Aydıncık   AHMET DEMİREL
1174 Yozgat Aydıncık Baydiğin NİHAT YİĞİT
1175 Yozgat Boğazlıyan   FERAMUZ BOZOĞLU
1176 Yozgat Boğazlıyan Ovakent HACI ALİ ERSOY
1177 Yozgat Boğazlıyan Sırçalı YAŞAR YİĞİTSOY
1178 Yozgat Boğazlıyan Uzunlu RECEP KARAKURT
1179 Yozgat Boğazlıyan Yamaçlı MUSA GEÇİMLİ
1180 Yozgat Boğazlıyan Yenipazar FAHRETTİN ESİN
1181 Yozgat Çandır   AHMET EROĞLU
1182 Yozgat Çayıralan   SONER SEL
1183 Yozgat Çayıralan Konuklar RAMAZAN HÖKE
1184 Yozgat Çekerek   MUSTAFA BAL
1185 Yozgat Çekerek Özükavak MUZAFFER DEMİRYÜREK
1186 Yozgat Kadışehri   MUSTAFA DOĞRU
1187 Yozgat Kadışehri Halıköy OSMAN KILIÇ
1188 Yozgat Saraykent   MEHMET DOĞAN
1189 Yozgat Saraykent Dedefakılı OSMAN ÇİFTÇİ
1190 Yozgat Saraykent Ozan MUSTAFA CANSEVER
1191 Yozgat Sarıkaya   ÖMER AÇIKEL
1192 Yozgat Sarıkaya Karayakup MEHMET TALİP ER
1193 Yozgat Sorgun   ERGİN GÜL
1194 Yozgat Sorgun Araplı SEYİT ÖZDEMİR
1195 Yozgat Sorgun Bahadın CUMA KILINÇ
1196 Yozgat Sorgun Çiğdemli AHMET SUNGUR
1197 Yozgat Sorgun Doğankent BİLAL GÜRÖZ
1198 Yozgat Sorgun Eymir RECEP KATRANCI
1199 Yozgat Sorgun Gülşehri AZİZ KAYA
1200 Yozgat Sorgun Yeniyer CELAL BÖLÜKBAŞI
1201 Yozgat Şefaatli   YAKUP ÖZÜBEK
1202 Yozgat Yenifakılı   NİHAT TAŞ
1203 Yozgat Yerköy   FERHAT YILMAZ
1204 Zonguldak     GÜRKAN GÜLAY
1205 Zonguldak Merkez Beycuma BAYRAM DEMİR
1206 Zonguldak Merkez Elvanpazarcık AHMET BOSTANCI
1207 Zonguldak Merkez Karaman MUSTAFA KALAYCI
1208 Zonguldak Alaplı   İSMAİL ALTAY
1209 Zonguldak Alaplı Gümeli SADIK AKDENİZ
1210 Zonguldak Çaycuma   MEHMET MALÇIK
1211 Zonguldak Çaycuma Filyos HAYRİ AKKAYA
1212 Zonguldak Çaycuma Perşembe VEDAT HOBBA
1213 Zonguldak Çaycuma Nebioğlu MİTHAT MADEN
1214 Zonguldak Çaycuma Saltukova SABAHATTİN DURMUŞOĞLU
1215 Zonguldak Çaycuma Karapınar HÜSEYİN KARABATAK
1216 Zonguldak Devrek   AYHAN DANACI
1217 Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni NEŞAT REİS
1218 Zonguldak Ereğli   MEVLÜT ÖZDEMİR
1219 Zonguldak Ereğli Kandilli MEHMET KAYA İPEKÇİ
1220 Zonguldak Ereğli Gülüç ATİLLA TARIK SEMİZ
1221 Zonguldak Ereğli Ormanlı BAYRAM BAŞOL
1222 Zonguldak Gökçebey   NURŞEN YILMAZ
1223 Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı MUHAMMET ALBUZ
1224 Zonguldak Kilimli   HÜLYA AKDENİZ
1225 Zonguldak Kilimli Çatalağzı OSMAN ERENER
1226 Zonguldak Kilimli Gelik MEHMET ÇELİKEL
1227 Zonguldak Kilimli Muslu ŞEFİK GÜLMEZ
1228 Zonguldak Kozlu   SONAT HARBUTOĞLU
1229 Aksaray     RIFKI KARABATAK
1230 Aksaray Ağaçören   YAŞAR BEKLEVİÇ
1231 Aksaray Eskil   SALİH TALASLI
1232 Aksaray Eskil Eşmekaya MUSTAFA GAZİ EŞMEKAYA
1233 Aksaray Gülağaç   BAYRAM SEKLEM
1234 Aksaray Gülağaç Demirci AHMET İN
1235 Aksaray Gülağaç Gülpınar MUSTAFA BAYMIŞLIOĞLU
1236 Aksaray Gülağaç Saratlı MEHMET MELİH ÖZDİL
1237 Aksaray Güzelyurt   MEHMET BEZGEN
1238 Aksaray Güzelyurt Ihlara İSMAİL YILMAZ
1239 Aksaray Güzelyurt Selime TURGUT YAYATAN
1240 Aksaray Merkez Bağlıkaya DAVUT ÇALIŞKAN
1241 Aksaray Merkez Sağlık APTULLAH TOSUN
1242 Aksaray Merkez Topakkaya YAŞAR BÜLBÜL
1243 Aksaray Merkez Sultanhanı  RAMAZAN KÖK
1244 Aksaray Merkez Taşpınar ABDULLAH AYHAN
1245 Aksaray Merkez Helvadere MEHMET SEVDİ
1246 Aksaray Merkez Yeşilova MAHMUT BAYSAL
1247 Aksaray Merkez Yenikent MEHMET EMİN YUMUŞAK
1248 Aksaray Merkez Yeşiltepe DEDE YURT
1249 Aksaray Ortaköy   MAHMUT ÜTÜK
1250 Aksaray Sarıyahşi   FERDUN ALICI
1251 Bayburt     İDRİS AYDIN
1252 Bayburt Aydıntepe   HAŞİM ŞENTÜRK
1253 Bayburt Demirözü   AHMET ÇİZGİCİ
1254 Bayburt Demirözü Gökçedere SELAMİ KALKAN
1255 Bayburt Merkez Arpalı AYDIN IRMAK
1256 Karaman     ALİ PINARBAŞI
1257 Karaman Ayrancı   YÜKSEL BÜYÜKKARCI
1258 Karaman Başyayla   HAKKI GÖKSU
1259 Karaman Ermenek   VEDAT ÇOLAK
1260 Karaman Ermenek Güneyyurt MEHMET BAŞPINAR
1261 Karaman Ermenek Kazancı CAFER TAŞTEKİN
1262 Karaman Kazımkarabekir   MEHMET İLKSEN BOYACIOĞLU
1263 Karaman Merkez Akçaşehir SÜLEYMAN KELEŞ
1264 Karaman Merkez Sudurağı CELAL ASLAN
1265 Karaman Sarıveliler   NAZMİ ÖREN
1266 Karaman Sarıveliler Göktepe MEHMET MUTLU
1267 Kırıkkale     MUSTAFA PEKDOĞAN
1268 Kırıkkale Bahşili   AYHAN KAÇAR
1269 Kırıkkale Balışeyh   AHMET TUNA
1270 Kırıkkale Çelebi   DAVUT ÖZBAL
1271 Kırıkkale Delice   İHSAN BİÇİCİ
1272 Kırıkkale Delice Çerikli HACI ÖZTÜRKMEN
1273 Kırıkkale Karakeçili   SIDDIK AYDEMİR
1274 Kırıkkale Keskin   ÖMER SÜMER
1275 Kırıkkale Merkez Hacılar ALİ GÖKÇEK
1276 Kırıkkale Sulakyurt   İSMAİL BİLDİK
1277 Kırıkkale Yahşihan   OSMAN TÜRKYILMAZ
1278 Batman     ZİVER CEVİZ
1279 Batman Beşiri   M.SALİH BOĞA
1280 Batman Beşiri İkiköprü AYDIN UZUNBAY
1281 Batman Gercüş   HAMİT KESKİN
1282 Batman Gercüş Kayapınar YUSUF AÇIK
1283 Batman Hasankeyf   YILMAZ YILDIRIM
1284 Batman Kozluk   SAMİ BİÇER
1285 Batman Kozluk Bekirhan İDRİS EROL
1286 Batman Merkez Balpınar İRFAN GÜNDÜZ
1287 Batman Sason   BAYRAM ACET
1288 Batman Sason Yücebağ ERCAN ERSOY
1289 Şırnak     NİZAR ZEYREK
1290 Şırnak Beytüşşebap   MEHMET YORGA
1291 Şırnak Cizre   CİHAT GÜLENÇ
1292 Şırnak Güçlükonak   SİNAN ÜSTÜN
1293 Şırnak Güçlükonak Fındık SALİH ZEYREK
1294 Şırnak İdil   MEVLAN ÇAKIR
1295 Şırnak İdil Sırtköy AHMET ZEYREK
1296 Şırnak İdil Karalar REŞAT ZEYREK
1297 Şırnak Merkez Balveren İSMET ZEYREK
1298 Şırnak Merkez Kumçatı ŞEMSEDDİN ZEYREK
1299 Şırnak Merkez Kasrik HACI ZEYREK
1300 Şırnak Silopi   GÜNDÜZ ÖKTEN
1301 Şırnak Silopi Çalışkan SERDAR ÖKTEN
1302 Şırnak Silopi Görümlü HALİT BEYHAN
1303 Şırnak Silopi Başverimli SABRİ ÖZDEMİR
1304 Şırnak Uludere   İSKENDER ZEYREK
1305 Şırnak Uludere Hilal ŞAHİMA ZEYREK
1306 Şırnak Uludere Şenoba EMİN İBREN
1307 Şırnak Uludere Uzungeçit OSMAN BAYIK
1308 Bartın     CEMAL AKIN
1309 Bartın Amasra   BİLGEHAN DOĞANEL
1310 Bartın Kurucaşile   OSMAN GENÇULUS
1311 Bartın Merkez Kozcağız MEHMET GEREDELİ
1312 Bartın Merkez Hasankadı YUNİS KARAGÖZ
1313 Bartın Ulus   ŞÜKRÜ AÇIKGÖZ
1314 Bartın Ulus Abdipaşa YILMAZ DEMİRTAŞ
1315 Bartın Ulus Kumluca İSMAİL CAN
1316 Ardahan     LEVENT PEHLİVANOĞLU
1317 Ardahan Çıldır   ÇAĞRI ÇOŞKUN
1318 Ardahan Damal   ALİ SAİT KARACA
1319 Ardahan Göle   OKTAY ASLAN
1320 Ardahan Hanak   BARIŞ GÜMÜŞ
1321 Ardahan Posof   HASAN ÇORBACI
1322 Iğdır     GÜNDÜZ GÜNEŞ
1323 Iğdır Aralık   HÜSEYİN TAZEGÜN
1324 Iğdır Karakoyunlu   BAYRAM ALİ BALLI
1325 Iğdır Merkez Melekli ERAY COŞAR
1326 Iğdır Tuzluca   ALİ KARAALP
1327 Yalova     AHMET KAPLAN
1328 Yalova Altınova   AHMET GENÇTÜRK
1329 Yalova Altınova Kaytazdere CEMALETTİN AKTAŞ
1330 Yalova Altınova Subaşı HALİT KARAGÖL
1331 Yalova Altınova Tavşanlı TUBA KOCA
1332 Yalova Armutlu   ATALAY BEŞTAŞ
1333 Yalova Çınarcık   MERT YILMAZ
1334 Yalova Çınarcık Esenköy CELAL TÜMER
1335 Yalova Çınarcık Koru HACER FAKILI
1336 Yalova Çınarcık Teşvikiye FİKRET ÖZTÜRK
1337 Yalova Çiftlikköy   RIFAT ELBİR
1338 Yalova Çiftlikköy Taşköprü MEHMET DALGACIOĞLU
1339 Yalova Merkez Kadıköy MECİT OKUYAN
1340 Yalova Termal   CEM ÜSTÜN
1341 Karabük     RAFET VERGİLİ
1342 Karabük Eflani   HULUSİ HATİBOĞLU
1343 Karabük Eskipazar   RECEP TÜRKOĞLU
1344 Karabük Ovacık   MUSTAFA DURSUN
1345 Karabük Safranbolu   MUSTAFA ÖZATA
1346 Karabük Yenice   MEHMET TURGUT
1347 Karabük Yenice Yortan ALİ ŞIK
1348 Kilis     HASAN MISIRLIGİL
1349 Kilis Elbeyli   İSMAİL KÖRDEVE
1350 Kilis Musabeyli   MUSTAFA ÇETİN
1351 Kilis Polateli   DURAN KURŞUNOĞLU
1352 Osmaniye     KADİR KARA
1353 Osmaniye Bahçe   MURAT ALTUNDİŞ
1354 Osmaniye Düziçi   MUHAMMET KAYA
1355 Osmaniye Düziçi Atalan SÜLEYMAN YILDIRIM
1356 Osmaniye Düziçi Böcekli DOĞAN ÖZTÜRK
1357 Osmaniye Düziçi Ellek RECEP SOY
1358 Osmaniye Düziçi Yarbaşı ALİ TOY
1359 Osmaniye Hasanbeyli   ALPASLAN KOCA
1360 Osmaniye Kadirli   ÖMER TARHAN
1361 Osmaniye Merkez Cevdetiye İLHAMİ ÖNAL
1362 Osmaniye Sumbas   MUSTAFA NURİ NUHOĞLU
1363 Osmaniye Sumbas Mehmetli HAMZA BÜYÜKÖZTÜRK
1364 Osmaniye Toprakkale   GÜNEY AKGÜL
1365 Düzce     ÖMER KÜÇÜK
1366 Düzce Akçakoca   MEHMET OKAN YANMAZ
1367 Düzce Cumayeri   AHMET İPEK
1368 Düzce Çilimli   HAKAN KALKAN
1369 Düzce Gölyaka   MURAT ALTUNDAL
1370 Düzce Gümüşova   AHMET BOSTANCIOĞLU
1371 Düzce Kaynaşlı   MUHİTTİN KARABACAK
1372 Düzce Merkez Beyköy ÖMER ALTINOK
1373 Düzce Merkez Boğaziçi MEHMET ÇABUK
1374 Düzce Yığılca   SAVAŞ ÖZTÜRK
         
         
         
         
    BÜYÜKŞEHİR 30  
    İL 51  
    İLÇE 915  
    BELDE 378  
    TOPLAM 1374  
         
         

Bu haber 23 Şubat 2014 tarihinde tarafından BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.