Minibüs Kiralama İstanbul


Bir minibüsten beklediğiniz her şeyi Ducato minibüste fazlasıyla bulursunuz. Konfor, güç, performans, güvenlik, yakıt tasarrufu, ekonomik işletme maliyetleri… O, yolcularınız için ideal bir yolculuk aracı, sizin için de kazançlı bir iş ortağı.

DIŞ TASARIM

Çok yönlü çözümler Ducato’dan gelir. İster öğrenci servisi olarak kullanılsın, ister personel servisi…

Ducato minibüsler farklı taşıma kapasiteleriyle, kullanım amacına uygun donanım seçenekleriyle kiralık minibüs üst düzey konfor ve güvenlik özellikleriyle kendilerinden bekleneni fazlasıyla verir.

Ducato minibüs yolcular kadar sürücülere de konforlu bir ortam sunar . Onun özel tasarımlı kabininde minibüs kiralama kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz. Dir eksiyon yükseklik ayarı, ön göğüse entegr e vites topuzu, yol bilgisayarı içer en göstergeler, kolayca erişilebilen kumandalar, vip araç kiralama bel ayarlı sürücü koltuğu ve yükseklik ayarı bulunan kolçak donanımıyla her yolculukta maksimum konforu yaşa tıyor. İster şehiriçinde kısa lüks araç kiralama mesafeler de yolcu taşıyın, ister misafirlerinizi uzun yolculuklara götürün; Ducato size, tam ihtiyacınıza uygun ekipmanla donatılmış seçenekler sunmaktadır.

Bu haber 29 Ağustos 2012 tarihinde tarafından ÇAYIRKENT BELDESİ kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.