MSN Kaydol – Msn Açma – Msn Hesabı oluşturma


MSN Kayıt olma – Kaydol – Hotmail Kayıt İşlemi

MSN yıllar önce kullanımı yaygın hale gelen bir tür iletişim aracıdır.MSN kaydolmak için hotmail üzerinden kayıt yapmanız gerekmektedir.Hotmail servisi olan messenger ile sevdikleriniz ile anlık olarak sesli yada görüntülü veyahutta yazılı olarak iletişim kurabilirsiniz.

Ancak bu konuda henüz yeni internet kullanıcısı olan kişiler için yeni bir msn hesabı alması gerekmektedir.Haliyle  msn kaydolmak için ilk olarak hotmail.com adresine tarayıcımız ile giriyoruz ve resimlerdeki gibi alanları doldurup adımları hızla geçiyoruz.

 

Evet arkadaşlar formları eksiksiz olarak doldurduk ve hesabımızı oluşturduk bundan sonrasında neler yapacaksınız bunları merak ediyormusunuz ?, arkadaşlar bundan sonraki adımlarda kesinlikle bir hesap oluşturma yada bir ayar yapma gibi uğraştırıcı ince işlerle meşgul olmanıza gerek yok direktmen windows live messenger programını bilgisayarınıza indirebilir, hesabınız ile giriş yapabilir.Hemen özgür bir şekilde arkadaş listenizde bulunan kişiler ile iletişim kurabilirsiniz.
Dilerseniz text şekilde isterseniz görüntülü yada sesli her şekilde size teknoloji çağında iletişim imkanı sunan hotmail hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bu haber 5 Eylül 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.