muhteşem yüzyıl firuze sultan öldümü? hürrem sultan firuze sultanı astımı? hürremin firuzeyi asma sahnesi en son yeni bölüm neler olacak?


muhteşem yüzyıl iranlı firuze sultan asılma sahnesi, hürrem sultan firuze sultanı astığı sahne izle,

hürrem sultan firuze sultanı asma sahnesi

evet hürrem sultanın en büyük rakiplerinden biri olan ve muhteşem yüzyıl sultan süleymanın kalbine giren iranlı firuze sultan sonunda hürrem sultanın gazabına uğradı ve kendi elleriyle gözünün önünde astırdı, asılmasına kimler yardım etti? nigar hatun firuze sultanı kurtarabilecekmi? firuze sultan gerçekten öldümü? işte bütün bunların cevabını önümüzdeki hafta oynayacak olan bölümde hep birlikte görecez. muhteşem yüzyıl en son bölüm de sizlerinde izlediğiniz gibi hürrem sultan firuze sultanı astırdı.

hürrem firuzeyi darağacında sallandırdı

Hürrem, Firuzeyi Darağacında Sallandırdı (Muhteşem Yüzyıl)

Star Tv ‘nin reyting rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl ‘da Hürrem Sultan, Firuze ‘nin ipini çekti. Hürrem Sultan ve Firuze arasındaki artan çekişme Sultan Süleyman ‘ın av köşkü ‘ne Firuze ‘yi de götürme kararıyla birlikte had safhaya geldi. Av köşküne gideceğini sanan Hürrem, kendisinin götürülmeyeceğini öğrenince adeta çileden çıkar ve “Firuze” meselesine artık bir Son verme zamanının geldiğine karar verir.

Muhteşem Yüzyıl’dan Firuze ayrılıyor mu
“Muhteşem Yüzyıl” dizisine bu sezon Firuze karakteriyle katılan Cansu Dere’nin tartışma yaratan akibetiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Dizinin yapımcısı Timur Savcı, geçen haftalarda katıldığı bir toplantıda “Firuze muhteşem geldi ama Hürrem sayesinde İzmir Marşı’yla gidecek” açıklaması yapmış, ardından sözleri Cansu Dere’yi istemeden kadroya aldığı şeklinde anlaşılınca da konuk oyuncu olarak ekibe katılan ünlü oyuncunun rolünü söylentilere inat uzatacağını ifade etmişti.

muhteşem yüzyıl firuze sultan ölüm sahnesi

MUHTEŞEM YÜZYIL 71. BÖLÜMDE YAŞANANLARDAN ÖZET

Muhteşem Yüzyıl’da sular durulmuyor. İbrahim Paşa ve Hatice Sultan arasındaki buzlar eriyor. Mihrimah Sultan ve Firuze Hatun’un arası açılıyor. Şehzade Mustafa, Helena’yı haremine almak istiyor. İbrahim Paşa, Sultan Süleyman ve Rüstem Ağa’nın giderek artan yakınlığından rahatsız oluyor…
Firuze Hatun’u terastan atmaya niyetlenen Rüstem Ağa’yı gizemli biri engeller. Firuze Hatun kurtulurken Rüstem Ağa görüldüğü için tehlike altında kalır. Hürrem Sultan, Firuze’den kurtulamadığı için başka planlar yapmaya başlar.
İbrahim ve Hatice’nin yeniden bir araya gelmesi, Süleyman’ı memnun eder. Ancak bu durum Hürrem’in canını bir hayli sıkar. Nigâr ise kendisi için bulunan damat adaylarıyla evlenmemek için bir yol arar kendine.
Şehzade Mustafa, Helena’yı haremine almak ister. Ne var ki Helena, Mustafa’nın kim olduğunu bilmemektedir. Taşlıcalı Yahya araya girer ve Helena’nın babasını nişanı atması için ikna eder. Helena, nişan bozulduğu için sevinirken, şehzadenin haremine gireceğini duyunca yıkılır.

YouTube Preview Image

Hürrem Sultan ve Firuze arasındaki çekişme giderek artar… Süleyman, şehzadeleriyle birlikte av köşküne gitmeye karar verir. Yanında Firuze’yi de götürecektir. Kendisinin gideceğini sanan Hürrem, bu habere çok üzülür. Fakat av köşkü hazırlığı beklenmedik bir şekilde engellenir. Hürrem için Firuze meselesine son verme vakti gelmiştir!
Firuze hatun, Hürrem Sultan’ın elinden kurtulabilecek mi? Helena, Mustafa’nın haremine girecek mi? Hatice Sultan, İbrahim Paşa’yla barıştığı için huzur bulabilecek mi? Rüstem Ağa, Firuze Hatun’u öldürme teşebbüsünden kimsenin haberi olmadan kurtulabilecek mi?
 

Bu haber 31 Ekim 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.