Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan Şehzade Mustafa’dan af dileyecekmi?


Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan Şehzade Mustafa’dan af dileyecekmi?

Hürrem Mustafa’dan Af Dileyecek Mi?
Muhteşem Yüzyıl’da Mahidevran Sultan ile tartışan Hürrem Sultan, Mahidevran’ın üzerine yürüyünce Şehzade Mustafa’dan tepki alır. Durumu Sultan Süleyman’a anlatan Hürrem beklemediği bir durumla karşılaşır.

SHOW TV’nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl’ın bu haftaki bölümü yine heyecan doluydu.

Mustafa’nın gözde cariyesi Efsun’un Hürrem Sultan’a hizmet ettiğini öğrenen Mahidevran, soluğu Hürrem’in yanında alır.

Valide Sultan, Hatice Sultan ve Gülfem’in de olduğu bir anda Hürrem’e çıkışan Mahidevran, Hürrem’in üzerine yürümesiyle karşılaşır. Bu sırada daireye gelen Mustafa Hürrem Sultan’ın annesinden uzak durmasını söyleyerek, daireden gitmesini ister.

Daireyi terk eden Hürrem Sultan durumu Sultan Süleyman’a anlatır.Hürrem Sultan’ı dinleyen Sultan Süleyman Şehzade Mustafa’yı çağırtır ve durumu bir de ondan dinlemesini ister. Mustafa’nın açıklamaları üzerine Hürrem’i haksız bulan Sultan Süleyman Hürrem’e hiç beklemediği bir tepki verir. ‘Bu sarayda hiç kendini şehzadem üstün göremez. Ne validem, ne Mahidevran ne de sen ‘diyerek Hürrem’in Şehzade Mustafa’dan af dilemesini ister. Bakalım Hürrem Sultan Şehzade Mustafa’dan af dileyecek mi?

Daha önce Sultan Süleyman Mahidevran ve Hürrem Sultan’ın tartıştığına şahit olduğunda, Mahidevran’a Hürrem’den af diletmişti. BEYAZ GAZETE

Bu haber 22 Mart 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.