Muhteşem Yüzyıl Valide Sultan Öldümü?


Muhteşem Yüzyıl Valide Sultan Öldümü?

muhteşem yüzyıl 61. bölüm son sahnesi, muhteşem yüzyıl valide pargalıyı görünce, valide pargalı karşı karşıya geliyor, muhteşem yüzyıl 61 bölüm valide ölüyor mu, muhteşem yüzyıl valide 61. bölüm Hürrem Sultan Valide Sultana ne dedi de öldü?

23 mayıs 2012 muhteşem yüzyıl 61. bölümde hürrem sultan valide sultana herşeyi anlatıyor ve valide sultan kriz geçiriyor, şimdi herkes merak ediyor valide sultan cidden öldümü? 62. bölümde valide sultan yaşayacakmı?
-
daha önce magazin haberlerinde çıkan açıklamalara göre sezon sonunda öleceği bildirilen valide sultan büyük ihtimal ölmüş olabilir? yaz sezonu zaten yaklaşmış durumda normal osmanlı dönemine görede şimdiye kadar ölmüş olması gerekiyordu
-
hep birlikte bu sorunun cevabını 62. bölümde izleyeceğiz.
-

Duyduklarına inanamayan Valide Sultan kahrından öldü
Star Tv’nin izlenme rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl’ın bu haftaki bölümüne Valide Sultan’ın ölümü damgasını vurdu
Gülşah’ın Hürrem Sultan’a İbrahim’in Nigar Kalfa’yla büyük sırrını anlatması ve sonrasında Hürrem Sultan’ın bu büyük sırrı ölüm döşeğindeki Valide Sultan’a anlatması, Valide Sultan’ın ölümüne neden oldu.

İNTİKAMI ACI OLDU
Pargalı ve Nigar Kalfa arasında yaşanan aşk ve Nigar Kalfa’nın hamile olduğunu öğrenen Gülşah, sarayda kabul edilmez bu durumu Hürrem Sultan’a ispiyonlar. Hasta yatağında ölümü bekleyen Valide Sultan’ı ziyaret eden Hürrem Sultan, saraya geldiği günden bugüne kendine olmadık çile çektiren Valide Sultan’dan intikam almak için, Valide Sultan’a İbrahim Paşa’yla ilgili tüm sırları söyler.

TÜM GERÇEKLERİ SÖYLEDİ
Valide Sultan’a İbrahim Paşa’nın hiç bir şeyi hak etmediğini ve ihanet içinde olduğunu söyleyen Hürrem Sultan, Pargalı ve Nigar Kalfa arasındaki yasak aşkı anlatırken, Nigar Kalfa’nın da hamile olduğunu söyledi.

KAHRINDAN ÖLDÜ
Bütün bu yaşananları Hatice Sultan’a da anlatacağını söyleyen Hürrem Sultan, son darbesini vurdu. Hasta yatağında ölümü bekleyen Valide Sultan’ın duydukları ise ebediyete intikalini hızlandırmıştır. Valide Sultan yaşananları öğrendikten sonra fazla dayanamadı ve kahrından öldü.

BEYAZ GAZETE

Bu haber 23 Mayıs 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , , , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.