ordu ili ve ilçeleri belediye meclis üyeleri ak parti 2014 yerel seçimleri akp belediye meclis üye isimleri listesi


30 mart 2014 adalet ve kalkınma partisi akp ordu ili ve ilçe belediyeleri belediye meclis üyereli isimleri akp belediye meclis üyeleri asıl yedek ve kontenjan listesi

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)( listeler ak parti ordu resmi internet sitesinden alınmıştır )

ORDU  İLÇESİ: AKKUŞ

ASIL ÜYELER

 

S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 AZMİ KOCAGÖZ ÖN LİSANS EM.ÖĞRT
2 ŞEREF GÜL ORTA OKUL ESNAF
3 ERCAN ÇAYIROĞLU LİSE ESNAF
4 İRFAN ÇAM LİSE ESNAF
5 MEHMET KAYAOĞLU LİSANS ESNAF
6 HÜSAMETTİN SEVİNDİK LİSE EMEKLİ
7 KEMAL AKKOCA İLKOKUL EMEKLİ
8 SEVGİ TÜRK LİSE EV HANIMI
9 MEHMET ÇÖPOĞLU ORTAOKUL ESNAF
10 HÜSEYİN EFİL İLKOKUL EMEKLİ
11 BEYTULLAH SOYLU LİSE ESNAF
12 OSMAN BOLAT İLKOKUL EMEKLİ
13 ALİ ERLER İLKOKUL EMEKLİ                                               

YEDEK ÜYELER

S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 SERDAR ACAR LİSE ESNAF
2 AHMET SONER KOCAKOÇ LİSE SERBEST
3 OSMAN ALTUN İLKOKUL ÇİFTÇİ
4 ERGÜL EFİL LİSE EV HANIMI
5 MEHMET AKKUŞ ORTAOKUL ESNAF
6 MUSTAFA KEMAL AKÇAM ORTAOKUL ESNAF
7 ALİ ALTUN LİSE İŞÇİ
8 FATMA AKSU ORTAOKUL EV HANIMI
9 BURCU BUKET SEVİNDİK LİSE EV HANIMI
10 İSA GÖKMEN LİSE SERBEST
11 YASİN SOLAKOĞLU LİSE SERBEST
12 EROL ŞAHİN LİSE SERBEST
13 SALİSE GÜNEŞ ORTAOKUL EV HANIMI
14 NURGÜL ALTUN İLKOKUL EV HANIM
15 AHMET VARİLCİ LİSE SERBEST

 KONTENJAN

S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1

HÜSEYİN KOCAKOÇ

LİSANS

EMEKLİ

2

DURSUN ALİ BALTA

LİSE

EMEKLİ

İLİ: ORDU     İLÇESİ: ALTINORDU

ASIL ÜYELER

  S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1- SÜLEYMAN TOMAKİN LİSANS AVUKAT
2- RABİA GÖZPINAR LİSANS AVUKAT
3- HAYATİ  ÖZTÜRK LİSANS DİŞ HEKİMİ
4- ERTAN  BAKIR LİSE İŞLETMECİ
5- FATİH  EVLİ LİSANS MİMAR
6- NAMIK KEMAL KARADENİZ LİSE İŞADAMI
7 ENGİN  HEKİM LİSANS İNŞAAT MÜHENDİSİ
8- CELAL  TEZCAN LİSANS EMEKLİ İDARECİ
9- ŞENOL ERDOĞDU ORTA ESNAF
10- MUSTAFA ATEŞ LİSANS HARİTA MÜHENDİSİ
11- AVNİ  BAYTAR LİSE MUHASEBE YÖNETİCİSİ
12- TUĞBA  KILIÇ LİSANS MALİ MÜŞAVİR
13- SELİM  ODABAŞI ORTA SANAYİCİ
14- MUSTAFA  ŞENOCAK FAKULTE MALİ MÜŞAVİR
15- İSHAK  AZAKLI LİSE İŞADAMI
16- DAMLA  TURAN LİSANS ÇEVRE MÜHENDİSİ
17- ADNAN ÇOBAN LİSE ESNAF
18- FATİH TANRIVERDİ LİSE ESNAF
19- SALİH CAN ERGELEN LİSANS İKTİSATÇI-İŞADAMI
20- HASAN ESAT ŞİMŞEK LİSANS İŞLETMECİ
21- BİRSEN KARA LİSE ESTETİYEN
22- AYTEN  KAYA ÖN LİSANS MAKİNE TEKNİKERİ
23- COŞKUN ÇEKÜÇ ORTA EMEKLİ-ÖZÜRLÜ
24- ERDAL  ERBAŞ LİSANS EMEKLİ
25- SİNAN ALTUN İLKOKUL ESNAF
26- İSMAİL  ŞENER LİSE İŞÇİ
27- SEVDA ŞENGÜL LİSANS SİGORTACI
28- ÖMER GÜNDÜZ LİSANS ANTRENÖR

İLİ: ORDU  İLÇESİ: ALTINORDU

YEDEK ÜYELER

 SN

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 RECEP ARNAK LİSANS M.MÜŞAVİR
2 ÖMÜR BACINOĞLU LİSE EMEKLİ
3 ALKAN GÖKBULUT ÖNLİSANS SPORCU
4 MEHMET ALİ ÖZTÜRK LİSE SANTRAL MEMURU
5 ÖMER DÖNGEZ LİSE EMEKLİ
6 SİBEL YILDIRIM FAKÜLTE KUYUMCU
7 AHMET YILMAZ ORTAOKUL ESNAF
8 ALİ CANBAY İLKOKUL BERBER
9 VEHBİ TURNALI LİSE EMEKLİ
10 AHMET ÇAKIR LİSANS EMEKLİ
11 İNANÇ ÖZTÜRK İLKOKUL ESNAF
12 GÜLŞEN GÜRSOY ACIKÖĞRT. EMEKLİ
13 NİGAR GEDİK ORTAOKUL EMEKLİ
14 SEVİNÇ MADENLİ LİSANS HALKLA İLŞ.
15 NURŞEN YALÇIN LİSE EV HANIMI

KONTENJAN 

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 SELİM ALTAŞ LİSANS SU ÜRÜN. MÜH.
2 AYDIN  ŞAŞMAZ LİSE İŞADAMI
3 SEBAYİTTİN GÜRBÜZ LİSANS EMEKLİ İDARECİ

ORDU İLİ : AYBASTI İLÇESİ 

ASIL ÜYELER

  S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 Salih ÇELEBİ Lise Diş teknisyeni
2 Vakıf GÜLEY Lisans Emekli
3 Hikmet DEMİR Lise Esnaf
4 Şenel GÜDÜK İlkokul Sanayici
5 Ziya AKKUŞ Lise Belediye Bşk.
6 Selahattin YEDİYILDIZ İlkokul Muhtar
7 Aydın AY Lise Esnaf
8 Hayri KADİRHAN İlkokul Serbest Meslek
9 Ümran KÖK Lisans esnaf
10 RECAİ AYDIN İLKOKUL SERBEST/
11 Atakan AKÇAY Ortaokul Esnaf
12 Fahrettin AYDIN Lise Esnaf
13 Cavit YALÇINKAYA İlkokul Esnaf             

S.N

YEDEK ÜYELER / Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 YILMAZ KARTAL LİSE ESNAF
2 BEKİR ERDEM LİSE ESNAF
3 AHMET AKSOY ORTAOKUL ESNAF
4 İSA ŞEYHUN LİSE İŞÇİ
5 FATİH EBREM LİSE ESNAF
6 ÇETİN KAYA İLKOKUL ESNAF
7 MURAT GÜNDÜZ LİSE ESNAF
8 SELİM KAYA ORTA ESNAF
9 YILMAZ GÜNEY LİSE İŞÇİ
10   İSMET ARSLAN  İLKOKUL EMEKLİ

 KONTENJAN 

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 Mehmet ER Lise Belediye Bşk.
2 Selahattin SUCU ortaokul Eski Belediy Bşk

İLİ: ORDU  İLÇESİ: ÇAMAŞ

ASIL ÜYELER

  S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 İSMAİL ÇELİK LİSE ESNAF
2 MUSA UYGUN LİSE ESNAF
3 AHMET SÜNNÜ İLK SERBEST
4 ÖZGÜR ÇITIR İLK ESNAF
5 MEHMET YAZICI İLK ÇİFTÇİ
6 MURAT ÇAKIR LİSE SERBEST
7 HÜSEYİN KARİP İLK AŞÇI
8 MAHMUT KARADUMAN İLK SERBEST
9 MEHMET DEMİR İLK SERBEST
10 GÖNÜL AKDENİZ İLK EVHANIMI

YEDEK ÜYELER

S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 AHMET KARADAŞ ÖNLİSANS ESNAF
2 TURAN GİDEN İLK SERBEST
3 İSMAİL ÇIRAK İLK SERBEST
4 NACİ TOPAL LİSE SERBEST
5 DURSUN ASLAN İLK SERBEST
6 İSMAİL AKDENİZ İLK İŞÇİ
7 YAŞAR YAMAN İLK SERBEST
8 MAHMUT ÖZÇELİK İLK SERBEST
9 FATİH GİDEN ÖNLİSANS SERBEST
10 MURAT KOÇ LİSE SERBEST
11 ALTAN BÖLÜKBAŞ ORTA SERBEST 

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 İSMET ÇELİK LİSANS SERBEST

İLİ: ORDU  İLÇESİ: ÇATALPINAR 

ASIL ÜYELER

  S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 İsa Sezen

Lise

Esnaf

2 Ahmet Soğuksu

Lise

Esnaf

3 Ayhan Gevrek

İlkokul

Arıcılık

4 Mehmet Akkaya

Lise

Esnaf

5 Mustafa Dönmez

Lise

Emekli

6 Salih Kuru

İlkokul

Esnaf

7 Hidayet Türkkan

Lisans

Esnaf

8 Mustafa Çok

İlkokul

Esnaf

9 Mustafa Kendir

Orta

Emekli

10 Muammet Cinkaya

Orta

Esnaf

 YEDEK ÜYELER 

S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 Muzaffer Ayva

İlk

Serbest

2 Hasan Çelik

İlk

Çiftçi

3 Cemal Tonbaz

İlk

Şoför

4 Fahrettin Gencel

Lise

Aşçı

5 Mustafa Özel

İlk

Şoför

6 Salih Ateş

İlk

Çiftçi

7 Habil Güler

İlk

Şoför

8 Mahmut Türkan

Lise

Serbest

9 Mehmet Al

İlk

Esnaf

10 Mehmet Kalem

ilk

Esnaf

11 İsa Uçar

Lise

Esna

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 KONTENJAN / Musa Sarıdiken

Lisans

Esnaf

 

İLİ: ORDU  İLÇESİ: ÇAYBAŞI

ASIL ÜYELER

  S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 HÜSEYİN SEMİZ Lise İş Adamı
2 Hasan Fahri Bardan Orta emekli
3 Nuri BAŞ ORTAOKUL Esnaf
4 Muzaffer KURT ORTAOKUL İş Adamı
5 Hüseyin COŞKAN LİSE İş Adamı
6 NECMİ KESKİN ORTAOKUL Esnaf
7 HASAN MİDİLLİ ORTAOKUL Esnaf
8 Mehmet KARAYİĞİT ORTAOKUL ESNAF
9  Yusuf ÖZTÜRK Fakülte Veteriner
10 Murat VAROL ORTAOKUL Esnaf

YEDEK ÜYELER

S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 Ali KARAYİĞİT ORTAOKUL ESNAF
2 HÜSEYİN AYDOĞDU İLKOKUL ESNAF
3 Yüksel KARAYİĞİT ORTAOKUL SERBEST
4 Halit ÇON ORTAOKUL ESNAF
5 Sami MİDİLLİ LİSE ESNAF
6 Yaşar AYDOĞDU ORTAOKUL ESNAF
7 Yener ÇİLOĞLU ORTAOKUL ESNAF
8 Veysel GÜNEŞ LİSE ESNAF
9 Kadir AKTAŞ ORTAOKUL ESNAF
10 Seyfullah GÜDEK ORTAOKUL ESNAF
11 Mustafa KIRDAR LİSE SERBEST

 KONTENJAN 

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 İsa KARAYİĞİT LİSE ESNAF

İLİ: ORDU İLÇESİ: FATSA

ASIL ÜYELER

  S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 Haşim BURSALIOĞLU Lise Esnaf
2 Ahmet ÇORUH Ünv. Avukat
3 Ruhan ÇAYKARA Lise EV hanımı
4 Süleyman GÜNAL Lise Esnaf
5 İsmail DEMİRBAŞ Lise Emekli
6 Serdar SALMAN Orta Esnaf
7 İhsan KARTAL Orta Emekli
8 M Okyay SARIHAN Lise Sigortacı
9 Muharrem AKTEPE Ünv. Esnaf
10 Kadir GÜLEŞ Ünv. Muhasebeci
11 Ahmet Özcan KÜTÜK Lise Serbest
12 Davut ŞİRİN  İlk. Serbest
13 Gülay Çörtük UÇAR Ünv. Avukat
14 Mustafa ÇOLAK Orta Esnaf
15 Sabahattin AYDIN Lise Yönetici
16 Mustafa KURU İlk. Esnaf
17 Mustafa KARADENİZ Üniversite Em.Öğretmen
18 Mustafa İŞBİLİR Lise Esnaf
19 İlyas SERDAR Lise Mütahit
20 Yaşar ARGIN İlk. Esnaf
21 Gökhan HOCAOĞLU L.Üstü Esnaf
22 Murat ATAN Lise Esnaf
23 Savaş KESKİN Ünv. Öğretmen
24 Osman GENCEL Orta Nakliyeci
25 Kenan ÇİMEN Lise Çiftçi
26 Erkan USLU Lise Teknisyen
27 Murat BÖLÜKBAŞ Ünv. Bilg. Müh.
28 Zati KESİN Üniversite Muhasebe

 İLİ: ORDU İLÇESİ: FATSA / YEDEK ÜYELER

 S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

 

1 ONUR KARA LİSE İŞLETMECİ
2 MUSTAFA YAVAŞ ORTA NAKLİYECİ
3 UĞUR COŞKUN LİSE İŞÇİ
4 GÜLALİ KARATAŞ LİSE EMEKLİ
5 TEMEL ÖZYÜREK LİSE Oto Eletkrik
6 MEHMET DEMİR LİSE GÜVENLİKÇİ
7 VEYSEL GÜL LİSE İŞÇİ
8 SEMİH ENGİN LİSE İŞÇİ
9 GÜRKAN BERBER LİSE İŞÇİ
10 ADEM AYDEMİR ÖN LİSANS İŞÇİ
11 BÜNYAMİN KURU ÖN LİSANS İŞÇİ
12 MUSTAFA DAVU LİSE İŞÇİ
13 MUHAMMER KURU LİSE İŞÇİ
14 BAYRAM İLHAN LİSE YÖNETİCİ
15 ELİF TEMEL LİSE EV HANIMI
16 GÜLDEN YAŞAR ÖZÇELİK ÖN LİSANS SOSYAL HİZ.
17 İBRAHİM BIÇAKÇI LİSE SANTRALCİ
18 İHSAN ÇALIŞKANCI ORTAOKUL İŞÇİ
19 AYSEL ARGIN İLKOKUL EV HANIMI
20 ÇİĞDEM AYDEMİR ORTAOKUL EV HANIMI
21 BURHAN USTA LİSANS İŞLETMECİ
22 SAMET SEZGİN ORTAOKUL ESNAF
23 FERHAT CİHAT ORDU ÖN LİSANS HAKEM
24 A.ENES HACIVELİOĞLU LİSE YÖNETİCİ
25 FİKRİ KESİK ORTAOKUL İŞÇİ
26 ÜNAL GÜLER ORTAOKUL K.OPERATÖR
27 BİYAMİ SELÇİ İLKOKUL NAKLİYECİ
28 MUHAMMET ALTUNSARI İLKOKUL ESNAF
29 BEŞİR KADIOĞLU ORTAOKUL İMALATÇI
30 FATMA GENÇ LİSE EV HANIMI
31 CİHAN VAROL LİSANS İŞLETMECİ

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 Fahrettin BOĞ Ünv. M. Müşavir
2 İbrahim EROĞLU L.üstü Serbest
3 Şule KİBAR Lise Ev Hanımı

İLİ: ORDU  İLÇESİ: GÖLKÖY

ASIL ÜYELER

  S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 Yaşar YILMAZ Lise Esnaf
2 Mehmet  DALGIÇ Orta6okul Esnaf
3 Kadir ÇELENK Lise Esnaf
4 Cevat CANLI Ortaokul Belde Bld. Bşk
5 Ahmet ÖMERUSTAOĞLU Sağ. Koleji Emekli
6 Ertuğrul ÖZTÜRK İlkokul Esnaf
7 İsmail  TOKGÖZ Lise Emekli
8 Seyfettin AKÇİN İlkokul şoför
9 Kenan KILIÇ Lise Serbest
10 Mehmet KUŞ İlkokul İşadamı
11 Cemal DEMİREĞEN İlkokul Çiftçi
12 Aynur İNCE Lise Ev hanımı
13 Olcay AKKAYA lise Serbes  

YEDEK ÜYELER

  S.N

Adı ve Soyadı

Tahsili

Mesleği

1 İlhan BÖLÜK İlkokul Emekli
2 Erdal ÖZDEMİR Ortaokul Mütahit
3 Mücahit ATAŞ Lise Esnaf
4 Şükrü AKDİ LİSE SERBEST
5 Mehmet KATIRCI Ortaokul Esnaf
6 Bünyamin DURAK Lise Esnaf
7 Ahmet ALAN İlkokul Çiftçi
8 Ahmet ÇELENK Ortaokul Emekli
9 Salih ŞAHİN ilkokul
10 Birol DURAK Lise Esnaf
11 Ahmet NAMLI Ortaokul Oto Tamircisi
12 Sezai TOP Ortaokul Çiftçi
13 Medet ÇELİK Açık Lise İşçi
14 Cemal ERDOĞAN İlkokul Çiftçi
SebahattinKARAKÜTÜK ortaokul Esnaf

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 BİLGİ BAŞAR ÇELİK LİSANS AVUKAT
2 GÜNGÖR ERDOĞDU LİSE İŞ ADAMI

İLİ: ORDU  İLÇESİ: GÜLYALI 

ASIL ÜYELER

 S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 Muharrem KILIÇ Lise Emekli
2 Hüseyin YURTSEVEN İlkokul Esnaf
3 Efe KORKMAZ Lise Emekli
4 Ertan AKSOY Lise İşçi
5 Hasan ÖZTÜRK Fakülte Emekli
6 Filiz YILMAZ Lise İşçi
7 İsmail ÇAKMAK Orta Emekli
8 Nihat ÖZDEMİR Lise Emekli

YEDEK ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 Hasan ÇANAKÇI İlköğretim Emekli
2 Yaşar ÇAKMAK Lise Emekli
3 Salih KESKİN İlkokul Serbest
4 İbrahim CEYLAN Lise Esnaf
5 Ahmet Vural KESİM Lise İşçi
6 Dursun Ali KARA Lise Esnaf
7 Hüseyin ÖZATA Lise Serbest
8 Levent BOZKURT Lise Serbest
9 Coşkun BÜLBÜL Lise Esnaf

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 Uğur YETGİN Lise Serbest

İLİ: ORDU  İLÇESİ: GÜRGENTEPE

ASIL ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 YÜCEL KOCA İLKOKUL ARICI
2 NECMETTİN KESKİN LİSE SERBEST
3 HÜSEYİN TÜRKOĞLU İLKOKUL ESNAF
4 MUSTAFA DEMİR İLKOKUL SERBEST
5 YAŞAR TAŞÇI İLKOKUL SERBEST
6 RECAİ ULUDAĞ LİSE ESNAF
7 SALİH KAÇAR ORTAOKUL SERBEST
8 MUSA ÇALIŞ ÜNV. SERBEST
9 AYHAN KADİM ORTAOKUL SERBEST
10 NESRİN BATTAL ORTAOKUL EV HANIMI                                                  

YEDEK ÜYELER

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 EROL GÜNDÜZ LİSE SÖFÖR
2 SELAMİ AKKUŞ İLKOUL ESNAF
3 YAŞAR ŞANLI İLKOKUL ARICI
4 GÜRSEL ŞANLI İLKOKUL SERBEST
5 MUSTAFA YALMAN LİSE UZMAN
6 ÖZEL AKINCI ORTA SERBEST
7 ALİ AKDAL ORTA SERBEST
8 ERSİN DURAN İLKOKUL SERBEST
9 EROL BATTAL İLKOKUL ESNAF
10 KAZIM SUSAM İLKOKUL SERBEST
11 RECEP ÇALIŞ LİSE EMEKLİ

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 ŞENEL ŞAHİN LİSE SERBEST

İLİ: ORDU İLÇESİ: İKİZCE

ASIL ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 HÜSEYİN KORKMAZ Orta Serbest/Özel
2 MAHİR ÇOBAN Fakülte Emekli
3 İSMAİL ALPARSLAN Lise Emekli
4 OKAN ÇELİK  Lise Esnaf
5 KEMAL ERGÜN Lise Çiftçi
6 TAHSİN KIŞLA Lisans Emekli
7 MUHİTTİN HALDAN İlk Çiftçi
8 ERDOĞAN KERECİ İlk Çiftçi
9 NURTEN ŞİRİN LİSE SERBEST
10 AYDIN GÜLER İlkokul Çiftçi

YEDEK ÜYELER

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 Bahri AKKAYA Y.okul Emekli
2 ŞENOL SEKMEN İlkokul Çiftçi
3 Ahmet DUMAN İlkokul Çiftçi
4 YUSUF KIŞLA İlkokul Çiftçi
5 Erol AZAKLI Lise Çiftçi
6 Kemal AKÇAY İlkokul Emekli
7 Mehmet TÜRK İlkokul Çiftçi
8 Ali BAŞÇI İlkokul Emekli
9 Davut ARSLAN Ortaokul Serbest
10 Veysel AKÇAY İlkokul Çiftçi
11 İsmet AZAKLI İlkokul Çiftçi

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Doğ.yer.

Tarihi

Tahsili Mesleği
1 CİHAN ALTUN Ünye-08.06.1970 Ortaokul ESNAF

İLİ: ORDU  İLÇESİ: KABADÜZ

ASIL ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 YUSUF ŞENSOY LİSE ESNAF
2 OLGUN ÖZCAN LİSE ESNAF
3 HALİL BAŞKÖY LİSE İŞÇİ
4 SİNAN ŞİMŞEK İLKOKUL ESNAF
5 HÜSAMETTİN TÜRKMEN LİSE EMEKLİ
6 ADEM TEPE ORTAOKUL ESNAF
7 AŞKIN HÜSEYİN USLU LİSE İŞÇİ
8 ÖZNUR YILMAZ LİSE İŞÇİ 

YEDEK ÜYELE

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 NEJLA GÜNAYDIN ORTAOKUL ESNAF
2 OSMAN KURUCU LİSE ESNAF
3 BAYRAM YILMAZ LİSE İŞÇİ
4 KENAN ÇEKÜÇ İLKOKUL ESNAF
5 EMREM SARI LİSE SERBEST
6 KAZIM CİNGİRT A.ÖĞRETİM İŞÇİ
7 MUSTAFA BODUR Y.ÖKUL EMEKLİ
8 RABİA AYDIN LİSE EV HANIMI
9 TEZCAN TIGIÇ LİSE İŞÇİ

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 MEHMET YILMAZ Y.OKUL ESNAF

İLİ: ORDU  İLÇESİ: KABATAŞ

ASIL ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 KEMAL ÖZER LİSE BELD.BELEDİYE BŞK.
2 ZİYA SARIKAYA LİSE ESNAF
3 HAMİ ADEM ORTAOK ESNAF
4 MURAT BOZKURT ORTAOK ESNAF
5 FİKRİ CÖDEL İLKOKUL SERBEST
6 ORAL ARSLANBAYRAK LİSE SERBEST
7 ATAMAN TÖNGEL LİSE ESNAF
8 ŞENEL BELEN İLKOKUL SERBEST
9 AYHAN ÇALKUR İLKOKUL ESNAF
10 KEMAL GÜL İLKOKUL ŞOFÖR

YEDEK ÜYELER

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 ETHEM KESKİN İLKOKUL SERBEST
2 TURAN DÜZGÜN LİSE ESNAF
3 ARSLAN AYDIN İLKOKUL SERBEST
4 GAZİ GÜNEY ORTAOKUL ŞOFÖR
5 FAHRETTİN DURDU ORTAOKUL ŞOFÖR
6 ALİ ATEŞ İLKOKUL SERBEST
7 MURAT DURDU İLKOKUL ŞOFÖR
8 YILMAZ AKYOL LİSE ESNAF
9 ADEM HASANBEYOĞLU İLKOKUL SERBEST
10 RAMADAN YILMAZ İLKOKUL ESNAF
11 NURİ GEDİK LİSE SERBEST

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 KEMAL ACISU İlkokul ARICILIK

İLİ: ORDU İLÇESİ:  KORGAN

ASIL ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 NAMIK PAÇ LİSANS SİGORTACI
2 YÜKSEL ERTUĞ İLKOKUL ESNAF
3 AHMET ŞAHİN LİSE ESNAF
4 NECATİ ÇELEMOĞLU İLKOKUL ÇİFTÇİ
5 AHMET ALİ BOLAT ORTA EMEKLİ
6 HAYATİ ALAN ORTA ESNAF
7 MUHAMMET ARTÇI LİSE YÖNETİCİ
8 RECEP ENKİ LİSE ESNAF
9 ALİ ŞIK İLKOKUL ESNAF
10 ŞENEL ESKİDEN İLKOKUL ŞOFÖR
11 ZEKAİ YALDIZLI İLKOKUL MÜTAHHİT
12 AYFER ACAR LİSANS EĞİTİMCİ
13 İSA ÇELİK İLKOKUL ESNAF

YEDEK ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 SERKAN VAR LİSE TERZİ
2 HACI KARABAYRAK LİSE EMEKLİ
3 SALİH YILMAZLI ORTA EMEKLİ
4 HİKMET AYBA ORTA İŞÇİ
5 REŞAT BOLGİ İLKOKUL EMEKLİ
6 MUSTAFA AKDERE LİSE ESNAF
7 YAŞAR KARABACAK LİSE ESNAF
8 ÖMER FARUK KÖKLÜKAYA LİSE İŞÇİ
9 ADNAN ULAŞ LİSE ESNAF
10 FARAT ALAYCI ORTA ESNAF
11 İSA YALPI ORTA SERBEST/ÖZEL
12 REKABİ ALANLI İLK EMEKLİ
13 MELEK KORGAN İLK EV KADINI
14 ÖZLEM YILMAZLI LİSE EV KADINI
15 SALİM SATILMIŞ ORTA EMEKLİ
16 SAMET DERE ORTAOKUL İŞÇİ

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 MUAMMER ALANTEPE LİSE ESNAF
2 İBRAHİM AYIĞ İLKOKUL EMEKLİ

İLİ: ORDU  İLÇESİ: KUMRU

ASIL ÜYELER

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 HAMZA KARAR LİSE ESNAF
2 YUSUF YALÇUVA LİSE ESNAF
3 CEMAL SALGUT İLK ESNAF
4 ÖMER ÇEKİCİ LİSE ESNAF
5 HAKKI AY İLKOKUL ESNAF
6 HÜSEYİN TANTU İLK EMEKLİ
7 HASAN KAVCI LİSE ESNAF
8 REMZİ KINALI İLKOKUL EMEKLLİ
9 AHMET HACI EVİN LİSE ESNAF
10 CEMAL KIYI LİSE ESNAF
11 MAHMUT ATEŞLİ LİSE ESNAF
12 SELAHATTİN AŞUR LİSE EMEKLİ
13 NİMET SERPEN LİSE Ev Kadını

YEDEK ÜYELER

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 ABDULKADİR DİLEK LİSANS İŞÇİ
2 İBRAHİM KIYI ORTA ESNAF
3 NECDET ÖNAL LİSE MÜTAHHİT
4 MURAT ÇAVUŞ LİSE SMMM
5 AYDIN ÇAVUŞ LİSE ESNAF
6 ŞENOL EYİLİKCİ LİSE ESNAF
7 FARUK İCAR İLK ESNAF
8 MEVLÜT YİĞİT LİSE İŞÇİ
9 ALİ ÇAVUŞ LİSE ESNAF

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 MEHMET BELEN İLK ESNAF
2 MUHARREM ERTÜRKMEN LİSE ESNAF

İLİ: ORDU İLÇESİ: MESUDİYE

ASIL ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği

 

1 Mustafa BAŞARSLAN Lise Serbest
2 Mehmet TUNCER Ortaokul İl mec.üyes
3 Celal ŞENOL Ortaokul Esnaf
4 Sırrı KARAYAKA Ortaokul Esnaf
5 İbrahim ÜNVER Ortaokul Esnaf
6 Seyhan KAYA Lise Emekli
7 Hasan Himmetoğlu Lise Esnaf
8 Zeynel GÜLER Lise Çiftçi
9 Derya KARAYAKA Lise İşçi
10 Ahmet Onur Yalçın Lise İşçi

YEDEK ÜYELER

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 Hidayet SARAÇ Lise Serbest
2 Akın Kaya Lise Berber
3 Ömer Karaçam Lise İşçi
4 Hasan GÜL Lise İşçi
5 Cengiz Mengü Lise İşçi
6 Ali Erdoğan Lise İşçi
7 Soner KANDAR Lise İşçi
8 Sezer YILMAZ Lise Serbest
9 Ozan Gül Ortaokul Serbest
10 Ahmet Akpınar Ön lisans İşçi
11 Çağatay Dinç Ortaokul İşçi

   KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 Aydın GÜNDOĞDU Ön lisans Bel.Başkanı

İLİ: ORDU  İLÇESİ: PERŞEMBE

ASIL ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 MUSTAFA SAYİM TANDOĞAN ÜNV. BELDE BLD.BŞK.
2 KADİR AYDIN LİSE EMEKLİ
3 ŞEVKİ HIZIR LİSE EMEKLİ
4 NEDİM SAKA LİSE ESNAF
5 HALİL ERGİN Y.OKUL EMEKLİ
6 HÜSEYİN ÇAKMAK LİSE ESNAF
7 SABAHATTİN MUSTAFA ACARTÜRK ÜNV. MÜHENDİS
8 HİCRAN ODABAŞI  ÖNLİSANS SİGORTACI
9 KAMİL ŞANLI İLKOKUL ESNAF
10 AHMET ÖKSÜZ ORTAOKUL ESNAF
11 MUAMMER KAYA İLKOKUL ESNAF
12 İHSAN TANRIVERMİŞ ÖNLİSANS SERBEST
13 TALİYE AKSÜT ÇEPER LİSE EV HANIMI                                   

YEDEK ÜYELER

 S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 ALİ ÇAKIR ÜNV. EMEKLİ
2 UMUT EVCİ LİSE ESNAF
3 TEVRAT ŞAHİN ORTAOKUL ESNAF
4 HALİL İNCİ ORTAOKUL EMEKLİ
5 MUSTAFA ÖNEY İLKOKUL EMEKLİ
6 ZERRİN KUNDUZ LİSE EMEKLİ
7 MUSTAFA ŞAHİN LİSE EMEKLİ
8 RESUL KILIÇ LİSE İŞÇİ
9 ŞÜKRÜ AYDIN İLKOKUL EMEKLİ
10 BERNA AKDENİZ LİSE EV HANIMI
11 KAMİL YAZICI ORTAOKUL ESNAF
12 BEŞİR ÇAKIR LİSE EMEKLİ
13 SERAP SAKARYA ÜNV. İŞÇİ
14 BANU AKARSU ÜNV. İŞÇİ
15 AYHAN MARANGOZ LİSE SERBEST

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 KAHRAMAN YALÇIN LİSE ESNAF
2 YAVUZ AKTÜRK LİSE ESNAF

İLİ: ORDU  İLÇESİ: ULUBEY

ASIL ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 AKİF ATLI LİSE EMEKLİ
2 MUSTAFA BAKİ LİSANS EMEKLİ
3 KADİR VAROL LİSE ESNAF
4 ÖZGÜR YÜKSEL LİSANS ESNAF
5 HADİ AKTAŞ LİSE SERBEST
6 DURMUŞ KAHRAMAN LİSE EMEKLİ
7 HÜSEYİN TÜRKMEN ORTAOKUL EMEKLİ
8 ELVİN YOLDAŞ LİSE EV HANIMI
9 HİCABİ KOTAN İLKOKUL EMEKLİ
10 MUSTAFA  POLAT İLKOKUL EMEKLİ
11 AKİF ŞAHİN İLKOKUL EMEKLİ
12 TAHSİN YILMAZ ORTAOKUL ESNAF
13 ENGİN KEFELİ LİSE ESNAF
       

YEDEK ÜYELER

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 OSMAN KUTUPOĞLU İLKOKUL EMEKLİ
2 SEFA ÖZDEMİR LİSE ESNAF
3 YÜKSEL TURAN ORTA EMEKLİ
4 NEŞET TÜRKCAN LİSE ESNAF
5 AHMET KILIÇ İLKOKUL EMEKLİ
6 EMİN HAYAT İLKOKUL EMEKLİ
7 AHMET TURAN LİSE ESNAF
8 COSKUN GÜLER İLKOKUL ESNAF
9 GÜLTEKİN ŞAHİN İLKOKUL ESNAF
10 CUMHUR EREN LİSE ESNAF
11 EROL YILMAZ İLKOKUL SERBEST
12 MUSTAFA TÜRKCAN LİSE SÖFÖR
13 ERSUN GECİR İLKOKUL SERBEST
14 ÜMİT AKKAYA LİSE SERBEST
15 MEHMET DEMİR LİSE ESNAF

KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 KEMAL KAHRAMAN ORTA ESNAF
2 CUMHUR ÇUHADAR LİSE ESNAF

İLİ: ORDU  İLÇESİ: ÜNYE

ASIL ÜYELER

  S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 MUSTAFA NEVZAT TELCİOĞLU LİSANS ECZACI
2 MEHMET YAŞAR SEZGÜL LİSE İŞ ADAMI
3 HÜSEYİN TAVLI LİSANS KİMYA MÜH
4 ARİF ERGÜN LİSE İŞ ADAMI
5 REŞİT EROL LİSANS İNŞ.MÜH.
6 SİBEL CERRAHOĞLU LİSANS MİMAR
7 ERHAN EREN LİSANS MALİ MÜŞA.
8 OSMAN NURİ DOLU LİSANS HARİTA.MÜH.
9 İBRAHİM ECİOĞLU LİSE İŞ ADAMI
10 ZEKAİ BAŞ LİSANS MİMAR
11 ABDULLAH SARI LİSE İŞ ADAMI
12 REMZİ TAŞ LİSANS MAK.MÜH.
13 HASAN ÇOLAKOĞLU LİSE İŞ ADAMI
14 EMİNE SABİRE DÖNMEZ LİSE EĞİTİMCİ
15 MUSTAFA ÇAKMAKCI LİSANS MAKİNA MÜH
16 UFUK BALCI LİSANS İŞ ADAMI
17 ORHAN GÜLER LİSANS İNŞ.MÜH
18 SERKAN ÇOLAKOĞLU ÖN LİSANS ELK.TEK.
19 ÖZLEM ALDEMİR YİĞİT LİSANS ECZACI
20 YAHYA KARAOĞLAN LİSE İŞ ADAMI
21 SERKAN GÜNEY LİSE İŞ ADAMI
22 ABDULKADİR YILDIRIM LİSANS HARİTA MÜH
23 TALAT TUNCER LİSANS AVUKAT
24 ENVER ÇAKIR LİSE ESNAF
25 MUHARREM ÇAKIR LİSE İŞ ADAMI
26 M.KENAN POYRAZOĞLU LİSE ESNAF
27 ÜMİT BAŞ ÖN LİSANS ESNAF
28 ERSİN GÜNEY LİSE ESNAF                                                                         

İLİ: ORDU . İLÇESİ: ÜNYE / YEDEK ÜYELER

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 HABİL ÖZDEN LİSANS ESNAF
2 MEHMET ALİ ŞENTEPE LİSE EMEKLİ
3 ZEKİ TİYALOĞLU LİSE ESNAF
4 MAZHAR GÖREN LİSE ESNAF
5 MUHARREM YILDIZ LİSE ESNAF
6 YILMAZ DURAN LİSE ESNAF
7 İBRAHİM ARZANOĞLU LİSE ESNAF
8 KADİR EYÜPOĞLU LİSE ESNAF
9 CEYHAN GÜR LİSE HARİTA TEK
10 HÜSEYİN ŞİMŞEK LİSE ESNAF
11 FATMA ŞAHİN LİSE ESNAF
12 SEBAYİTTİN YAMAK LİSE ESNAF
13 ADNAN DURAK LİSE ESNAF
14 NECAT DUMAN LİSE ESNAF
15 İRFAN ÇAM LİSE ESNAF
16 YUSUF AYKANLI LİSE ESNAF
17 YAKUP ÇALIK LİSE ESNAF
18 METİN KOÇ LİSE ESNAF
19 ERSİN KISBET LİSE ESNAF
20 RESUL KARAGÖZ LİSE ESNAF
21 ERSİN GÜR LİSE ESNAF
22 HASAN BASRİ TURANOĞLU LİSE ESNAF
23 SEFA HATİPOĞLU LİSE ESNAF
24 MUHARREM SOM LİSE ESNAF
25 YUSUF AĞAR LİSE ESNAF
26 BÜNYAMİN TİRYAKİ LİSANS AVUKAT
27 TUĞRUL YALÇINDAĞ LİSE ESNAF
28 TEVRAT AĞAÇ LİSE ESNAF
29 AZİZ ÖZTÜRK LİSE ESNAF
30 ŞULE GÜLER LİSE EV HANIMI

 KONTENJAN

S.N Adı ve Soyadı Tahsili Mesleği
1 HÜSEYİN NEJDET YILMAZ LİSE BELEDİYE BŞK
2 MURAT OCAK LİSANS İŞ ADAMI
3 MEHMET OKUYUCU ÖN LİSANS BELEDİYE BŞK

Bu haber 18 Şubat 2014 tarihinde tarafından BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI, KORGAN İLÇESİ GÜNCEL HABERLER, ORDU İLİ GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.