Pimapen fiyatları hesaplama


İnternete o kadar çok alıştık ki parmağımızı oynatarak tüm ürünleri ayağımıza kadar getirebiliyoruz. Ayrıca internette telefon, bilgisayar veya mobilya gibi ürünlerin fiyatları sabit olduğu için hemen bulabiliyor ve sipariş verebiliyoruz. Ancak pimapen, panjur, boya badana gibi dekorasyon işlerinde işçilik olması sebebi ile yapılacak yer ve kullanılacak malzemenin türüne göre fiyatları değişiklik gösteriyor. İşte bu nedenle ben pimapen fiyatları hesaplaması hakkında bilgi aktarmak istiyorum.
Öncelikle yapmanız gereken fiyat almak için pencerenizin ölçüsünü genişlik ve yükseklik olarak almanız. Aldığınız ölçülerde 1-2 cm oynama fark etmez çünkü firmalara ölçüleri verdiğiniz zaman onlar size bir fiyat verecek ve anlaştığınız firma size gelip net montaj ölçüsü alacaktır.
Pvc pencere fiyatları markasına, rengine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Mesela marka olarak pimapen, egepen, winsa ve fıratpen adı en çok duyulan markalar ve aralarında fiyat farkı olarak pimapenin pahalı olduğu söylensede bu yaptıracağınız firmaya göre ve sayıya göre değişir. Çünkü firmalar fiyat verirken montaj yeri ve ne kadar bir iş olduğuna bakarak size indirim yapabiliyor. Ayrıca binanın kaçıncı katında oturduğunuz da önemli çünkü işçilik olarak +50 tl yazılabilir. Tabi bu firmadan firmaya değişiyor. Örneğin internette görmüşsünüzdür en çok tavsiye edilen firma Marmara pimapen çünkü uygun fiyata kaliteli işçilik yaptıkları her yerde yazıyor.
Demem o ki pimapen yaptıracaksanız fiyatları internette araştırmanız gerekiyor. Hesaplama işleri ” Evdeki hesap çarşıya uymaz ” misali. İyi günler.

Bu haber 14 Şubat 2015 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.