Posta ve Hürriyet Gazetesine İlan Verme


Posta ve Hürriyet Gazetesine İlan Verme

Hürriyet gazetesine ilan verme konusunda gazete ilan servisi olan http://www.hurriyetseriilanver.com adresli web sitesi size yardımcı olacaktır. Bu Web sitesine girerek Hürriyet ilan servisine ulaşabilirsiniz internet üzerinden ilanlarınızı kolayca verebilirsiniz.

Türkiyede en çok okunan trajı en yüksek olan gazetelerin başında gelen hürriyet gazetesine seri ilan vererek dönüşümlerinizi kısa sürede sağlayabilirsiniz işyerineze uygun olan elemanı bulabilir , emlağınızı aracınızı kolayca satıp kiralayabilir, ürününüzü hizmetinizi tanıtarak yüksek kitlelere hitap edebilirsiniz. gazeteye kayıp ilanı , eleman ilanı ver, emlak, vasıta , iş makinası, insan kaynakları ilanı, vefat anma ve başsağlığı gibi sosyal ilanlarıda hürriyet ilan servisi aracılığı ile hürriyet ilan verebilirsiniz.

posta ilan ver Türkiyenin her yerine hizmet veren hürriyet ilan servisine başında alan kodu olmadan 444 19 59 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitesine girerek ilan formunu doldurarak ilanlarınızı internet üzerinden gönderebilirsiniz.

Posta gazetesine seri ilan vererek aradığınız elemana kısa sürede ulaşabilir, kıymetli gayrimenkullerinizi satıp, kiralayabilir . aracınızı satabilirsiniz, işyerinizi devredebilirsiniz posta gazetesinin diğer gazetelerden avantajı düşük fiyata daha uzun süre yayın yapmaktadır eleman ilanlarında 2+3 ve 1+2 gibi kampanyalar vardır.Ayrıca kayıp ilanlarınızı en ekonomik olarak posta gazetesine verebilirsiniz. kayip kimlik ,kayıp sürücü belgesi , kayıp diploma , kayıp öğrenci kimliği gibi belgeler için en cazip fiyat posta gazetesindedir.

İstanbul Avrupa : 0 (212) 275 83 80

İstanbul Anadolu: 0 (216) 411 63 33

Ankara : 0 (312) 310 97 64

GSM : 0 (532) 414 98 45

portalizma.com adresi ile güncel haberleri okuyabilirsiniz. Haberlerin yanı sıra eğlenceli vakit geçirmeni için herşey düşünülmüş. Video, oyun, fotoraf galerisi gibi birçok aktivite bulunmaktadır.

Bu haber 27 Aralık 2011 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.