REGAİB KANDİLİ RESİMLERİ MESAJLARI 1 MAYIS 2014 PERŞEMBE

-- --

1 MAYIS PERŞEMBEYİ 2 MAYIS 2014 CUMAYA BAĞLAYAN GECE MÜBAREK REGAİB KANDİLİ  01.05.2014 RESİMLİ KANDİL MESAJLARI TEBRİK KARTLARI GÜZEL SÖZLER.

- Regaib Kandil Mesajları 2014. Regaip Kandili nedir? Regaip Kandili ne zaman? Birbirinden Güzel Kandili Mesajları SMS, Facebook,Twitter Kandil Mesajları 01.05.2014 perşembe akşamı regaip kandili rabbim şimdiden dualarımızı kabul etsin bu güzel geceye eriştirsin inş.

resimli regaib kandili mesajları

• Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

resimli regaib kandili mesajları

• Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

resimli regaib kandili mesajları

• Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

regaib kandili mesajları

• Regaip kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

regaib kandili mesajları

Regaip Kandili Mesajları Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

regaib kandili mesajları

• Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller..

Bu haber 27 Nisan 2014 tarihinde tarafından İSLAMİ DİNİ KONULAR kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: , , , , ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.